Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Ok, ziuresim bloge smile.gif

ash beje papirkau suknute smile.gif Tik teliko sulaukti ir tiketis, kad tiks smile.gif


user posted image

Rasho, kad mamos jaunystes suknele smile.gif Labiausiai del medziagos bijau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 30 sausio 2010 - 18:19
QUOTE(reeva @ 2010 01 30, 19:17)
tai kad vienas dar drogas ir tėra,prie Antakalnio poliklinikos
Antakalnio g. 61/2, LT-10325, Vilnius,vo išgooglinau adresą biggrin.gif


aciu mirksiukas.gif gerai, kad pinigine pustuste ir antakalnis ne visai pakeliui, tai isnesciau visas suknias is panoses. Bet turesiu galvoje ir progai pasitaikius apsilankysiu.
O as siandien atradau dar viena kuistuka, kuriame vintage mazai, bet brand'iniu smutkiu pilna. Ir pardavejos biskuti nenuovoskos YSL vyriski marskiniai 12lt, su graziais rankogaliai sasagoms iverti, o adida sportine maike apie 20lt.... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(GinCherry @ 2010 01 30, 19:18)

Rasho, kad mamos jaunystes suknele smile.gif Labiausiai del medziagos bijau  unsure.gif


Maciau ja MD, labai siuolaikiska atrodo, bet gal ir vintage. Pasispasakok ispudzius kai gausi mirksiukas.gif
Atsakyti
jaučiu,kad bus tokia kaip mano mamos ta taškuota-toks labai keistas,lengvas audinys,jaučiu polisteris(?) (nesigaudau audiniuose)
bet bent jau man,tai labai maloni prie kūno,taip plėvesuoooja biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mirattes @ 2010 01 30, 18:22)

O as siandien atradau dar viena kuistuka, kuriame vintage mazai, bet brand'iniu smutkiu pilna.



kur? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reeva: 30 sausio 2010 - 18:23

Man isn nuotaukos tai panasu i medvilne, bet kazkaip keista kai zmones medvilnes nemoka atskirti biggrin.gif Ok, papasakosiu ispudzius kai gausiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 01 30, 19:24)

Papildyta:
kur?  bigsmile.gif



fabijoniskese
Atsakyti
sleep.gif jooo žiauriai patogu biggrin.gif

nu,Gin,medvilnę tai dar atskiriu biggrin.gif
Atsakyti
Tai cia netaikiau tau biggrin.gif Nes apibudinime buvo parashyta "tikriausiai medvilne" biggrin.gif

Reeva, knygos ar filmo ieskai? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 30 sausio 2010 - 18:46
knygos sad.gif
skausmingai ir ilgai.dar šiandien knygyne pardavėjas druskos ant žaizdos užpylė pasakęs,kad kažkada knygynuose pardavinėjo jas po 50ct.

ir buvau radus sena.lt,bet prieš nosį nukniaukė rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reeva: 30 sausio 2010 - 18:50
Ane, tokia reta? Pas mus yra kažkur, aš MB dovanojau, buvom paskui paskolinę kažkam ir nežinau ar gražino smile.gif Aišku pirkau ne už 50 cnt biggrin.gif

reiks gal Kaune paziuret g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 30 sausio 2010 - 18:53
Aj dar galiu pasiguosti. Lyg ir jauciuosi subrendusi leopardo imitacijos kailinukams. Siandien atsitiktinai pamaciau grazaus modelio, grazaus rasto ir nedidelio dydzio, bet draugas nudurnino doh.gif gal pribrandinsiu ir ji...
Atsakyti
taip.ji laaabai reta.man rodos paskutinis perleidimas buvo 1997(bijau apsimeluoti)
ir paskui jos jau niekas neperleido sad.gif
ir dar aš noriu su anglišku slengu o ne su rusišku
Atsakyti
Tai juk ten esmė tame ir yra, kad jie naudojo rusifikuotus žodžius, net angliškam leidime,ar ne? g.gif Blem mačiau ir filmą, bet nepamenu.Bo čiaMB mylimiausia ir knyga ir filmas ir laikmetis hihihi.gif smile.gif

Miratess, neklausyk, mano diedas irgi neužskaito, bet neklausau biggrin.gif
Papildyta:

Reeva, stai

"The book, narrated by Alex, contains many words in a slang argot which Burgess invented for the book, called Nadsat. It is a mix of modified Slavic words, rhyming slang, derived Russian (like "baboochka"), and words invented by Burgess himself. For instance, these terms have the following meanings in Russian"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 30 sausio 2010 - 19:05