Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage



Danske, laikiau tau ideja

user posted image
Atsakyti
Aciu,Gin. Tikrai gera ideja. Ir rozes, ir pagrindas tinkamas. Juk buna graziu uzuolaidu su rozem. Ne, na super ideja oro_buckis.gif
Atsakyti
Zazuna turiu dar klausimeli. blush2.gif O kaip tu sutalpinsi savo dvi spintas butuke? Ir kaip viska persivesi? blush2.gif Sorry,uz toki klausima tiesiog labai knieti suzinoti. bigsmile.gif
Gin toras nuostabus seniai jau noriu tik va vis niekur negaunu. doh.gif
Atsakyti
čia neseniai buvau vienoj parduotuvėj,ir ten toookie nuostabūt torsai buvo rolleyes.gif
vieni su gėlytėm kaip Gin rodė,kiti dar su kažkokiais piešiniais
jaučiu daugiau laiko praleidau veizėdama į torsus,nei į skudurus aplink laugh.gif
Atsakyti
Labas rytas.

Man reikia rūmų, kad mano idėjas įgyvendinti... dry.gif
Atsakyti
nu man ne rūmų,o bentjau vieno kito laisvo kambario biggrin.gif
Atsakyti
na,man irgi nepamaisytu dar vienas kambariukas blush2.gif
dabar kaupiuosi kelionei-bus Glasgow antiques fairy-ten buna visko-pradedant bizuterija ir papuosalais ir baigiant spintomis,komodomis ir pan,tai jau taip laukiu biggrin.gif labai noriu dar si savaitgali palekt i ta mano pamegta turgeli,bet kaip nors atsilaikysiu,nes labai jau noriu i ta turgu,kuris buna,pasirodo,kas men ir tikuosi,ten tikrai galima rast kazka ypatingo,nors net pati jau nebezinau,ko man reikia,baldu negaliu parsitempt,o viso kito-kaip ir pakankamai turiu,bet vistiek dar vis kazko truksta doh.gif blush2.gif
Atsakyti
kaaaaip pavydžius jums ohmy.gif žiauriai

ė,tauta,o kas žino,blusturgis bus,ar jį jau užraukė?
Atsakyti
Čia nuo 1.04 sekundei matosi Nostalgie lobiai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 01 06, 15:27)
net pati jau nebezinau,ko man reikia,baldu negaliu parsitempt,o viso kito-kaip ir pakankamai turiu,bet vistiek dar vis kazko truksta doh.gif  blush2.gif

Zinai ko reikia - to jausmo kai randi kazka tokio bigsmile.gif Pirkti nera taip smagu, kaip rasti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gazelle @ 2010 01 06, 14:47)
Zinai ko reikia - to jausmo kai randi kazka tokio  bigsmile.gif Pirkti nera taip smagu, kaip rasti  wub.gif

aga,turbut,tu teisi biggrin.gif
Atsakyti
Gal sudomins g.gif
Atsakyti