Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(reeva @ 2010 01 31, 19:38)
nu tai o apie orą ir prisukamą apelsiną tai jau ne off top'as? biggrin.gif

nu jei jau reikia į temą,tai tadu rankinukas irgi gūd biggrin.gif


Ir sijonas is vintage kelniu, tai et, viskas gerai 4u.gif
Atsakyti
Mirattes, labai faini dzinsai thumbup.gif . O rankinukas - duociau dvigubai tiek, kiek mokejai! Super!
Atsakyti
Mirattes thumbup.gif , o ypac sijonukas. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2010 01 31, 18:41)
Ir sijonas is vintage kelniu, tai et, viskas gerai  4u.gif

o kaip kilo mintis "zudyti" kelnes del sijono? Kuom kelenes neitiko?

Ir kaip darei: juosmeni nuiminejai, ar tik siules klyno ardei? Jei tik siules - ar nesimeta "pilvai"? Cia is praktikos klausineju, nes man graziai niekad neiseidavo...
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 02 01, 17:06)
o kaip kilo mintis "zudyti" kelnes del sijono? Kuom kelenes neitiko?

Ir kaip darei: juosmeni nuiminejai, ar tik siules klyno ardei? Jei tik siules - ar nesimeta "pilvai"? Cia is praktikos klausineju, nes man graziai niekad neiseidavo...


O kelnes buvo tragisko pasiuvimo, na tokios lyg amerikietiskos storuliu kelnes dideles per visuus galus, neaiskaus ilgio, na zodziu nepaaiskinama drabuzio klaida lotuliukas.gif
O siuvau tikrai labai paprastai. Isardziau visas siules, kadangi isardziau nuo pat juosmens, ne nuo klynuko tai jokie balioncikai nesigavo rolleyes.gif Kazkaip prisiminiau, kad visus sortus paauglystej taip perdirbinedavau, bet balionciku niekada nesigaudavo. Lygiai lygiai issimatavau ir voila blush2.gif

Tase siandien pasirode zmonems ir buvo sutikta laaabai draugiskai, pavydziai (tikiuosi baltai), ir visaip kitaip teigiamai

Sorry... kad cia tiek pripyliau
Atsakyti
tipo darbai užspaudė,ar kaip,kad čia taip tylu? biggrin.gif

noriu Humanos išpardavimų cry.gif
Atsakyti
Tylim, nes dziaugiames tikra vintazine ziema smile.gif

Mirattes tasiokas geras, keliantis pavyda.
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 02 01, 21:26)
tipo darbai užspaudė,ar kaip,kad čia taip tylu? biggrin.gif

Mane užspaudė. Žiauriai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 02 02, 07:38)
Mane užspaudė. Žiauriai  doh.gif

mane irgi... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2010 02 02, 08:00)
mane irgi... doh.gif


Jungiuos į "užspaustųjų" klubą... doh.gif

Atsakyti
na, kadangi prasikasem pro uzpustytus kelius, giriuosi savo diiiiideliu turtu - taaaaip, kreslai jau pas maniiiii. Aciu, Danske, uz pagalba - pasirodo net tokius daiktus imanoma nusipirkti nuotoliniu budu!

Rodau viena, bet yra du tongue.gif tongue.gif


http://public.fotki....trauka0190.html

(didele foto)

Mirattes, atsiprasau uz neigiamas emocijas ax.gif

Tiesa, dar pasidariau dvi 'sages' ar kaip tuos keistus daiktus pavadinti - vakare parodysiu is ko biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo j'aime: 02 vasario 2010 - 16:27
QUOTE(j'aime @ 2010 02 02, 17:26)
na, kadangi prasikasem pro uzpustytus kelius, giriuosi savo diiiiideliu turtu - taaaaip, kreslai jau pas maniiiii. Aciu, Danske, uz pagalba - pasirodo net tokius daiktus imanoma nusipirkti nuotoliniu budu!

Rodau viena, bet yra du  tongue.gif  tongue.gif
http://public.fotki....trauka0190.html

(didele foto)

Mirattes, atsiprasau uz neigiamas emocijas  ax.gif

Tiesa, dar pasidariau dvi 'sages' ar kaip tuos keistus daiktus pavadinti - vakare parodysiu is ko  biggrin.gif

Smagu, kad patenkiti, kad patinka. Sunku pirkti kitam, vis pagalvoju, kad gal tik man atrodo vertas daiktas. Man nesunku padeti, tik noriu kad is tikruju gavusieji butu patenkinti, ir pasakytu jei kas ne taip.

Sages idomu, laukiu.

Ai , tiesa. Jei su tuo skysciu ka nors taisysi, tai maukis pirstines. Puikiai ir nagus dazo doh.gif
Atsakyti