Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

aš pėvėzė skaičiau su sulietuvintais angliškais žodžiais (feisas-veidas ir t.t) ir gale buvo žodynėlis biggrin.gif

vo,užsisakiau detalių pakabukui hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 01 30, 20:07)

Miratess, neklausyk, mano diedas irgi neužskaito, bet neklausau biggrin.gif
Papildyta:




Aj kvaisa as jau paklausiau doh.gif gerai, kad del tases bent jau nepaklausiau, bo dabar visai netik nagus bet ir pirstus grauzciau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirattes: 30 sausio 2010 - 19:11
ooooo ačiū Gin kad paprotinai.Tai jau dabar dzin kokia kalba biggrin.gif
bet tai ką aš tadu skaičiau?Padielką? biggrin.gif
Papildyta:
mano mama tai kai paklausiu kaip,ar tinka? sako nu tai jau pati spręsk,bet man nepatinka biggrin.gif
Atsakyti

Nezinau ka skaitei biggrin.gif Koks virselis buvo? Pas mus sita

user posted image

Beje, jei patiko prisukamas apelsinas tai paziurek dar apie modus

user posted image

Per kino vakara bernai ziurejo, sake MB geras, ash tada nejau ziuret smile.gif Jaunas Stingas sitam filme vaidina mirksiukas.gif
Atsakyti
nerandu dabar googlei viršelio,bet ne toks kaip tavo

ir pasirodo apsimelavau-paskutinį kartą knyga buvo išleista 2007 Lietuvos Ryto knygų kolekcijoje.
bet man tadu jos nereikėjo
Atsakyti
Sveikos.
Nezinau, Mirattes ar rasyti, ar pratyleti? Del tavo supasavimo g.gif Jauciu, pratylesiu...Cia ne apie ta patrinta.
To patrinto nebuvo, tos pardavejos nebuvo tiksliau.Tai nereiskia, kad jo nebera. Pas mus labai daug sniego, ryte kokias dvi valandas nesnigo, tai prekeiviai tiesiog nevaziavo. Buvo tik tie, kurie turi tokius vagonelius-mini sandeliukus Ir siaip, kiemuose kalnai sniego, masinos kasasi vietoj. Net talka buvo, ir matyt, dar siandien eis vyrai kasti. Neliudek labai, rasiu ir tau kada nors.
O pirmieji iskeliaus pas gera zmogu, galesi nulekt papavydet.
Apie ka mes cia, negaliu garsiai. Ne mano.

Pati nuspirkau nediduke kristoline vazele, languota vilnone skarute. Kazkaip idomiai raso- handwoven. Spalvos nera mano. Murzinai pilksva, murzinai melsva.
Atsakyti
Laba vakareli merginos! 4u.gif
Nu kas gi klauso tu diedu - jie apsoliuciai nieko neraukia kas grazu, sako nepirk... netiks...kam tau reikia?... nemadinga ir panasios bla bla bla... O tik tychare nusipirk, issiskalbk, susitvarkyk ir apsivilk ar uzsidek, tadu iskart - WAU, grazuole tiesiog vos ne MISS... biggrin.gif Isvada - maziau reik jamt galvon, o imtis veiksmu. mirksiukas.gif
As savo pačio, tai niekada neklausau, o ir ka "tas kaimas" gali suprast?... lotuliukas.gif (tik nepagalvokit, kad as nemyliu sio zirziliaus - mymu mymu... wub.gif )
O cia mano zadetoji rankine. Juozai - Maryte, kol as ja islupau is palepes apdulkijusiu skuduru gniauztu, tai todel ji tokia sulamdyta, tad dabar neatrodo patraukliai, bet imsiuosi veiksmu. biggrin.gif Ai ir dar - ji nera blizgi, cia blicas nigadejus. doh.gif
VARKSE MANOJI SULAMDYTOJI RANKINE
Reeva, grazus laikrodukas, lauksim jo is viksrelio virtimo drugeliu. mirksiukas.gif
Mirattes, nu ku, teks lyst ryt i blog'a, bo knieti baisiai baisiai... biggrin.gif
GIN, suknute grazuole, kaip ir viskas ka tu nusiperki mirksiukas.gif thumbup.gif .
P.s., dekoju visoms uzmetusioms aki i manus kazkuriosciatais dienos pirkinukus ir pakomentavusioms. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 30 sausio 2010 - 20:22
Danske, manau seimininke tuo groziu anksciau ar veliau pasigirs. O as su nekantrumu lauksiu ziniu is taves. Jeigu tik ka uz padoria kaina uzmatysi sauk as isgirsiu:)

Zazuna, tavo Balmainas labai grazus 4u.gif Mano kursioke irgi turi jo rankine. Labai miela. Dar mielesne pasidare kai si dizaineri aptarem per kostiumo istorijos paskaita smile.gif buvo mini spargalke ber egzamina, jigu netycia pasiklystumem tarp pavardziu ir laikmeciu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(danske @ 2010 01 30, 21:10)

Pati nuspirkau nediduke kristoline vazele, languota vilnone skarute.  Kazkaip idomiai raso- handwoven. Spalvos nera mano. Murzinai pilksva, murzinai melsva.


O vaizdai? bigsmile.gif
Atsakyti
laugh.gif dabar nusprendžiau nuimti apyrankę nuo laikrodžio,tai ji plyšo (odinė)
tai kas su ja buvo daroma ir kur jinai laikyta jaučiu ir Dievas nebežino biggrin.gif
Atsakyti

O zazuna, faina rankine, didele? Del suknutes aciu, nors viena ivertino biggrin.gif Ir tiesa, tingiu biski bloge rashyt tai taip, ten uzuolaidos, kaip tik ant ju dabar su kreida braizau, darysiu kazka ish ju biggrin.gif

O ash itariu apie ka kalba, tiksliau manau, kad apie fotelius, bet itariu pas ka jie nukeliaus biggrin.gif
Atsakyti
aš irgi įvertinau.mintyse laugh.gif
aš ir galvoju,kad dėl fotelių,bet kam jie atiteko tai neturiu jokios idėjos
Atsakyti
Sekliu komanda lotuliukas.gif
Atsakyti