Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Oj, zvirbleli, pili druska ant zaizdos tongue.gif ne ne, viskas, jau nebegaila. Manau i geras rankas ir manoji nukeliavo sedekit minkstai, patogiai ir tvirtai 4u.gif Maniskis kresliukas dar laukia kazkur manes mirksiukas.gif
Atsakyti
aš rimtai nesveikuoju-šian sapnavau,kad užėjus į Humaną radau daaaug suknių biggrin.gif
kažkodėl po 8 lt/kg biggrin.gif

fotelių geriau būčiau nežiūrėjus,nes tik dar labiau susinervinau (ir taip šiandien nervuota biggrin.gif ) labai labai gražūs

dar šian ryte pažadino paštininkė ir atnešė užsakytų detalių laikrodėliui.tik per vėlai prisiminiau,kad vinukų tai neturiu ..sleep.gif

dar kažką norėjau pasakyti,bet pamiršau
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 02 02, 19:25)


kada savo suknias parodysi?
Atsakyti
taigi biškelį buvau nufotkinus
aij,kadanors.kai reikės mokytis (kaip žinia,visada tuomet kitų darbų atsiranda biggrin.gif )

Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 02 02, 19:54)
taigi biškelį buvau nufotkinus
aij,kadanors.kai reikės mokytis (kaip žinia,visada tuomet kitų darbų atsiranda biggrin.gif )


biskelis nesiskaito biggrin.gif
Atsakyti
nu jo nesiskaito.
jaučiu reikėtų pradėti 8 ryto ir ant Simpsonų (apie trečią), ir pabaigčiau laugh.gif
Papildyta:
user posted image
bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 02 02, 20:01)
nu jo nesiskaito.
jaučiu reikėtų pradėti 8 ryto ir ant Simpsonų (apie trečią), ir pabaigčiau laugh.gif
Papildyta:

bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif


gal nustosi erzinti doh.gif netingek ir sufotkink tongue.gif bet po kelias pries miega
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirattes: 02 vasario 2010 - 19:18
Spėju, kad vintažinė siuvimo maįina su visu staliuku bigsmile.gif

Labai tinkantys J'aime krėslai 4u.gif

ir labai pavydžiu visoms turgelio, nesvarbu, kad man nieko nereik, bet pasitrint ten koookia atrakcija būtų bigsmile.gif
Atsakyti
aš-vargšė dvyliktokė prispausta mokslų,o tu mane taip biggrin.gif
nu nufotografuosiu,tik vėliau kada,bo dabar nieko apart istorijos vadovėlių nebematau
Papildyta:
Su tuo blusturgiu tai nežinau,nežinau kaip bus.
kai mokytojų kiemelyje būdavo tai labai fainai,o tas ketvirtas aukštas...
nu,bet visvien eisiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 02 02, 20:27)
aš-vargšė dvyliktokė prispausta mokslų,o tu mane taip biggrin.gif
nu nufotografuosiu,tik vėliau kada,bo dabar nieko apart istorijos vadovėlių nebematau
Papildyta:
Su tuo blusturgiu tai nežinau,nežinau kaip bus.
kai mokytojų kiemelyje būdavo tai labai fainai,o tas ketvirtas aukštas...
nu,bet visvien eisiu biggrin.gif


tai kada ten tas antras pasaulinis prasidejo ir kas su kuo kariavo? lotuliukas.gif
Atsakyti
aš tik apie pirmą pradėjau katik mokytis biggrin.gif ir tai nevisai biggrin.gif

o istorijos vadovėliuose įdomiausia dalis apžiūrinėti skudurus (bet tos vyriškos pėdkelnės tai veukt biggrin.gif )
ir šeip,dar yra vienoj temoj pridėtas kainoraštis,kiek padori bobelė turėjo išleisti ant skuduru biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 02 02, 20:30)
aš tik apie pirmą pradėjau katik mokytis biggrin.gif ir tai nevisai biggrin.gif

o istorijos vadovėliuose įdomiausia dalis apžiūrinėti skudurus (bet tos vyriškos pėdkelnės tai veukt biggrin.gif )
ir šeip,dar yra vienoj temoj pridėtas kainoraštis,kiek padori bobelė turėjo išleisti ant skuduru biggrin.gif


Tos vyriskos kojines, šosai, dar nera taip baisu, kaip vyriskas sijonelis ant vyrisku raukiniais puostu sortuku lotuliukas.gif
Atsakyti