Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

gin,nuostabios dovanos 4u.gif
aš nieko vintažiško negavau,nors buvo slaptas kirbėjimas,kad gal močiutė ką duos,bet nedavė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mrs Shirley @ 2010 01 03, 19:13)
gagatas nesiojamas ziede ant mazojo pirsto suteikia labai idomiu galiu neva.
nepamenu dabar ant kurios rankos tik, bet cia gal pagal statusa gali buti - na istekejusiai vienaip, netekejusiai kitaip berods g.gif
zozdiu suteikia galia paklusti tau kitiems zmonems. valdyti juos.
taip.
bent man nepraktikuojanciai tikinciajai.
kadangi esu pati zuvys tai daug tuo domejausi, o ypatingai kai buvo pats didziausias gyvenimo sukretimas pries pora metu.
pagal astrologija, butent, kaip zvirblis sake, turi buti butinai dvi ir i skirtigas puses, nes tai idealiai apibudina zuvyciu buda.. (kosmaras tikras)
bet, yra labai dauggg pliusu buti zuvimi anyway  nail.gif

GIn, groziai tavo dovanos 4u.gif

Viena is ju, kad kazkuri is zuvyciu vistiek nuplauks reikiama kryptim ax.gif
Tu gal tikra zuvyte, as jau , kaip sakiau, su ragais, beveik avinas. Nors greiciau visko, ko niekam nebereikejo , rinkinys
Atsakyti
Sveikos,

visas sveikinu su Naujais 2010 metais 4u.gif
sveikinu visas, kurios šventėt gimtadienius tarpušvenčiu 4u.gif wub.gif

Turiu prašymą. Pirmą kartą perku iš etsy.com Kaip pervesti pinigus iš savo sąskaitos į PayPal? Užsiregistravau, bet kaip pinigus pervesti g.gif ? Labai norėčiau jau šiandien susimokėti pardavėjai blink.gif
Ačiū
Atsakyti

Dar karteli dekui uz pagyras dovanom 4u.gif

Grice, kad prisijungtum prie paypalo tai turi buti kortele tinkanti atsiskaitineti internetu, paprasta kortele netinka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2010 01 03, 20:41)
Kaip pervesti pinigus iš savo sąskaitos į PayPal?

Jei uzsiregistravai, tai kortele jau tinkama - neleistu usiregistruoti su netinkama - arba kreditine, arba virtuonas koks nors, ar ne? Tokiu atveju reikia, kad toj kortelej butu pinigu kiek reikia ir pervedineti niekur nereikia - pats paypal nuims nuo tos korteles. Jei neuzteks, taip ir parasys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 01 03, 22:05)
Dar karteli  dekui uz pagyras dovanom  4u.gif

Grice, kad prisijungtum prie paypalo tai turi buti kortele tinkanti atsiskaitineti internetu, paprasta kortele netinka  g.gif



QUOTE(Zvirblis @ 2010 01 03, 23:47)
Jei uzsiregistravai, tai kortele jau tinkama - neleistu usiregistruoti su netinkama - arba kreditine, arba virtuonas koks nors, ar ne? Tokiu atveju reikia, kad toj kortelej butu pinigu kiek reikia ir pervedineti niekur nereikia - pats paypal nuims nuo tos korteles. Jei neuzteks, taip ir parasys  biggrin.gif

Ačiū, merginos, už atsakymus.
Kortelė tinkama atsiskaitinėti internetu ir pinigėlių yra (dar bigsmile.gif , kažin kaip bus, kai perprasiu sistemą ir "susirgsiu" pirkimo liga g.gif ) . Kažką čia ne taip buvau sumakalavus, pasirodo.
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2010 01 04, 09:58)
Ačiū, merginos, už atsakymus.
Kortelė tinkama atsiskaitinėti internetu ir pinigėlių yra (dar bigsmile.gif , kažin kaip bus, kai perprasiu sistemą ir "susirgsiu" pirkimo liga g.gif ) . Kažką čia ne taip buvau sumakalavus, pasirodo.

tada skaupdi Pay ir tave automatiskai prijugs prie paypalo, tada ivedi savo duomenis (el.pasta ir pasworda (pay palo)) ir tai parasys kad jau thanx for buyng wink.gif viskas.
jokiu koreteles nr ar pan ivedineti nebereiks wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mrs Shirley: 04 sausio 2010 - 10:37
QUOTE(danske @ 2010 01 03, 19:47)
Viena is ju, kad kazkuri is zuvyciu vistiek nuplauks reikiama kryptim ax.gif
Tu gal tikra zuvyte, as jau , kaip sakiau, su ragais, beveik avinas. Nors greiciau visko, ko niekam nebereikejo , rinkinys

biggrin.gif nu nemanau, jos visa gyvenima priesingom plaukia, per amzius amzelius biggrin.gif
na gal rasiu savo uosta kadanors smile.gif
as per viduriuka gimus galima sakyt smile.gif
Atsakyti
sveikos visos 4u.gif pasiilgau jusu visu!
sveikinimai jubiliatems ir su praejusiom sventem! 4u.gif
as tik vakar gryzau is pasivazinejimo po UK-tai tik siandien prie kompo prisedau.na,nebuvom niekur kitur,tik pas mano broli ir viena diena aplankem Londona,ir teko pasilankyt vienoj vintage parduotuvelej.radau keleta daikciuku,labai jau man jie butu tike,jei ne kainos.... doh.gif uz suknele 50tuju,grazios smaragdo zalumo spalvos,nu labai jau grazi man ji-dar dabar akyse ji man-65£ prase,na,Londonas lieka Londonu.... doh.gif verysad.gif

tiesa,giriu visus grozius 4u.gif
Atsakyti
atėjau atreportuoti,kad trakų humanoje yra nemažai tobulų batelių.nesudrengti ir dabar po 12 litų.aišku,tokiems lastams kaip mano nieko nėra,bet mažesnėms kojoms pilna
Atsakyti
Suknelė
Atsakyti
Sveikos gyvos merginos 4u.gif
Na va, as pagaliau prisiruosiau kai ka pafotkinti - na ne kazi ka, bet dali is manuju dar nerodytu. ax.gif
Pirmojoje foto - senelio dezute, kurioje jis laike pinigus, na jai jau kazkur apie 30 metu, nes kiek mama sake, tai dar manes ant sio svieto nebuvo, o jis jau ja turejo. Aplamdyta, bet bus pataisyta.
Antrojoje - lininis geletas sijonas, truputi auksciau keliu. Kazkada Gin minejau, kad panasu i jos turima nusipirkau, tai va stai jis.
Treciojoje - nertinis 3/4 rankovem, isskalbtas, bet per tingejima neislygintas. blush2.gif
Ketvirtojoje ir penktojoje - kristaliukai nuo liustro, kuri atidave krikstamote, kai jis nukrito ir susigadino nepataisomai. Pagailo man jo, tad priglaudziau, bandziau taisyti, bet ne kas belike is jo buvo, tad nuemiau kristaliuku ir pritaisiau prie sovietines sausainines, dabar tai zvakide.
SPAUSTI CIA
Atsakyti