Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(Vaida2D @ 2010 01 25, 11:27)

jei tu apie vilniaus, tai mane nervina, kad kainos daznai is oro ir su sveiku protu prasilenkia... ypac, kai net nesugeba nuplesti kainos is UK blusturgio, kuri net prie geriausio GBP kurso toli grazu prasilenkia su tuo, kiek perpardavinetojai nori  verysad.gif



aha,esu pastebėjus ta bobelę su angliškom kainom hihihi.gif
tai kai pasakė kainą litais,norėjos dėbtels ką nors neitin kultūringo,bet susilaikiau

Kur Stichija?? unsure.gif

Šitą aną,dar pamačius MLP ąsotėlį prisiminiau,kad mamai pirkau puodelį su lėkštute blusturgy(gyriaus jau) ir ant jo labai panašiai papaišyta,tokios pat spalvos,tik ant dugno kitaip parašyta,tai nebus pusbroliai hihihi.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Dėl buteliuko vyksta derybos, o kadangi darbai užpuolė, tai derybos vyksta lėtai smile.gif

Esu ligoonis... Šiandien nusipirkau nerealaus mėlynumo skrybėlę. Turiu ir juodą plačiabrylę. Kada ir prie ko jas dėtis - neturiu nė menkiausio supratimo laugh.gif (bet kad tinka, tai faktas)

Atsakyti
Portfelis (?)

Minervai (pirma foto). kažkas keisto, kaip suprantu, kažkoks lyg įdėkliukas kepalų mėginukui ar kas..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makarončikė: 25 sausio 2010 - 20:50
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 01 25, 11:33)
sveikos.


nuostabi dezute ir labai grazus asotelis.
QUOTE(danske @ 2010 01 25, 12:17)
Kitoj uz 2 vnt 300 lt. Bet tie antrieji tai , atrodo, tik ka is parduotuves. Net zymes nera kad butu naudoti. Ir gobelenas geras, storas.

Danske, mane ziauriai tie kreslai domina!!! Mirates juo sjau uzsibookino? jei ne, tai ir as noriu! Noriu foto ir jei kas jamciau iskart!

QUOTE(mirattes @ 2010 01 25, 15:52)
skrybeliu deziu ir as vis ieskau, bet nesekmingai... rasciau kur deti tikrai

ir as ieskau... ner ju ant marijos zemes jauciu... Man tik vienos kol kas reikia... Tobulai juodai skrybelaitei su vualiu ideti biggrin.gif
Atsakyti
Nusiunciau mirattes foto. Gales ikelt ir cia. Galiu ir tau nusiust, tik nezinau emailo
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 01 25, 21:58)
Nusiunciau mirattes foto. Gales ikelt ir cia. Galiu ir tau nusiust, tik nezinau emailo

parasiau az! aciu!
Atsakyti
QUOTE(zazuna @ 2010 01 23, 20:35)
GIN, sioji foto butent tau mirksiukas.gif
Albert Einstein at the Beach on Long Island
user posted image
P.s., su moteriskomis basutemis. Ot "dave" tas Albertas... lotuliukas.gif

Ikeliu nuoroda, kur yra labai daug visokiu foto. mirksiukas.gif
RETRO FOTO


Oit, tik dabar pamaciau lotuliukas.gif Aciu oro_buckis.gif

QUOTE(reeva @ 2010 01 24, 19:41)
aš vargšė našlaitė,nieko vintage'iško neberandu sad.gif



ash irgi sad.gif Nors gal nelabai ir ieskau g.gif Ziema netikes metas medzioklei biggrin.gif Tiesa radau tokia labai labai sena ir juokinga sage vysniukes ir pora svarku,beigi pora sijonu, bet nieko per daug idomaus smile.gif


QUOTE(danske @ 2010 01 25, 13:53)
Gin, sekmes tau ax.gif Pati zinai kur biggrin.gif


4u.gif tikiuosi, kad pasiseks kazka protingo suregzti, kaip tik bandau biggrin.gif
Atsakyti
Kvepalu myletojoms...

user posted image

Minerva, kaip cia yra, kad tiek daug skirtingu Guerlain Shalimar buteliuku yra? Cia laikotarpiais gal jie keitesi? g.gif Ieskojau kazkada nusipirkti, tai irgi visokiu uztikau...
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 01 25, 21:44)
Kvepalu myletojoms...

user posted image

Minerva, kaip cia yra, kad tiek daug skirtingu Guerlain Shalimar buteliuku yra? Cia laikotarpiais gal jie keitesi?  g.gif Ieskojau kazkada nusipirkti, tai irgi visokiu uztikau...

nu kodel mano dusia su tais butelaiciais pries nakti taip sujaukei? bigsmile.gif doh.gif dabar negalesiu uzmigt-taip,kiek as domejausi ir radau nete-tai kiek suprantu,jie pagal alkoholio kieki-ta prasme,gryni kvepalai buvo vienos formos,EDP-kitos ir pan.ir zinoma,siek tiek pagal laikotarpius,jei as neteisi-pataisykit,bet kiek pasidomejau,butent todel tiek daug skirtingu buteliuku.va,jei vietoj chanel no5 vakar butu buves butent guerlain kazkuris-buciau net nedvejojus ir griebus biggrin.gif
daikciukai dekoja uz pagyrimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 01 25, 22:07)


Danske, mane ziauriai tie kreslai domina!!! Mirates juo sjau uzsibookino? jei ne, tai ir as noriu! Noriu foto ir jei kas jamciau iskart!



uzsibookino ir laukia ziniu is danskes. Kas cia nori is panoses nusvilpti??? Pastoviai nespeju ka nusiziureti atsiranda gudresniu ir nusvilpia .... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 01 25, 15:59)
Kur Stichija?? unsure.gif

Esu esu... tik giliam depresone, tai ir nesireiskiu, viska skaitau, matau, uz visas dziaugiuos, bet nelabai turiu jegu bendrauti ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2010 01 26, 10:38)
Esu esu... tik giliam depresone, tai ir nesireiskiu, viska skaitau, matau, uz visas dziaugiuos, bet nelabai turiu jegu bendrauti  ax.gif  blush2.gif


Moterie, kas cia per depresijos. Imk balioncika ir nusisypsok 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirattes: 26 sausio 2010 - 09:49