Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Kokia idomi ideja bigsmile.gif cia speju is seno lovugalio g.gif

user posted image
Papildyta:
O cia mano mazoji vintage svajone 1965 fiat 500. Gaila, kad lietuvoje ju neimanoma gauti...

http://www_seriouswh...-2-1280x960.jpg

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirattes: 27 sausio 2010 - 18:49
gera ideja thumbup.gif
o va masiniukas-man primine ta italu masina is vaikisko filmo disney kompanijos-"cars" biggrin.gif
kad ir kaip patinka vintage,bet masinos tokio senumo kasdieniam naudojimui nenoriu.nors kolkas net nevairuoju ir neaisku ar aplamai kada vairuosiu,bet,kai jau turesiu savo namus ir galesiu sau viena eit kur noriu ir vaziuot kur noriu-tada jo,vasara,langai atidaryti,vejas plaiksto skerele,akinukai nuo saules-va toks vaizdelis man iskilo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 01 27, 20:21)
gera ideja thumbup.gif
o va masiniukas-man primine ta italu masina is vaikisko filmo disney kompanijos-"cars" biggrin.gif



cia ir yra ta italu masina mirksiukas.gif irgi ne kasdienai, o savaitgaliais iki traku vasara palekti ar kitu ezeringu krastu bigsmile.gif
Atsakyti
Zazuna na duodi mergyt kokie grazus ir linksimi pirkinukai.Kazkurioj nuotraukoj neblogas butelaitis stovi. bigsmile.gif biggrin.gif
Batai tobuli,Karren Miller svarkelis irgi labai grazus rasciau prie ko nesiot,apie puodelius patyliu(PARDUOK ?) blush2.gif Paltuko rastas grazus,bet as tokiam pasiuvimui jauciu antipatija blush2.gif + uz rasta seniai tokio ieskau,bet paieskos tuscios doh.gif na ir klaunai pabaigai. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
P.S mirrates ideta knygu lentyna thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif neberkit druskos ant zaizdos kai man dabar knygos ant bangos. doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adžani: 27 sausio 2010 - 20:23
Gal galite padėti. Užmiršau tokios merginos flickr adresą, ji labai populiari, turėtumėte žinoti, blondinė. Pagelbėkit 4u.gif
Atsakyti
Zazuna, faini pirkinukai! Man labiausiai patiko Milen svarkelis, klounai - oooooo!, pledukas! Bet viskas super! Ka darysi su tiek kailiu?

Mirattes ideja su knygom labai faina thumbup.gif .

As po ilgo laiko trumpam uzlekiau i Traku H. ir nukoviau norvegiska rastuota megztuka. Imesiu ryt foto - reikes patarimu, nes neisivaizduoju, kur ji sau pritaikyti ale negalejau grobio palikti kitai lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 01 27, 23:20)

As po ilgo laiko trumpam uzlekiau i Traku H. ir nukoviau norvegiska rastuota megztuka. Imesiu ryt foto - reikes patarimu, nes neisivaizduoju, kur ji sau pritaikyti ale negalejau grobio palikti kitai  lotuliukas.gif


Laaaukima vaizdu jau nuo pacio ankstyvo ryto 4u.gif

Lengvesnems siulau isimesti po plyta i kisene, nes be ju siandien baisoka islysti i lauka, aukstesnems irgi kazkokio balasto reiketu, nes tooookio vejo seniai nemaciau... brrr. o visoms likusioms, gal geriau sedekit namie po kaldra su siltu arbatos puodu 4u.gif
Atsakyti
aš nei lenkgvesnė,nei ką bet vistiek laaabai baisu biggrin.gif

noriu pavasario sleep.gif tiek suknių turiu ir negaliu nešiot cry.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 01 28, 19:15)
aš nei lenkgvesnė,nei ką bet vistiek laaabai baisu biggrin.gif

noriu pavasario  sleep.gif tiek suknių turiu ir negaliu nešiot  cry.gif


O as nesioju ir per salcius 4u.gif aisku ne visai, bet dauguma prisitaikau
Atsakyti

Norėjau paklausti apie porcelianines lėlytes. Kaip atskirti ar jos vardines ar paprastos ?
Atsakyti
QUOTE(iingri @ 2010 01 28, 19:28)
Norėjau paklausti apie porcelianines lėlytes.  Kaip atskirti ar jos vardines ar paprastos ?


Jos turi vardus ir/arba kodus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirattes: 28 sausio 2010 - 18:29
QUOTE(mirattes @ 2010 01 28, 18:28)
Jos turi vardus ir/arba kodus

Na taip ir galvojau , bet kur tie vardai arba kodai surašyti jai nėra kokiu etikečių :ax :
Atsakyti