Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Mus tai beveik uzpuste doh.gif . Seniai tiek sniego buvo.

Ir gerybiu as cia visokiu turiu, bet ne sau. tai gal pasigirs gavusios.
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 01 29, 22:51)

Zinai ta posaki, kad tingeti negrazu... biggrin.gif
As va ir tingiu biggrin.gif , net tinget tingiu, po patalais isisupus ir klaviatura tarskinu, net i wc tingiu ropot, va kai jau per akis varvet prades, tai tadu. biggrin.gif

QUOTE(danske @ 2010 01 29, 23:32)

Aga, mano plikoje vaikysteje tokiu ziemu buta, nepamientam ir as jau tokios amzino isalo sukaustytos LT. blink.gif
Niu gi dafai kuri pasigirkit - man truksta veiksmo...
Panese cia mane kazkaip keistai ta taure karsto vynciaus. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 29 sausio 2010 - 22:45
Gal irgi po kaldrom visos tupi. O as trumpom rankovem sedziu. Kuo lauke salciau, tuo pas mus silciau. Per saltasias dienas 27 silumos namie buvo. Ir saskaitos bus atitinkamos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 01 29, 23:53)

Pas mumi ir namuose silta, visi pusnuogiai strapalioja, o man nosiavarvis ir temperarura... nemyliu sirgt... schmoll.gif
Gerai, kad nuosavoje trioboje gyvenam, be ir jauciu tektu pries infarktine pajust gavus mokejima uz siluma. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 29 sausio 2010 - 23:06
Aha, lauksim pasigiriant kazko biggrin.gif Cia gal apie nostalgijos siuntini keliauninka kalba eina? biggrin.gif

Pas mane namie irgi ligonis yra, MB serga.Ash jau lyg savo atsirgau siemet, tikuosi neuzsikresiu unsure.gif

O namie tai saltoka pas mus, bet prisirengi daugiau ir gerai biggrin.gif Zazuna, tu bent kompa i lova gali atsitempt, o mane stacionaras biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 29 sausio 2010 - 23:28
QUOTE(GinCherry @ 2010 01 30, 00:23)

Tai, kad atsinest, tai pliusas, bet, kad mano varla ant jo kabarojasi, tai kaip su veliava juo mosuoju ir nieko neina, kaip reikalas, parasyt. ax.gif
O kas del ligonio, tai linkiu greiciau pasveikti 4u.gif Zakon podlasti, bet daznai slaugantieji buna labiau pavarge nuo tupinejimo, nei ligonis nuo bacilu - is savos varpines skalambinu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Gin, ir be keliauninko dar yra. Su tuom keliauninku tai varge vargeli doh.gif Sugrudau ji i toki transporta, kur dizelis. Perkamas ,atseit zieminis. Tik ne velnio ne zieminis. Ir nesikuria. Siandien kaip ir uzkure, paciaudejo, ziuresim kas ryte bus. Daugiau niekur as jo nesutalpinsiu. Mielai as ten pasiknisciau, bet jei isardysiu, tai dar labiau nesutalpinsiu. Vienu zodziu doh.gif doh.gif
O kitus tai bandysiu rytoj issiust. Ir Nostalgie, ir ne jai
O man geda peleda pries tave. Stovi vokas su n meginuku ir niekaip nenueina pats iki pasto. Tai isidedu ir panesiojus parnesu atgal namo. Nes pamirstu ka toj rankinej turiu. Arba neisidedu.

Ligonis tavo didelis. Nupirk jam brendzio, aisku nepamazink ax.gif . Pora litru liepziedziu arbatos ir bus sveikas. Nenumirs tikrai, kad ir koks blaivininkas butu.
Atsakyti
Man irgi baisiai smalsu, kas ten viduje tupi biggrin.gif Tai jau nostalgie neduodu ramybes vis, kaip kokios nestuke.gif klausinedama ar jau biggrin.gif

Ai nieko tokio, kada galesi tada ishsiusk mirksiukas.gif Kaip tik bus proga pastininkei sokolada kystelt, nes vis planuoju, o kai ateina tai ir neturiu nieko biggrin.gif tai siandien papirkau dideli sokolada, suvyniosiu ir lauksiu skambucio i duris biggrin.gif

Aciu uz sveikata ir patarimus smile.gif Kitokiais budais gydomes, anyta visokiu netradicinio gydymu salininke biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 29 sausio 2010 - 23:59
QUOTE(danske @ 2010 01 30, 00:47)
Ligonis tavo didelis. Nupirk jam brendzio, aisku nepamazink ax.gif . Pora litru liepziedziu arbatos  ir bus sveikas. Nenumirs tikrai, kad ir koks blaivininkas butu.

Jap ir man tinka sita dalis - jamam situos vaistus. mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
nu va,jus cia visos taip saltai gyvenat! doh.gif blink.gif
ligoniams-sveikatos;slaugancioms-neapsikrest linkiu 4u.gif


nu ir atejo pas jumi ziemuze! nesusirkit visos! kieno as paskui postus skaitinesiu-pati su savim turesiu kalbetis lotuliukas.gif pas mumi tai kazkaip pliusine temp ir tik siandien pasnigo dideliais gabalais,o jie,vos saulei pasvietus-tuoj ir istirpo,nebera pas mumi jau ziemos thumbup.gif linkiu visoms siltu dienu greiciau sulaukt 4u.gif


na,pas mane irgi nieko naujo kolkas,nebezinau,ar artimiausiu metu ka pirksiu,nes viskas,ka turiu-reikalauja dienos sviesos,ale va,ner kaip ir kur,nes pastaruoju metu namus saugau ir tik maze is mokyklos ir i mokykla nuvedu.o ir turbut,puola mane ta pati priespavasarine depresija,kai norisi nezinia ko doh.gif lotuliukas.gif

skaitinejau apie Guerlain Shalimar ir aplamai jo istorija,bet,kad konkreciai apie buteliuku istorija,nieko nerandu-gal kuri turit info? ir uzsimaniau baisiai dabar as ju,bet butent kvepalo,gryno,nes ju butelaiciai graziausi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 01 29, 22:29)
Beje, ant liemenes parashyta, kad nepatartina lietuje ir dregnu oru vaiksciot hihihi.gif matyt dazo  biggrin.gif


nebutinai del to - nuo lietaus lasu gali likti demes - as taip savo sijona sugadinau - pasmane irgi taip buvo parasyta, ale kad neplanuotai netiketai lietus viduri miesto uzklupo, tai kur sketis neapsaugojo ten lasai ir liko.
Atsakyti
Mane tai baisiai domina Crescendo by Lanvin. Ir My Sin by Lanvin. Bet cia jau is serijos- pasvajok ir praeis.Arpege turiu ir labai megstu. Ir Diva megstu. Ir aplamai megstu bobutiskus bei tokius kitokius. Ir dar aplamiau doh.gif doh.gif , jau ir taip per daug, bet dar, dar, dar...

Margot, aciu uz nuoroda. Bet tuo paciu, gal ir nereikejo lipt ant nuospaudos blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 30 sausio 2010 - 00:38