Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

kazkada ejo kalba apie skareles risamas ant galvos, o siandien aptikau kaip Hermes rekomenduoja nesioti ju skareles

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Young @ 2010 01 27, 20:22)
Gal galite padėti. Užmiršau tokios merginos flickr adresą, ji labai populiari, turėtumėte žinoti, blondinė. Pagelbėkit 4u.gif

Piksi gal ax.gif
Atsakyti
user posted image



user posted image


va sitas idomus budas

user posted image
Papildyta:



user posted image




user posted image



user posted image






Atsakyti
idomiai kaip


user posted image
Atsakyti
user posted image

user posted image

Atsakyti
Butu gerai, kad puslapio netampytumete 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Makarončikė @ 2010 01 29, 13:07)
Piksi gal  ax.gif


Ne gal, o TAIP! biggrin.gif Ačiū bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Young @ 2010 01 29, 15:00)
Ne gal, o TAIP! biggrin.gif  Ačiū  bigsmile.gif

nėra už ką mirksiukas.gif

Vabale, skarelių rišimo būdai štai čia mirksiukas.gif

aš šeštadinį buvau Utenos turgelyje, gaila, kad mažai prekeivių buvo, bet pagriebiau vintage suknelę (spėju, kad sena) už 5lt rolleyes.gif tik ant manes nekaip atrodė, ten kažkaip prie -27 nesinorėjo matuotis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Makarončikė @ 2010 01 29, 17:23)

aš šeštadinį buvau Utenos turgelyje, gaila, kad mažai prekeivių buvo, bet pagriebiau vintage suknelę (spėju, kad sena) už 5lt  rolleyes.gif  tik ant manes nekaip atrodė, ten kažkaip prie -27 nesinorėjo matuotis  ax.gif


O as turgelyje buvau 7dieni, buvo 3 palapines. Nieko nenusipirkau sad.gif tik labai susalau doh.gif
Atsakyti
apsimelavau. aš irgi sekmadienį buvau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, užpustytosios smile.gif

Stichija, nedepresuok 4u.gif Mane irgi panaši "kvaraba" buvo apėmusi, bet gal per savaitgalį ji pasitrauks? smile.gif

Nusipirkau Pierre Balmain skarelę. Su riūūžavomis lelijomis biggrin.gif Pavasarį turbūt būsiu riūūžavos spalvos fanė (iki šios žiemos negalėjau pakęsti, bet dabar man taip gražu, tik dar nesiryžtu dėvėti) laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Makarončikė @ 2010 01 29, 18:49)
apsimelavau. aš irgi sekmadienį buvau biggrin.gif


ka tu tam kraste veikei? negi del kuistuko per toki speiga?
Atsakyti