Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Minerva, sutinku su viskuo.
Atsakyti
newyear.gif sveikos naujuose metuose! Linkiu, kad butumet sveikos, sieloje butu ramybe ir Jus suptu tik mieli ir draugiski zmones, ir pasitikejimo savim! Ir zinoma labai daug netiketu ir idomiu radiniu
Nors ir labai paveluotai bet sveikinu visas gruodzio men solinizantes... thumbup.gif blush-anim-cl.gif
spejot tieeek priplepeti:))))...tai tik permeciau vaizdus....tiekkk groziu:)))
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2010 01 06, 21:24)
Na, pagal amžių tai tikrai vintažinio stiliaus butas smile.gif

Kche-kche gerulis biggrin.gif . O jei rimtai, yra geru dalyku, yra ir kosmariuko. Pritariu Minervai - greiciausiai senyvi seimininkai. Ir remontas matosi dalimis darytas - taip ir atspindi tendencijas: fototapetai...
Bet vis tiek pankovai - viskas taaaaip rysku. Nelabai tinka seniems zmonems... Demesio cia tikrai ideta. Jau vien fontaneeeeeeliai mane nuzudytu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zvirblis: 07 sausio 2010 - 08:26
QUOTE(Minerva @ 2010 01 06, 23:39)
Esu buvusi keliuose panašiai atrodančiuose butuose. Jų bendras bruožas - senyvi šeimininkai, kurie turi daug prisiminimų ir jiems svarbių daiktų. Pirmoji mano reakcija, įėjus į tokio tipo butą, buvo pakraupimas: maždaug, kaip baisu... O tada išklausiau visą eilę istorijų apie vieno ar kito motyvo atsiradimą ir supratau, kad išties - kiekvienam savo. Ir geriau jau būti laimingu tokiame bute nei liūdnai vienišu madingame steriliame lofte smile.gif

Na nezinau ar butu seimininikai senyvo amziaus - Alfoj apie si buta rase, kad ankstesniems seimininkams toks butu irengimas yra hobis smile.gif Labai senyvi zmones kazin ar galetu leisti sau toki hobi - irengineti draugu ir giminiaciu butus g.gif
Man patinka namai su daug detaliu, negaleciau gyventi didelioje tuscioje erdveje, bet negaleciau gyventi ir per daug perkrautoje (ne daiktais, o spalvomis), bet ir tikrai kiekvienam savo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 01 06, 14:38)
ė,tauta,o kas žino,blusturgis bus,ar jį jau užraukė?

atrodo vėl iesko naujo svietos. kolkas nebus.
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 01 06, 21:45)
Laisve, man paciai jau ne pries vienerius metus nepatiko stiklo-metalo- pakabinamu lubu su n lempuciu- zaliuziu ir kitokio grozio,  namai.  Tik sienu minksta danga bijojau. Tos dulkes ir taip naktimis geometrine progresija dauginasi.

Man irgi nepatinka svetimi tvarkytojai mano erdvėje. Man nereikia labai daug vietos - man tereikia jos kiek daugiau. Aišku, turėsime ir mes savus namus, ne butą, bet dabar dviejų kambarių butas trims žmonėms kiek ankštokas.
Šiaip man patinka minimalizmas, neperkrautas interjeras. Akys mano ilgisi erdvės. Tačiau pati turiu daug tokių daikčiukų, kurių negalėčiau atsisakyti... Ir kovoju savyje hihihi.gif
Atsakyti
tas butas tai "gerulis". lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2010 01 06, 22:24)
Na, pagal amžių tai tikrai vintažinio stiliaus butas smile.gif



QUOTE(Zvirblis @ 2010 01 07, 09:25)
Kche-kche gerulis  biggrin.gif . O jei rimtai, yra geru dalyku, yra ir kosmariuko. Pritariu Minervai - greiciausiai senyvi seimininkai. Ir remontas matosi dalimis darytas - taip ir atspindi tendencijas: fototapetai...
Bet vis tiek pankovai - viskas taaaaip rysku. Nelabai tinka seniems zmonems... Demesio cia tikrai ideta. Jau vien fontaneeeeeeliai mane nuzudytu  biggrin.gif


manes jau vos depresija nepagavo - ko cia niekas vintage temoj neraso, o pasirodo neytraukiau i favoritus ir nematau, kad gyvenimas vyksta...

na bet ir buta radot smile.gif kazkodel manau, kad gyvena senyva rusu pora (parasiau ir pagalvojau, kad MV tevu kaimynas tikras suvalkietis panasiai visa kiema isirenges visus zemaicius siurpina smile.gif ) - zmona tokia su cheminiu, guvi bobulyte - manau butu ideali aukle vaikui ir vyras su beribe fantazija...

ypac auksine sofa nereali smile.gif
man toks butas tai neprokur, bet noreciau pas tokius kaimynus arbtos gerti nueiti.

Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2010 01 06, 22:24)
Na, pagal amžių tai tikrai vintažinio stiliaus butas smile.gif

Gerulis biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Tikriausiai jau daug kas mate, bet vistiek smagu http://www.youtube.c...player_embedded
Atsakyti
kaaip norėčiau tokio tipo maudymuko!buvau kažkada kažką panašaus radus žurnale,bet parduotuvėj jau nebebuvo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 01 07, 21:10)
kaaip norėčiau tokio tipo maudymuko!buvau kažkada kažką panašaus radus žurnale,bet parduotuvėj jau nebebuvo sad.gif

Ant manes manau toksai nesilaikytu biggrin.gif Nebent su pakietinimais butu. blush2.gif
Atsakyti