Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

o tai ką,nepanašios į tokias? biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reeva: 30 sausio 2010 - 20:34
QUOTE(danske @ 2010 01 29, 22:32)
tai gal pasigirs gavusios.

pasigirs, pasirodys!!! je je je! kita savaite... jau visai "baldzielinu" biggrin.gif

QUOTE(mylittleprincess @ 2010 01 30, 00:00)
skaitinejau apie Guerlain Shalimar ir aplamai jo istorija,bet,kad konkreciai apie buteliuku istorija,nieko nerandu-gal kuri turit info? ir uzsimaniau baisiai dabar as ju,bet butent kvepalo,gryno,nes ju butelaiciai graziausi wub.gif

patys paciausi Guerlain buteliukai yra Baccarat kristolo (tie ant kojytes vintage). Bet jie kainuoja normaliai. Buvau radusi uz mazdaug 80 lt pigiausia, bet sugebejau atsispirti...

QUOTE(danske @ 2010 01 30, 00:36)
Mane tai baisiai domina Crescendo by Lanvin. Ir My Sin by Lanvin.

Hmm, siu nezinau. Eclat d'Aperge kazkada megau... Po ju visi naujesni man nebepatiko...

QUOTE(reeva @ 2010 01 30, 16:05)

va,laikrodukas,kuris bus pakabukas hihihi.gif

NO!!!! NO!!! Nereikia jo perdarineti. Jis tobulas taip! Jei apyranke sena ja galima pakeisti, bet siaip grazus labai!

QUOTE(mirattes @ 2010 01 30, 18:02)
as irgi siandien biski papirkau, vintage isnpired, o gal ir vintage tik nauja nauja, rankinuka (lagaminciko formos), kelnes uz 1 lt, kurios jau pavirto sijonu ir aukstu liemeniu dzinsus, kurie jau irgi transformuoti ir patobulinti patenkinti skalbiasi.
Bet sitie lobiai vistiek nenuima liudesio sad.gif
danske, nebuvot turgelyje?  ax.gif

Nooooriu vaizdu... Ir neliudek... Pakviesiu arbatos kadu...

QUOTE(GinCherry @ 2010 01 30, 18:18)
ash beje papirkau suknute smile.gif Tik teliko sulaukti ir tiketis, kad tiks smile.gif


labai grazi!!! siluetas tai tinka mamoms - rankovytes ypac - pamenu tokias. Labai fainos spalvos!

QUOTE(mirattes @ 2010 01 30, 18:22)
O as siandien atradau dar viena kuistuka, kuriame vintage mazai, bet brand'iniu smutkiu pilna.


Kur anus tiksliau? Kur kur kur???

Jei kalbant apie komisus - yra vienas atsidares Pamenkalnio g (jau netoli jasinskio). Maciau kailiniu languose. Pati nebuvau...

Zazuna - Balmain - suuuuuper!!!
Atsakyti
tai,kad jis neina biggrin.gif
na,jis prisukamas,tai iš dalies eina,kokias 15 min
Atsakyti
Zvirbli (kazkaip lengviau parasyti neju j'aime), kuistukas fabuose ten prie maximos, nzn kokia ten gatve, kazkur prie salomejos neries gatves. Tai ten atsidare naujas kuistukelis Seimos apranga. Bendradarbe ten nuolat lankosi tai sake super daikciuku paciumpa. Man smagu ten nes gal vietoj 4 kuistukai yra biggrin.gif O vienas su pigiu rubu skyrium, kas man labiausiai patinka ax.gif

Atsakyti

Aha, skias pas zvirbli biggrin.gif Itariu, kad kitur biggrin.gif

Tai dabar galesiu mama vaidint brunette.gif
Atsakyti
aš taip ir galvojau
tik nedrįsau pasakyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 01 30, 21:29)
O zazuna, faina rankine, didele? Del suknutes aciu, nors viena ivertino  biggrin.gif Ir tiesa, tingiu biski bloge rashyt tai taip, ten uzuolaidos, kaip tik ant ju dabar su kreida braizau, darysiu kazka ish ju biggrin.gif

O ash itariu apie ka kalba, tiksliau manau, kad apie fotelius, bet itariu pas ka jie nukeliaus biggrin.gif

Smalsu smalsu ku grazaus sumeistrausi, nes medziagytes grozisss wub.gif
Aga, na rankine nemenkute tokia, jau visas toks tašinas. biggrin.gif
Mirates, GIN, J'aime, Balmain'as dekavoja 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 01 30, 20:38)
tai,kad jis neina biggrin.gif
na,jis prisukamas,tai iš dalies eina,kokias 15 min

gaila tada...

QUOTE(mirattes @ 2010 01 30, 20:41)
kuistukas fabuose ten prie maximos,

ech, manau, kad niekad ten nenusigausiu...
Atsakyti
Man irgi zvirbliukas geriau biggrin.gif Nusiunciau foto i emaila. Tik labai prasta, nes tokioj budoj stovejo, kadangi tas sniegas visa bizni gadina.
Del manes gali ir dabar vaziuot, kaip tik vyno atsidarem ax.gif
As tu kvapu irgi nezinau. tu pirmuju dvieju. Manau, kad ju jau nieku nera.Arba kokia bobulyte kokioj Amerikej . To graziojo Guerlain as noreciau PP. Brangus, bet labaaaai noreciau.
Zazunos tasiukas gerutelis, labai.
Tiesa, Gin -sekly morka , kada cia apie kitas paslaptis galesiu garsiai dziaugtis?


Atsakyti
ką jau irnesakyk.gif
aš jį tik gavus,iš kart apie pakabuką pagalvojau
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 01 30, 20:41)
Aha, skias pas zvirbli biggrin.gif Itariu, kad kitur  biggrin.gif

Tai dabar galesiu mama vaidint  brunette.gif

aga, pas mane... bus... po truputi imsim "surinkineti" namus... kol kas yra mociutes stalas ir a la sena indauja...

"Tai dabar galesiu mama vaidint" - Kazka praleidau vel?

O del Zvirblio - darau su savim socialini experimenta - kiek galima prisiristi prie savo virtualaus as... Nes man paciai tas Zvirblis toks savas, toks as. Bet pati saves klausiu - kodel? Na, zodziu, patinka man galvose knaisiotis. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo j'aime: 30 sausio 2010 - 21:00
QUOTE(danske @ 2010 01 30, 21:51)

Dekavoja tašinas 4u.gif
Kaip as myliu atskleistas paslatis bigsmile.gif , niu gi niu gi, dafai paviesinkit. biggrin.gif
Atsakyti