Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(j'aime @ 2010 01 25, 23:44)
Minerva, kaip cia yra, kad tiek daug skirtingu Guerlain Shalimar buteliuku yra? Cia laikotarpiais gal jie keitesi?  g.gif Ieskojau kazkada nusipirkti, tai irgi visokiu uztikau...


Laikotarpiais. Shalimar buteliuko forma keitėsi ne kartą ir ne du smile.gif

Labas rytas.

Makarončike, mainyk.lt mane tuoj išmes už rašomų laiškų kiekį biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas visoms,

viską skaitau, viską matau tik neturiu laiko rašyti blush2.gif
Viskas gražu, ką čia mačiau.
Sveikinu su būsto įsigijimu 4u.gif
Kas čia depresuoja verysad.gif??? Negalima depresuot, negalima lotuliukas.gif schmoll.gif
Aš irgi noriu krėslų ax.gif arba vintažinės mažos sofutės. Nusipirkom toršerą iš Įdomybių krautuvėlės Vilniuje, tai kokia aš patenkinta (nors mačiau svečių nesuprantančius žvilgsnius, kai pamatė atėję g.gif )
Sėkmės visoms ir nesušalkit wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2010 01 26, 12:37)

Nusipirkom toršerą iš Įdomybių krautuvėlės Vilniuje, tai kokia aš patenkinta (nors mačiau svečių nesuprantančius žvilgsnius, kai pamatė atėję g.gif )
Sėkmės visoms ir nesušalkit wub.gif


O kas cia per parduotuvele? smile.gif ax.gif
Atsakyti
Prancuzu mados raida su sypsena:

http://www.youtube.c...player_embedded

Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2010 01 26, 09:38)
Esu esu... tik giliam depresone, tai ir nesireiskiu, viska skaitau, matau, uz visas dziaugiuos, bet nelabai turiu jegu bendrauti  ax.gif  blush2.gif



vajazau,kokie čia depresijai dabar?

man tai pėvėzė baigiamieji ne už kalnų,tai aš turiu dėl ko depresuoti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reeva: 26 sausio 2010 - 20:11
Jaba jakaja! 4u.gif
MLP, giriu pirkinukus bigsmile.gif
Grice, pasidemonstruok torsera, plyzzz ax.gif
O cia manieji zadetieji (viskas vintage, tik Karen Millen svarkelis ne). Del klaunu ilgai derejaujausi su pardaveja, nes uz kiekviena po 25 lt norejo, o nusiderejau iki 7lt biggrin.gif - pasidave motera itakai lotuliukas.gif , tie klaunai toki ne mazi 30 - 40 cm ugio rolleyes.gif . Ir paltuku esu labai davolna, dabar jau ir as lempemperda sumedziojus biggrin.gif . Na visa kita pamatysit pacios.
p.s., viskas tik isskalbta ir nelyginta - ot tingiu... blush2.gif biggrin.gif
MANO PIRKTIEJI
Atsakyti
zazuna, viskas laaaaaabai grazu, bet jau batai bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif koks tavo dydis?
Atsakyti
batai tobulieji wub.gif
dėl klaunų tai esu labai neojektyvios nuomonės,nes man jie kažkokią baimę ir gailestį (?) kelia

ir vėl tie puodeliai biggrin.gif man rodos,mamai giminaitį tavųjų padovanojau,nes irgi England,ir piešiniai vienodi
Atsakyti
Dekui panikes 4u.gif , nesioju 38- 38,5 siaip kartais ir 39 tinka, bet ant senu bateliu, tai 39 perku, nes kaip tik buna. mirksiukas.gif Va siandien pries veidrodi staipiausi ir jau sumasciau, kad tie batai visai liuxiskai ziurisi su lempemperdo kailinukais - bus chebrantai. biggrin.gif
O man klaunai patinka, tik aisku buna isimciu, bet sieji man labai wub.gif , tai net neatsilaikiau nezyzus, kad nuleistu - siaip kazkaip visada gedinuosi prasyti, kad sumazintu kaina. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2010 01 26, 13:06)
O kas cia per parduotuvele? smile.gif  ax.gif

QUOTE(zazuna @ 2010 01 26, 21:28)
Grice, pasidemonstruok torsera, plyzzz  ax.gif
MANO PIRKTIEJI

Toršeras iš parduotuvės
www.idomybiu-krautuve.com
pats pirmas iš toršerų (ot dirba parduotuvė - nupirkom prieš Naujus, o dar rodo, kad turi g.gif )
Atsakyti
Grice, super grazu 4u.gif bigsmile.gif kazkas grauzia pilva, speju pavydas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2010 01 26, 21:43)

Koks fainsss bigsmile.gif , uzskaitau - labai patiko. thumbup.gif
Atsakyti