Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Labas mergaites,
turiu tokis batukus parduoti pirkti jie buvo Vilniuje Arkliu g. vintagineje parduotuveje mokejau virs 300 Lt dydis 38 noreciau su siuntimu nors 80 Lt 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
4u.gif
Atsakyti
uz nenaujus, tiek daug mokejai? hmmmm....... bet seip neblogi:)bet man butu gaila pinigeliu.
bandyk gal i koki komisa nunest.
Atsakyti



Vintaziniai daiktai nebutinai yra naudoti - gali buti senai pagaminti batukai, bet taip ir nedeveti mirksiukas.gif Bet tikrai labai brangu. Kokia ten parduotuve Arkliu gatvej? g.gif
Atsakyti

Arkliu gatvej tai man regis yra vintage boutique, bet jie nelabai vintazu prekiauja, pagrinde prabangiais, senesniu kolekciju rubais.Veikia komiso principu.Pirmoji pas mus LT atsidare, yra rode ir per mados reida ir dar kazkur smile.gif
Atsakyti



Na jei kolekciniai rubai tada ir kaina tokia gali buti smile.gif
Atsakyti


va ju puslapis smile.gif

Ash ish ties nelabai suprantu kodel ju butent toks pavadinimas blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Mirattes, MLP ir Gazelle gaudykit po balioneli 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Dekui visoms mirksiukas.gif

O kas del tu bateliu, tai tegu autore neisizeidzia, bet uz juos as tiek tikrai nebuciau mokejusi, mano akimis ziurint, tai jie neverti tokios sumos, bet tikiuosi rasite kas juos perpirks. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 05 sausio 2010 - 19:29
jie prekiauja nenaujais rubais, atsidare pries 4metus jei gerai pamenu. todel ir vintage, tada niekas to zodzio neliksniavo kaip dabar smile.gif
Atsakyti
Zazuna iskart kai pamaciau sijona iskart pries akis isdygo Gin. smile.gif Skaiciau tavo formuma ir galvojau,kad vistiek as didesne pirkiniu manijake,nes negaliu ne dienos nenueiti i kuistuka ar taip kur i koki shopa. Kai visoj lietuvelej siautejo gripas savaite negalejau iseiti is namu,pirmas dvi dienas kai temperatura laikesi 40 doh.gif tai dar nieko,bet kai ejo 4-5 dienos.Ejau link nuprotejimo ribos,tai uzsiprasiau mamos,kad man temptu rubus i namus,kai ziuredavau pro langa ir matydavau vaiksciojancius zmones asaros tryksdavo pro akis.
Sorry,kad tiek nesamoniu pripaisciau. doh.gif doh.gif blush2.gif blush2.gif
Beje nusipirkau padeliuka ir suknele.Foto bus tik nepazadu kada. doh.gif
Laivite bateliai tikrai tiek neverti. blush2.gif Uz jusu pirktus 300 lt. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2010 01 05, 20:49)

4u.gif
Zinok ne viena tokia esi, man jei neiseina pabuvoti aistravietese, tai pradeda nerviniai priepuoliai pult, apstinensija blogybe - kuistomane visiska esu... blush2.gif doh.gif
Bet dabar ne tik, kad tempiu kalnus , pasak vyro, kas nereikia, tai plius jau kas karta masinos prireikia, o vyro uz soferi, bo tie kiti "lobiai" dazniausiai nepanesami vienam asmeniui lotuliukas.gif , o blogiausia tame, kad kartais neuzmiegu jei zinau, kad is ryto vaziuosiu medzioklen. Po to visa diena zabalioju kaip apuoke ir statausi melynes kur pakliuva, nes nesgrabna patampu, bet jei ka gero aptinku, tai laimes buna "pilnos kelnes". ax.gif
Sunku artimiesiems tokius ligonius pasoneje aukleti - pastangos bevaises... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 05 sausio 2010 - 20:07
QUOTE(zazuna @ 2010 01 05, 21:06)
4u.gif
Zinok ne viena tokia esi, man jei neiseina pabuvoti aistravietese, tai pradeda nerviniai priepuoliai pult, apstinensija blogybe - kuistomane visiska esu... blush2.gif  doh.gif
Bet dabar ne tik, kad tempiu kalnus , pasak vyro, kas nereikia, tai plius jau kas karta masinos prireikia, o vyro uz soferi, bo tie kiti "lobiai" dazniausiai nepanesami vienam asmeniui lotuliukas.gif  , o blogiausia tame, kad kartais neuzmiegu jei zinau, kad is ryto vaziuosiu medzioklen. Po to visa  diena zabalioju kaip apuoke ir statausi melynes kur pakliuva, nes nesgrabna patampu, bet jei ka gero aptinku, tai laimes buna "pilnos kelnes". ax.gif
Sunku artimiesiems tokius ligonius pasoneje aukleti - pastangos bevaises... blush2.gif

Kad tureciau kur ir as baldus temciau. doh.gif Tau gerai tu turi vairuotoja kas tave paveza,o man viska pesciomis reikia apeiti issniukstineti. doh.gif Jau kitu metu pradzioj (tik tada iseis)tureciau turet teises,sakau perleskiu per visus Lietuvos kaimus ir sniukstinesiu. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos

Liga yra liga. Laukiu savaitgalio ir normalaus pasivaiksciojimo po kuistukyna. Per tas sventes jokios paguodos akims doh.gif
Tik po svenciu dar nebus dauguma grize , naujo nelabai kas bus. Nors gal kaip tik pries sventini buma visko neiskele. Pernai tai taip ir buvo
Labai tikiuosi rasti kuom aprengti torsa, tikiuosi rasti dar ta punso dubeni. O gal dar ka..
Atsakyti