Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(iingri @ 2010 01 28, 19:38)
Na taip ir galvojau , bet kur tie vardai arba kodai surašyti jai nėra kokiu etikečių  :ax :


kazkur buna ant sprando arba ant stovo man regis
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2010 01 28, 18:27)
O as nesioju ir per salcius  4u.gif  aisku ne visai, bet dauguma prisitaikau


nu aš ir nešioju (vieną laugh.gif ) bet kai oras toks kaip šiandien tai ajajai ir ojojo
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2010 01 28, 16:40)
kazkur buna ant sprando arba ant stovo man regis

kiek as macius ir turiu pati-tai ant sprandelio parasyta buna smile.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos - nenupustosios ir neperpustosios, brrr... user posted image
Siandien teko kist nosi i lauka, tai pasijauciau kaip avilyje - snaiges tartum bites apspito ir i nosi lindo...user posted image
Dekavoju dar karteli visoms vertinusioms mano "lobius". 4u.gif
J'aime, oi laukiam laukiam, mes vaiszdeliu laukiam...
Atsakyti
Oi, orelis sian tikrai vertas ziemos... Jei nebutu dregna, butu nice...
O stai mano norvegiskas megztinis.

user posted image

user posted image

Privalumas - jis nedidukas - koks 38 dydis (visus tokius randu tik didelius) ir siaip stovis puikus, itariu, kad vilnonis.
Bet laukiu patarimu, ka man su juo daryt, nes visai ne mano stiliuko... g.gif

P.S. Stichija, neliudek, papliurpk su mumis. Ziema tave taip slegia? Truksta mumi tavo juoku!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo j'aime: 28 sausio 2010 - 20:12
QUOTE(j'aime @ 2010 01 28, 21:09)

Grazuolis megstinukas thumbup.gif
Nu gi galvoju dabar su kuo ji galima butu suderint g.gif , siandien man kazkaip nesigalvoja doh.gif , bet tikrai toki geri galima graziai nesiot, gal mergyckos ku patars mirksiukas.gif
Atsakyti
Siandiena as galeciau puostis tik kokiu miegmaisiu , pilnu gagos puku. Nedaug buvau lauke, bet ir nebenoriu. Isvedziau suni, o tas pusnin ir stovi. Tik ausys matosi. Ka, reikia istraukti. O kad apacioj ledas ax.gif Paskui suni visu ilgiu doh.gif
Turim lesykla tokia nemaza. Tiks kaip plastikinis namelis. Tai zvirbliai vidun sulinde ir tupi. Jau sotus, bet lauk nelenda. Taip graziai atrode. Tik zyluciu nesulaukiu siemet. Ir lasinuku pakabinau... Pernai tai daug buvo, raudonpilviu buvo irgi.

Grazus megztukas. Matau ji prie kokiu piestukiniu kelniu. Na, tokiu su klostelem ties liemeniu ir apacioj siauru. Gal kiek trumpoku.
Atsakyti
man tai jis taaip lengvai priderinamas biggrin.gif
jei vistik neprisiderinsit aš pirma eilėj biggrin.gif

ant vienspalvių suknių,prie džinsų ant vienspalvės maikelės,prie paprasto juodo sijono ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 01 28, 20:09)
P.S. Stichija, neliudek, papliurpk su mumis. Ziema tave taip slegia? Truksta mumi tavo juoku!

Man negirdeta neregeta liga, salcio depresija blush2.gif ax.gif ( cia diagnoze pati sau nusistaciau lotuliukas.gif ), tuoj atsils ir as vel pareisiu....
" Jis isskrido, bet zadejo gryzti..... " pamenat Karlsona ax.gif ? Tai vat, as irgi grysiu 4u.gif
Atsakyti
laba ziema 4u.gif
zazuna - pirkiniai puikieji, labai patiko pledas ir puodeliai, klounu bijau, bet siaip sitie visai puse bedos biggrin.gif 4u.gif

stichija - nedepresuok 4u.gif

j'aime - megztukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2010 01 28, 21:56)
Man negirdeta neregeta liga, salcio depresija 

yra yra tokia liga... visiskai rimta...

Aciu uz patarimus del megztuko!
As irgi galvojau kazka su kelnem...
reiks pasimatuoti, nes kol kas kazkaip itartnai jis man - kaip budavo labai kai salta mokykloj visos mokytojos issitraukdavo silciausia savo artilerija, kuri jau su stilium nieko bendro neturejo - beformius diiiidelius megztinius, iki zemes liemenes arba kailines skrandas... Jas laikydavo mokykloj ir traukdavo tik didziuju salciu metu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 01 29, 08:26)
yra yra tokia liga... visiskai rimta...

Aciu uz patarimus del megztuko!
As irgi galvojau kazka su kelnem...
reiks pasimatuoti, nes kol kas kazkaip itartnai jis man - kaip budavo labai kai salta mokykloj visos mokytojos issitraukdavo silciausia savo artilerija, kuri jau su stilium nieko bendro neturejo - beformius diiiidelius megztinius, iki zemes liemenes arba kailines skrandas... Jas laikydavo mokykloj ir traukdavo tik didziuju salciu metu  biggrin.gif


priminei gerus senus laikus... net pamokas del salcio sutrumpindavo...
kad dabar darba kas taip trumpintu, kai salta
Atsakyti