Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

kuku brangiosios 4u.gif
ateinu trumpam... pasigirsiu ir as savo vintage pirkiniu... kad ramiau miegotusi..... tik su foto prasciau, bet gal kada nors.... ax.gif pirkinio amzius 1890 ieji, plotas 83 kvadratai, 3 aukstas ir yra jis vienoje is senamiescio gatviu wub.gif ax.gif ir jei viskas bus ok, mazdaug po metu turetume ten apsigyventi brunette.gif

danske, labai tau aciu pati zinai uz ka aciuks.gif oro_buckis.gif ir nesvarbu, kad belange irnesakyk.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nostalgie: 21 sausio 2010 - 00:42
Nostalgie 4u.gif Nuostabiausias pirkinys thumbup.gif Jau ir be nuotraukų tokia žinia verčia sulėtinti kvėpavimą wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nostalgie, didžiausi ir nuoširdžiausi sveikinimai - va čia tai pirkinys... friends.gif
Atsakyti
Nostalgie, dideliausi sveikinimai. Dabar laukia didziausias malonumas - buto kurybos metai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Ronaldo @ 2010 01 20, 17:25)
sakykite, kiek nori uz ta portfeli?  g.gif  g.gif  g.gif Baisiai jau jis man rupi  smile.gif


Na vyrukas sake maziausiai 100lt. Gal ir nedaug, bet paiekojus manau rasiu tikrai pigesniu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 01 21, 06:33)
Nostalgie  4u.gif 

QUOTE(Minerva @ 2010 01 21, 11:00)
Nostalgie... friends.gif

QUOTE(mirattes @ 2010 01 21, 11:27)
Nostalgie, dideliausi sveikinimai. Dabar laukia didziausias malonumas - buto kurybos metai  4u.gif

dekui labai uz sveikinimus 4u.gif tikiuosi bankai nieko neuzstabdys ir viskas vyks sklandziai unsure.gif

o pradzioj ne kuryba bus...statyba labiau doh.gif kai jau liks tik kuryba, tai tiktai bus didelis malonumas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nostalgie @ 2010 01 21, 12:36)
dekui labai uz sveikinimus  4u.gif  tikiuosi bankai nieko neuzstabdys ir viskas vyks sklandziai  unsure.gif

o pradzioj ne kuryba bus...statyba labiau  doh.gif kai jau liks tik kuryba, tai tiktai bus didelis malonumas  wub.gif


Na bankai paprastai labai greitai viska sutvarko, manau iki menesio smile.gif
O statybos irgi savotiska kuryba. Man patiko griauti sienas ir statyti kitas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2010 01 21, 11:41)
Na bankai paprastai labai greitai viska sutvarko, manau iki menesio smile.gif
O statybos irgi savotiska kuryba. Man patiko griauti sienas ir statyti kitas  ax.gif

aga, mazdaug menuo - pusantro, mes neseniai viena buta pardavem tai apytiksliai tiek ir truko viskas smile.gif
o manes taip smarkiai sienu statymas nezavi unsure.gif bet vis tiek smagu rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
sveikos.
Nostalgie-prisidedu prie sveikinimu 4u.gif kaip as noreciau tokio butelio blush2.gif
sekmes visame kame,kas susije dabar su tuo pirkiniu ir aplamai-baltai pavydziu blush2.gif
del sienu-itariu,kad tuoj musu kaimynai prasiples i musu puse,nes kazka uz sienos kala,pjauna doh.gif o cia sienos,vos ne popierines,tai garsas doh.gif blink.gif o namas galima skaityt,vintage-30 metu senumo tikrai smile.gif

o uz tasiuka-na,mano akimis ziurint,tegu jis bus ir naujas,ir su etikete,bet daugiau nei 40lt nemokeciau,nezinau,as su tokia nuostata-kad vintage turi dvi kategorijas-labai brangus ir labai pigus.ir,pvz man,tases,rankines-jei tik ne antique,ir ne vardines-tai as jas prie pigiuju priskaitau ir max 10svaru leidziu sau isleist ant ju,o del sios-na,kadangi man nepatinka tokios,tai as ir uz dyka neimciau ax.gif blush2.gif
bet,kaip sakoma,del skonio nesigyncijama,todel,zinoma,cia jau kaip paciai atrodo,ar verta ji tokiu pinigu.cia tik mano nuomone.
Atsakyti
QUOTE(Nostalgie @ 2010 01 21, 01:39)
kuku brangiosios  4u.gif
ateinu trumpam... pasigirsiu ir as savo vintage pirkiniu... kad ramiau miegotusi..... tik su foto prasciau, bet gal kada nors....  ax.gif pirkinio amzius 1890 ieji, plotas 83 kvadratai, 3 aukstas ir yra jis vienoje is senamiescio gatviu  wub.gif  ax.gif ir jei viskas bus ok, mazdaug po metu turetume ten apsigyventi  brunette.gif




ir sveikinu ir uzjauciu smile.gif
Atsakyti
kaip faina, baltai pavydziu del Jusu naujo butuko:)
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 01 21, 12:34)
Nostalgie-prisidedu prie sveikinimu 4u.gif kaip as noreciau tokio butelio blush2.gif
sekmes visame kame,kas susije dabar su tuo pirkiniu ir aplamai-baltai pavydziu blush2.gif
del sienu-itariu,kad tuoj musu kaimynai prasiples i musu puse,nes kazka uz sienos kala,pjauna doh.gif o cia sienos,vos ne popierines,tai garsas doh.gif  blink.gif o namas galima skaityt,vintage-30 metu senumo tikrai smile.gif

dekui, dekui smile.gif tai tokiu atveju as ir dabar vintage name gyvenu biggrin.gif tik tarybinio vintazo biggrin.gif

QUOTE(Vaida2D @ 2010 01 21, 14:00)
ir sveikinu ir uzjauciu smile.gif

priimu ir viena ir kita 4u.gif

QUOTE(filmukas @ 2010 01 21, 14:19)
kaip faina, baltai pavydziu del Jusu naujo butuko:)

kazkaip dabar jau pati suprast imu kas nutiko, ir beveik sau oavydziu biggrin.gif dekui 4u.gif
Atsakyti
Nostalgie, smagu, kad viskas baigesi nors truputi geriau, negu norejai smile.gif Dabar pamaniau, kad tas langas , kuris dabar gaminamas( kur sakiau) labai tiks ikurtuvems. Tik spalva paderinsim ax.gif ax.gif

O as susizavejau Trollbeads ir negaliu islysti is ten. Ir ten yra vintage, bet dar ne mano namuose.
Ir siaip, darbu daugybe, viena akis ten, kita kitur. Jei paziuriu, kodel norisi miego, pasirodo jau beveik ketvirta nakties. smile.gif Na, bet viskas praeis.

Is pirkiniu nieko naujo, tik kelias grazias nosinaites radau. Kiek jos vintage nezinau, bet kazin ar dabar aktualu kam nors tokias plonutytes siuvineti.
Atsakyti