Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

vo išgooglinau- APK-1939–1945m. biggrin.gif

nu,šeip vyriškiai šiuo klausimu buvo labai nuskriausti.labai biggrin.gif
Atsakyti
Labas visoms,
[quote=j'aime,2010 02 02, 17:26]
Rodau viena, bet yra du tongue.gif tongue.gif
http://public.fotki....trauka0190.html
Kokie gražūūūs thumbup.gif Neseniai ir aš kažko tokio norėjau, bet truputį planai pasikeitė ir
jei nužpūstys kelių, rytoj mums atgabens kažką panašaus į krėslus - sofutę
Jei ne paslaptis, kiek kainavo foteliukai? į až gal? ax.gif
[quote=danske,2010 02 02, 18:44]
Man nesunku padeti, tik noriu kad is tikruju gavusieji butu patenkinti, ir pasakytu jei kas ne taip.
[/quote]
Jūs Panevėžyje tokius grožius radot atsitiktinai? Ar spec. užsakymas?
[quote=Abatija,2010 02 02, 20:24]
Spėju, kad vintažinė siuvimo maįina su visu staliuku bigsmile.gif
[/quote]
O manoji kaip tik tokia, tik patobulinta truputį - įdėtas el. varikliukas.
Atsakyti
Grice, o is kur sofute gabensites?
Atsakyti
Merginos help - padėkit terlai doh.gif . Kažkokiu (turbūt riebaluotu) pirštu captelėju už šviesios odėlės rankinės ir liko dėmė. Iš nevilites pavaliau LOC ir po to (nes neissivale) dar ir spiritu. Bet dėmė tai yra! Ką daryt? Kaip valyt?

Help nes labai nekenčiu savęs... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2010 02 02, 17:35)
Labas visoms,

Jūs Panevėžyje tokius grožius radot atsitiktinai? Ar spec. užsakymas?

O manoji kaip tik tokia, tik patobulinta truputį - įdėtas el. varikliukas.

kresliukai puikieji thumbup.gif
labai labai grazus wub.gif

o siuvimo masina lygiai tokia pacia ir taip pat su el.varikliuku mnao teta turi blush2.gif



o man liudna-nerandu savo beretes su grazuole sage doh.gif verysad.gif tikuosi,jog palikau pas broli,kai sveciavomes,o ne kur Londono metro.... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylittleprincess: 02 vasario 2010 - 20:33
QUOTE(j'aime @ 2010 02 02, 21:19)
Merginos help - padėkit terlai  doh.gif . Kažkokiu (turbūt riebaluotu) pirštu captelėju už šviesios odėlės rankinės ir liko dėmė. Iš nevilites pavaliau LOC ir po to (nes neissivale) dar ir spiritu. Bet dėmė tai yra! Ką daryt? Kaip valyt?

Help nes labai nekenčiu savęs...  verysad.gif

O tu kartais ne su tuo mirkalu istepei? Tada tai jau viskas. As kol ji dalinau , tai ranksluostukui teko.Ikisau i Ace , bet ... deja

Pabandyk su kokiu indu plovikliu. Jei butum pas mane, tai turiu priemone. Is odos aliejau deme isvale, bet is verstos odos neiveike

O as porele leliuku nusipirkau. Kiek jie metu turi sunku nuspeti, bet visai mieli. Berniukas ir mergyte.
Atsakyti
j'aime, kokie kreslai wub.gif kooookie kreslai wub.gif wub.gif

Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 02 02, 21:45)
O tu kartais ne su tuo mirkalu istepei? Tada tai jau viskas. As kol ji dalinau , tai ranksluostukui teko.Ikisau i Ace , bet ... deja

Pabandyk su kokiu indu plovikliu. Jei butum pas mane, tai turiu priemone. Is odos aliejau deme isvale, bet is verstos odos neiveike


ne ne su tuo tepalu! itariu su kazkuo nuo maisto gaminimo - gal aliejum. o kokia ta priemone?
QUOTE(Nostalgie @ 2010 02 02, 23:08)
j'aime, kokie kreslai  wub.gif kooookie kreslai  wub.gif  wub.gif

prasom i svecius gyvai paziureti (tik dar vietos jie neturi, nes perstatysim si bei ta), o ir laukneselis mielas laukia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 02 02, 23:12)
prasom i svecius gyvai paziureti (tik dar vietos jie neturi, nes perstatysim si bei ta), o ir laukneselis mielas laukia  mirksiukas.gif

mielai nors ir ryt pasinaudociau siuo pasiulymu, bet panasu, kad dar truputi ir mano pirmas aukstas bus uzpustytas neiseinamai doh.gif bet artimiausiu metu tikrai prasysiuos pasedet ant kreslo krastelio blush2.gif wub.gif
Atsakyti
Paziuresiu rytoj koks ten pavadinimas. Nenoriu degt sviesos, mazoji gali uzmatyti. Paskui neuzspausiu doh.gif

Nostalgie, kad tik patiktu tas laukneselis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 02 03, 00:29)
Nostalgie, kad tik patiktu tas laukneselis doh.gif

kazkodel kankina nuojauta, kad taip ir bus rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 02 02, 16:26)
na, kadangi prasikasem pro uzpustytus kelius, giriuosi savo diiiiideliu turtu - taaaaip, kreslai jau pas maniiiii. Aciu, Danske, uz pagalba - pasirodo net tokius daiktus imanoma nusipirkti nuotoliniu budu!


Nu sitas grozis net mane is depresijos ir letargo pazadino blush2.gif Lietuviskas pavydas taip dave per smegenis, kad net dabar issiziojus sedziu... Ir nepadeda net tai, kad logiskai mastant, pas mane namie nebera vietos jokiam baldui, ale vistiek reikia doh.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(j'aime @ 2010 02 02, 20:19)
Merginos help - padėkit terlai  doh.gif . Kažkokiu (turbūt riebaluotu) pirštu captelėju už šviesios odėlės rankinės ir liko dėmė. Iš nevilites pavaliau LOC ir po to (nes neissivale) dar ir spiritu. Bet dėmė tai yra! Ką daryt? Kaip valyt?

Help nes labai nekenčiu savęs...  verysad.gif

jei riebalu deme, tai imi servetele popierine ir lygini apykarsciu lygintuvu, pradedant nuo apysilcio, o tai neaisku koki kartsi gali pakelti tavo ta odyte, ir servetele turi riebala sugerti. 4u.gif
Atsakyti