Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(mirattes @ 2010 01 29, 17:58)
ka tu tam kraste veikei? negi del kuistuko per toki speiga?

ne, dar nesu tokia išprotėjus biggrin.gif viešėjau pas gimines smile.gif

Minerva, tauta reikalauja vaizdų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2010 01 29, 18:53)
Nusipirkau Pierre Balmain skarelę. Su riūūžavomis lelijomis biggrin.gif Pavasarį turbūt būsiu riūūžavos spalvos fanė (iki šios žiemos negalėjau pakęsti, bet dabar man taip gražu, tik dar nesiryžtu dėvėti) laugh.gif

Laba vakara! smile.gif
O as rankine juoda sio zmogucio turiu, taip pat kuistuke radau. biggrin.gif
Man ir skonio perversmai drapanoms - iki tol nemegusi blizgiu audiniu ir tu visokiu "cacku pacacku", dabar vis dazniau i juos dairausi, patikti pradejo.
Tu vaiksciosi ruzava, o as blizgava biggrin.gif rolleyes.gif
P.s., laukiam foto su skarute mirksiukas.gif
Atsakyti
Imetu biski gerio akyciu paganymui. mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2010 01 29, 17:53)
Sveikos, užpustytosios smile.gif

Stichija, nedepresuok  4u.gif Mane irgi panaši "kvaraba" buvo apėmusi, bet gal per savaitgalį ji pasitrauks? smile.gif

Nusipirkau Pierre Balmain skarelę. Su riūūžavomis lelijomis biggrin.gif Pavasarį turbūt būsiu riūūžavos spalvos fanė (iki šios žiemos negalėjau pakęsti, bet dabar man taip gražu, tik dar nesiryžtu dėvėti) laugh.gif


vaidzu!!! O ruzava gerai! Ir reikia tiketi, jei sako juodu rubu fane... Man pavasari irgi pariodiskai uzeina saltos rausvos (tos vadinamos pelenines rozes) spalvos manija....
QUOTE(zazuna @ 2010 01 29, 19:11)
Laba vakara! smile.gif
O as rankine juoda sio zmogucio turiu, taip pat kuistuke radau. biggrin.gif


vaizdu!!!!!
man patinka Balmainas thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, atnešu neblogą puslapiuką vintage parfumaniakėms biggrin.gif

http://yesterdaysper...erdays_perfume/
Atsakyti
as dar irgi kelis vaidzelius tongue.gif

user posted image

1933 stilingos moterytes

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 01 29, 22:06)
vaizdu!!!!!
man patinka Balmainas  thumbup.gif

Ok'is, ryt ilysiu i palepe ir pasikuisiu biggrin.gif , nes dabar jau tamsu. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(j'aime @ 2010 01 29, 22:10)
as dar irgi kelis vaidzelius  tongue.gif


Pirmoji, tai cia mes visos sios temeles gyventojos. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Margot @ 2010 01 29, 21:09)
Sveikos, atnešu neblogą puslapiuką vintage parfumaniakėms biggrin.gif

http://yesterdaysper...erdays_perfume/

geras! viskas, ka norejau paskaityti vienoj vietoj - Fiji, Revlon, Picaso thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(zazuna @ 2010 01 29, 21:15)

Pirmoji, tai cia mes visos sios temeles gyventojos. biggrin.gif

chi chi chi drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos gyvos,

noriu vaizdųųų ploja.gif
gal kadanors parodysiu tą laikroduką,kuris pavis pakabuku hihihi.gif
Atsakyti
Pas mane pastaruoju metu truputi stilis smile.gif Tai traukiu seniai pradetus taisyti ir nebaigtus rubus arba tuos, kurie lauke taisymo smile.gif Tai va siandien pagaliau pabaigtu sijonu pasipuosiau ir svarkais keliais pasirupinau ant sukneliu ir su sijonais nesiot, nes mano turimi buvo nelabai tam tinkami smile.gif Tai vienas rudas velvetinis, o kitas tokis marinistinis gal, nors MB sako, kad lakuno svarkas biggrin.gif
Ai ir siandien parsitempiau verstos zalios samanines odos liemene labai idomaus kirpimo, su kisenem, uzsisega knopkem su V ishkirpte tik man taip noris,kad butu ne liemene, o svarkelis tai ta proga ir zalia megztuka papirkau, atspalvis ne tas, bet bandysiu pritaikyt biggrin.gif Beje, ant liemenes parashyta, kad nepatartina lietuje ir dregnu oru vaiksciot hihihi.gif matyt dazo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 29 sausio 2010 - 21:31
QUOTE(reeva @ 2010 01 29, 22:22)
sveikos gyvos,

Nu dabar vsio - turesi pasirodyt. biggrin.gif

QUOTE(GinCherry @ 2010 01 29, 22:29)
Pas mane pastaruoju metu truputi stilis smile.gif

Prasom pasidemonstruot, kitaip neuzskaitysim biggrin.gif , kas cia tavy zino - mazum meluoji tongue.gif . Juokauju. biggrin.gif
Atsakyti

Tai ka ty rodysi, ant saves tingiu, ant pakabu sukabinta nekas biggrin.gif Be to kazkaip nieko super ypatingo, kad rodyt biggrin.gif Gal ryt pafotkinsiu jei netingesiu smile.gif
Atsakyti