Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 13

QUOTE(firefox @ 2010 06 01, 22:43)
Jaučiu, kad sumažino rezoliuciją. Atstatykit kokia buvo.

O kaip tai padaryti? blush2.gif
Atsakyti
Sveiki,gal galėtumėt padėt dėl laptopo klaviatūros. Esmė tame, kad neveikia beveik visi klavišai. Klavišai Enter, Space veikia.Fn klavišas ir neveikia. Bet paspaudus Shift+Ctrl-kairį+Shift+Ctrl-dešnijį pradeda veikt, ir visos raidės rašomos normaliai(ne iškarto).Tap pat darbalaukyje, pažymėjus kelias ikonas,negalima padaryti refrech t.y kiek pažymėjai tiek ir lieka.Perkrovus OS - vėl tas pats. Decice Manager visos tvarkyklės suinstaliuotos.

Laptopas- Asus a3

OS-Windows XP Media Center Edition

Dėkui už pagalbą!
Atsakyti
Sveiki. gal zinot, kame gali buti problema - kartais neisijungia internetas, reikia daryti kompo restarta ir tada jau vel veikia... g.gif

Ir dar..... bandau isinstaliuoti Photoshop CS4, bet neleidzia, praso uzdaryti bridge.exe g.gif Ilindau i interneta paziureti, kas tai, raso, kad buna virusai butent tokiu pavadinimu. Kasdien skanuojasi su AVG, bet nieko neranda, siandien dar praskanavau, ir nieko, su Spybot irgi nieko g.gif Ar cia man keisti antivirusine, ar gal yra dar kokia programele, su kuria galeciau rasti ta bridge.exe ???

Ir gal tos abi problemos kazkaip gali buti susijusios tarpusavyje? g.gif
Atsakyti
Sveiki, prieš kelias dienas staiga nebegaliu atidaryt nei youtube, nei google documents. Gal kas žino, kame problema gali būti? Rašo, kad puslapis nerastas.
Atsakyti
QUOTE(Gintarėja @ 2010 06 02, 10:15)
O kaip tai padaryti?  blush2.gif


Start-->Settings-->Control Panel-->Display
Antrame punkte pasirinkti norimą rezoliuciją.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(izzie @ 2010 06 02, 16:37)
Sveiki, prieš kelias dienas staiga nebegaliu atidaryt nei youtube, nei google documents. Gal kas žino, kame problema gali būti? Rašo, kad puslapis nerastas.

arba virusas (arba šiukšlė), arba laidas ištrauktas iš modemo arba plokštės arba trečia priežastį tik tiekėjas žino smile.gif
Atsakyti
QUOTE(firefox @ 2010 06 02, 15:13)
Start-->Settings-->Control Panel-->Display
Antrame punkte pasirinkti norimą rezoliuciją.

user posted image

aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif pavyko,didelis ačiū jums 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki. Gal kas buvot susidure su virusu bridge.exe ????? Jokia antivirusine ar antisnipine programa jo neranda (kiek jau isbandziau)..... Kokiu budu dar butu galima ji pagauti ir istrinti? Jis tikrai tupi pas mane, nes, kai bandau suinstaliuoti nauja PS, meta, kad negalima, reikia uzdaryti Bridge.exe (intike radau, kad tai virusas). Gal kas buvot susidure????
Atsakyti
QUOTE(Tiomama @ 2010 06 04, 10:37)
Sveiki. Gal kas buvot susidure su virusu bridge.exe ????? Jokia antivirusine ar antisnipine programa jo neranda (kiek jau isbandziau)..... Kokiu budu dar butu galima ji pagauti ir istrinti?  Jis tikrai tupi pas mane, nes, kai bandau suinstaliuoti nauja PS, meta, kad negalima, reikia uzdaryti Bridge.exe (intike radau, kad tai virusas).  Gal kas buvot susidure????

Iš kur ištraukėte, kad tai virusas? Tai Adobe Bridge. Prieš instaliuodama Fotošopą, išjungite Adobe Bridge ir tiek...
Atsakyti
QUOTE(Tiomama @ 2010 06 02, 14:19)
Ir dar..... bandau isinstaliuoti Photoshop CS4, bet neleidzia, praso uzdaryti bridge.exe  g.gif    Ilindau i interneta paziureti, kas tai, raso, kad buna virusai butent tokiu pavadinimu. Kasdien skanuojasi su AVG, bet nieko neranda, siandien dar praskanavau, ir nieko, su Spybot irgi nieko g.gif  Ar cia man keisti antivirusine, ar gal yra dar kokia programele, su kuria galeciau rasti ta bridge.exe  ???


Pabandyk atsidaryti Task Manager (Ctrl + Alt + Delete) ir antroje dalyje pažiūrėk gal rasi bridge.exe, tada galėsi jį uždaryt.
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2010 06 04, 09:58)
Iš kur ištraukėte, kad tai virusas? Tai Adobe Bridge. Prieš instaliuodama Fotošopą, išjungite Adobe Bridge ir tiek...

http://www.google.co...lient=firefox-a

va cia ka ismeta man paieska googleje g.gif esme tame, kad pries tai del to paties negalejau isinstaliuoti senojo PS, bet uninstall'erio pagalba isinstaliavau, o naujos versijos niekaip doh.gif Tai duok D., kad tai ne virusas butu, bet kaip man tai panaikinti??? ir dar reikalas tame, kad ne visada atsidaro internetas, raso kazka tokio "your computer is allready running.........................." (sorry, jei netiksliai, cia kiek pamenu), tada restartuoju kompa ir viskas gerai doh.gif

O kaip isjungti ta A.Bridge?

QUOTE(izzie @ 2010 06 04, 10:01)
Pabandyk atsidaryti Task Manager (Ctrl + Alt + Delete) ir antroje dalyje pažiūrėk gal rasi bridge.exe, tada galėsi jį uždaryt.

neradau jo ten g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiomama @ 2010 06 04, 12:38)


iš tos paieškos vienas iš rezultatų yra http://wakoopa.com/s...are/bridge#more

"Adobe Bridge is an organizational program created and released by Adobe Systems as a part of the Adobe Creative Suite. Its primary purpose is to link the parts of the Creative Suite together using a format similar to the file browser found in previous versions of Adobe Photoshop. It is accessible from all other components of the Creative Suite."

kadangi jie susiję, todėl ir liepia prieš instaliuojant PS išjungt bridge

manau, kad gali išinstaliuot Adobe Bridge kaip ir visas kitas programas Choose Start > Settings > Control Panel > Add Or Remove Programs g.gif
Atsakyti