Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Zinau kad neverti tiek tie batai bat man ju verkiant tuo momentu reikejo bet paskui tik po namus pavaiksciojau ir liko guleti doh.gif
Jie visai net nenunesioti kaip nauji ten ivariu daiktu yra ir nebutinai devetu toj parduotuvej 4u.gif
Ir sitie buvo siuti pagal individualu uzsakyma ir matyt netiko ir visai nauji atnesti ten 4u.gif
Netinka tai netinka aciu uz komentarus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 01 05, 23:42)
Danske, laikiau tau ideja

user posted image

Aš pradedu norėti vieno papildomo kambario, kuriame tokį grožį galėčiau laikyti wub.gif Nuojauta kužda, kad šią svajonę nusinešiu su savimi hihihi.gif
Atsakyti
Atnešu ir aš vieną torsą biggrin.gif Čia Aleksandro Vasiljevo kompozicija su XIX amžiaus korsetu ir papuošalais (foto iš parodos)

user posted image
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2010 01 06, 12:42)
Zazuna turiu dar klausimeli.  blush2.gif O kaip tu sutalpinsi savo dvi spintas butuke? Ir kaip viska persivesi?  blush2.gif Sorry,uz toki klausima tiesiog labai knieti suzinoti.  bigsmile.gif
Gin toras nuostabus seniai jau noriu tik va vis niekur negaunu.  doh.gif

Radai del ko atsiprasinet mirksiukas.gif
Truputi pagudrausiu ir vienos spintos turini (na ten paltai ir kiti sunkesni drabuzeliai), paliksiu tevu namuose. Prireikus kokio rubelio visada galesiu nulekt ir pasiimt, o lengvesnius sutalpinsiu i prieskambario ir dukrytes spintas (bend bandysiu, nes jauciu reikes koja pagrust). biggrin.gif
------
Ale, jus merginos man depresija varot - noriu ir as torso, bet beda ta, kad nebus kur pastatyti schmoll.gif . Bet kazkur buvau uzmacius, internete, tokiu maziuku, interijerui skirtu, grazuoliuku - kokiu gal 30 cm dydzio. Noriu nors tokiu, kokiu 3..... blush2.gif
Atsakyti


Margot, ir torsas pats yra labai senas, tik nenugirdau kokio amziaus smile.gif
Atsakyti
Jau gerule nuotauka radau nete, imetu ir jum paveizet. Seimynine ranga biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zazuna @ 2010 01 06, 21:04)
Jau gerule nuotauka radau nete, imetu ir jum paveizet. Seimynine ranga biggrin.gif

Ir visi laimingi thumbup.gif
Atsakyti
Na, pagal amžių tai tikrai vintažinio stiliaus butas smile.gif
Atsakyti
Laisve, man paciai jau ne pries vienerius metus nepatiko stiklo-metalo- pakabinamu lubu su n lempuciu- zaliuziu ir kitokio grozio, namai. Tik sienu minksta danga bijojau. Tos dulkes ir taip naktimis geometrine progresija dauginasi.

Sakot reikia daug kambariu, rumu? As bijau turet daugiau vietos. Nebent galeciau pakest svetima gaspadine, kuri viska isvalytu. Sunkiai isivaizduoju toki zmogu deliojant visus mano zaisliukus. Pati kiekviena karta siuntu tvarkydamasi, kodel tiek tos vietos daug doh.gif Butu maziau, maziau daiktu, maziau dulkiu, maziau tupinejimo.

Minerva, as uzdusciau tokiuose namuose. Bet isivaizduoju, kad kazkas su didele meile ir dziaugsmu tuos sedevrus kure. Kiekvienam savo. Kitiems ir manieji gal keistai atrodo. Kaip kad man keistai atrodo namai be paveikslu,zvakiu, lelyciu, torso, kvepalu spintos su kvarbatkinem uzuolaidelem. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 06 sausio 2010 - 21:53
QUOTE(danske @ 2010 01 06, 21:45)
Minerva, as uzdusciau tokiuose namuose. Bet isivaizduoju, kad kazkas su didele meile ir dziaugsmu tuos sedevrus kure. Kiekvienam savo. Kitiems ir manieji gal keistai atrodo. Kaip kad man keistai atrodo namai be paveikslu,zvakiu, lelyciu, torso, kvepalu spintos su kvarbatkinem uzuolaidelem. ax.gif


Danske, tą aš ir turiu omeny - kiekvienam savo. Bet visgi daiktų ir spalvų daugoka - pasiusčiau, nors tai, kas mane sužavėjo - butas akivaizdžiai yra gyvas! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2010 01 06, 22:24)
Na, pagal amžių tai tikrai vintažinio stiliaus butas smile.gif

Pritariu Danskei - dusina: per daug skirtingu spalvu, fakturu, rastu, nederanciu detaliu, tiesiog per daug uzgriozdinta erdve. Matosi, kad noreta idomiau, o gavos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gazelle @ 2010 01 06, 22:26)
Pritariu Danskei - dusina: per daug skirtingu spalvu, fakturu, rastu, nederanciu detaliu, tiesiog per daug uzgriozdinta erdve. Matosi, kad noreta idomiau, o gavos  g.gif


Esu buvusi keliuose panašiai atrodančiuose butuose. Jų bendras bruožas - senyvi šeimininkai, kurie turi daug prisiminimų ir jiems svarbių daiktų. Pirmoji mano reakcija, įėjus į tokio tipo butą, buvo pakraupimas: maždaug, kaip baisu... O tada išklausiau visą eilę istorijų apie vieno ar kito motyvo atsiradimą ir supratau, kad išties - kiekvienam savo. Ir geriau jau būti laimingu tokiame bute nei liūdnai vienišu madingame steriliame lofte smile.gif
Atsakyti