Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

butelaitį tai būčiau ėmus biggrin.gif
kaiip aš jau pasiilgau blusturgio.tik nuo vasario bus sad.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 01 24, 20:28)
sveikos.na,as pagaliau parsiradau po mano ilgai lauktos keliones i antiques fair Glasgow.

kaip smagu! lauksim foto - labai jau cia pas mus ramu patapo biggrin.gif
Butelaiti tai ir as ciupciau, nes ebay kainos didesnes...
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2010 01 22, 19:14)
Oho  bigsmile.gif Einu derėtis (prieš tai teks dar ir tinklalapio principą išsiaiškinti) 4u.gif (Dėkui, Makarončike friends.gif)


sita mergina turi graziu - didele dali jau ir ismaine, ale kad neuprasi jos noru.... man rodos 5 nerealiai graziu i maza kavos staliuka ismaine. nors gal jei Minevra pasakys, kad cia jai "must have" tai gal ir nusileis

QUOTE(reeva @ 2010 01 24, 21:32)
butelaitį tai būčiau ėmus biggrin.gif
kaiip aš jau pasiilgau blusturgio.tik nuo vasario bus sad.gif


jei tu apie vilniaus, tai mane nervina, kad kainos daznai is oro ir su sveiku protu prasilenkia... ypac, kai net nesugeba nuplesti kainos is UK blusturgio, kuri net prie geriausio GBP kurso toli grazu prasilenkia su tuo, kiek perpardavinetojai nori verysad.gif

Atsakyti
sveikos.
na,man kazkaip ranka nekilo uz tuscia,vos su keliais lasiukais ir tai jau atsiduodanciais kazkokiu spiritu, neypatinga,tik tiek,kad originalu chanel buteliuka 2svarus mest-butu prase svaro-tai buciau emus,nors net nezinau,kam.gal kam gryzus i LT buciau padovanojus.na,siaip ar taip,tas turgus buna kas menesi-as nezinojau,kazkaip nesumasciau internete pasieskot info apie tai,o cia,pasirodo,kas menesi(mat tokia mintis sove tik po svenciu blush2.gif biggrin.gif )
tai jei ka-paimsiu,galesiu kuriai nors is jusu dovanele parvezt 4u.gif
na,o cia mano radiniai-zinoma,nieko ypatingo irgi,bet,kaip sakiau,as renku tokio tipo namukus-jie ranku darbo is spec mases,labai graziai padaryti,asotelis-net nezinau,kam pritaikysiu,bet man jis labai patiko,taip pat dezute juvelyrikai-isklota bordo spalvos barchatu,siek tiek smirda senumu,bet pravedinsiu,o virsus siuvinetas ant audinio blizgaus,ir zemelapis-gidas.visa si geri isigyjau uz visai nedidele kaina(sumokejau 5 svarus)
user posted image


dezute su tokiom kojytem,pati yra metaline
user posted image




o cia asotelis is arciau ir uzrasas ant dugno

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylittleprincess: 25 sausio 2010 - 11:39
Grazus pirkinukai.

Labai noriu tokiu indu , kaip tavo asotelis, MLP. Buna ir pas mus. Tik vis ta komplektacija ne i tema As noriu ju tiesiog kasdieniam naudojimui. Tai tie sriubos dubenys, dar didziules lekstes visai nereikalingos. O paprastu uzkandiniu ar karstam valgiui didesniu, buna 2-3. Tokie nepritaikomi. Asotelis grietinelei, bet irgi . Nepilstysi jos pirmyn atgal.Butu su dangtuku, tai statytum i saldytuva ir vel issimtum. O dabar? As i panasu vasara smilgu ir siaip gelyciu imerkiu

O dezute savaime grazus daikciukas.Tegu ie tuscia stovetu.

Buvau keliom minutem ir as nulekus. Tik tuscia beveik. Salta, ir prekeiviai gi zmones.
Kuri cia klauset del kreslu. Vakare galesiu emailu atsiusti foto . Buvo dviejose vietose. Vienoj uz viena prase 80 lt. Kitoj uz 2 vnt 300 lt. Bet tie antrieji tai , atrodo, tik ka is parduotuves. Net zymes nera kad butu naudoti. Ir gobelenas geras, storas.
Pati tik tokiu vezliuku, kelmu pirkau.Kur i akvariuma dedami. Parduotuvej jie gana brangus, o cia po 2 lt . Nors akvariumo tik pacia deze dar tik turim. Neisgalvojam kur ji statyti, kad didzioji veikeja nepasiektu doh.gif

Labiausiai norejau tu dubenu grogui. Tos pardavejos nebuvo, turiu vilties, kad dubenys manes su Nostalgie dar tebelaukia.

Atsakyti
Gin, sekmes tau ax.gif Pati zinai kur biggrin.gif
Atsakyti
dezute labai grazi:)
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 01 25, 13:17)
Grazus pirkinukai.


Kuri cia klauset del kreslu. Vakare galesiu emailu atsiusti foto . Buvo dviejose vietose. Vienoj uz viena prase 80 lt. Kitoj uz 2 vnt 300 lt. Bet tie antrieji tai , atrodo, tik ka is parduotuves. Net zymes nera kad butu naudoti. Ir gobelenas geras, storas.



as as as as klausiau!!! labai noreciau foto gal i AZ? arba gali emaila, arba cia. Jeigu nsuprestum emaila tai tada mirattes@gmail.com ACIU 4u.gif
Atsakyti
Gerai, mirattes. Musu vyriskio telefone foto, tai vakare emailu nusiusiu
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 01 25, 16:44)
Gerai, mirattes. Musu vyriskio telefone foto, tai vakare emailu nusiusiu


labai tau dekinga notworthy.gif
Atsakyti
MLP asotis tobulas. smile.gif smile.gif Kurstau minti kaip nuvykus i viena viecike pasivintagint gal ka rasiu. bigsmile.gif bigsmile.gif Labai labai noriu deziu skrybelems,nors net neturiu kur det,bet vistiek reikia. doh.gif O daba r knygu manija parejo. doh.gif
Kazin kaip minervai sekesi derybos ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adžani: 25 sausio 2010 - 15:52
QUOTE(adžani @ 2010 01 25, 16:51)
MLP asotis tobulas.  smile.gif  smile.gif Kurstau minti kaip nuvykus i viena viecike pasivintagint gal ka rasiu.  bigsmile.gif  bigsmile.gif Labai labai noriu deziu skrybelems,nors net neturiu kur det,bet vistiek reikia.  doh.gif O daba r knygu manija parejo.  doh.gif
Kazin kaip minervai sekesi derybos ?  g.gif


skrybeliu deziu ir as vis ieskau, bet nesekmingai... rasciau kur deti tikrai
Atsakyti