Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(Makarončikė @ 2010 01 22, 17:18)


Oho bigsmile.gif Einu derėtis (prieš tai teks dar ir tinklalapio principą išsiaiškinti) 4u.gif (Dėkui, Makarončike friends.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Minerva: 22 sausio 2010 - 18:15
QUOTE(j'aime @ 2010 01 22, 18:06)
wow!!! wow!!! sveikinimai dideliausi... kaaaaip noreciau senamiesty gyventi...
drinks_cheers.gif  sveikatytes!!!

dekui 4u.gif nors dabar prasidejo knisliava su bankais....nu bet kaip nors cool.gif jei gerai suksi saulytes, kad viskas pavyktu ant arbatos pasikviesiu smile.gif
Atsakyti
Sukam sukam sukam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nostalgie @ 2010 01 22, 19:47)
dekui  4u.gif nors dabar prasidejo knisliava su bankais....nu bet kaip nors  cool.gif jei gerai suksi saulytes, kad viskas pavyktu ant arbatos pasikviesiu  smile.gif

Sukam sukam, ir kojytem, ir rankytem ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2010 01 22, 18:14)
Oho  bigsmile.gif Einu derėtis (prieš tai teks dar ir tinklalapio principą išsiaiškinti) 4u.gif (Dėkui, Makarončike friends.gif)

nėr už ką irnesakyk.gif jei pavyks gaut, paraškit čia, įdomu bigsmile.gif dar įdomiau kam naudojamas bus, jei išvis naudojamas

Vintage bateliai 36-37
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makarončikė: 23 sausio 2010 - 00:55
Nesusilaikiau - vienas graziausiu ever...

user posted image

Atsakyti
Wire-Cage Balcony for Babies, London, 1934
user posted image
An example of the wire cage which East Poplar borough council in London proposed to fix to the outside of their tenement windows, so that babies could benefit from fresh air and sunshine. January 27, 1934.
Isradinga, nors mano akimis ziurint yra ziauroka. rolleyes.gif

Ir dar truputis foto.
A Formally Uniformed Eton Schoolboy Is Watched by Local Boys at the Eton v. Harrow Cricket Match at Lord’s in London, U.K., in 1937
user posted image

Children Learn to Swim in Old Britain
user posted image
Cia tai gera ideja lotuliukas.gif
Atsakyti
GIN, sioji foto butent tau mirksiukas.gif
Albert Einstein at the Beach on Long Island
user posted image
P.s., su moteriskomis basutemis. Ot "dave" tas Albertas... lotuliukas.gif

Ikeliu nuoroda, kur yra labai daug visokiu foto. mirksiukas.gif
RETRO FOTO
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 23 sausio 2010 - 20:42
QUOTE(zazuna @ 2010 01 23, 21:35)
GIN, sioji foto butent tau mirksiukas.gif
Albert Einstein at the Beach on Long Island
user posted image
P.s., su moteriskomis basutemis. Ot "dave" tas Albertas... lotuliukas.gif
...

lotuliukas.gif tik norėjau klausti kodėl jis su moteriškom basutėm lotuliukas.gif


Labas visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zazuna @ 2010 01 23, 20:35)
Ikeliu nuoroda, kur yra labai daug visokiu foto. mirksiukas.gif
RETRO FOTO

Kaip man patinka senos nuotraukos wub.gif
Turbūt pas kiekviena yra tokių senu nuotraukų musu močiučių , mamų. Ir kiekviena savaip jas saugojam . TOs nuotraukos tokios brangios bent jau man.
Bet kitiems visai neįdomu , nors kartais norisi atsisėst , žiūrėt į tas nuotraukas ir pasidalint su kitais savo jausmais bet nevisiems idomu. Kitiems aplamai iškila klausimas "kam tu jas laikai''

BUvo kalba ka neštum iš degančio namo aš visada sakau nuotraukas . Pinigai uždirbami , dokumentai atstatomi o nuotraukos nepakartojamas... wub.gif
Atsakyti
aš vargšė našlaitė,nieko vintage'iško neberandu sad.gif
tik va tas skareles,prieš kiek ten milijonų metų pirkau

o kur Stichija dingo??turbūt nuo Kalėdų nesirodo g.gif
Papildyta:
aij,minerva,kaip su tuo butelaičiu pasisekė?
Atsakyti
sveikos.na,as pagaliau parsiradau po mano ilgai lauktos keliones i antiques fair Glasgow.labai kazko ypatingo neaptikau,buvo,zinoma,tikrai neblogu,vertu demesio ir sagiu,net suknutes mergaitiskos gal 20a pradzios,labai jau smirdejo ir suplemuotos,vienos net nerinukai jau nutrupeje,bet kazkaip man jos nera reikalingos,tad ir palikau ten,nors nedaug tenorejo..butelaiti chanel no5,tuscia,su keleta lasiuku dar likusiu kvepalu,gal 5cm aukscio,gal kiek aukstesnis-norejo 2svarioku-nezinau kodel,bet nepirkau.ieskojau zinoma,kazko labai ypatingo,bet tai,kas labai-tai jau nebe 10 svaru,o zymiai daugiau kainavo,bet uztat isigyjau ranku darbo namucius du ir asoteli,made in spain-ryt bus foto smile.gif
dar dezute juvelyriniams dirbiniams-auskarams arba ziedeliams isigyjau ir 1946m DB zemelapi-knygele.ten toks kaip gidas,labai siaip idomu paziurinet ir idetas lapelis,kad tas,kas gavo ta zemelapi,buvo kazkokio klubo narys ir gavo ja dovanu,pasirasytas sekretoriaus tu metu.
ieskojau pudrines arba kazko panasaus-na,kainos,mano nuomone,siek tiek uzlenktos buvo,zinoma,zmones ne vietiniai suvaziave,o is ivairiu netolimu kampeliu,tai jiems suprantama,kad bent uz kelione atsiimt reikia pinigus.patiko vaza viena,japonu vaizdais piesta,gana nemaza-gal 30cm aukscio,kol as masciau apie ja-nunese portugalas is po nosies doh.gif

tai tokie ispudziai smile.gif
Atsakyti