Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(petite_pomme @ 2010 01 19, 13:36)
Moterys merginos, jei yra besibazuojancio Londone siulau apsilankyti vintage fair hammersmith hall http://www.pa-antiqu...ashionfair.html.

Kita muge vyks vasario 21. Visko daug ir viskas grazzuuuuu  smile.gif
plius, gauni nemokama bilietuka kitam renginiui. Kainos visokios, kaip ir daigtai- nuo aikciojima sukelianciu iki bobutes spintoje pamirstu sukandijusiu skuduru. buvau issiruosusi fotografuoti, bet zinokit, negalejau. Turejau viska pati isziurineti, isciupineti.
Taigis, jei ir nesiruosiat pirkti, verta apsilankyti del atmosferos. aciu uz demesi  4u.gif

kaip noreciau ten buti... ir kaip greitai jau... ach........................................
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Prisipazinsiu, kad patgeti tingiu ir savo pirkinius sufotkinsiu ir imesiu rytoj, o ir taip, kai kambarinis apsvietimas, tai labai iskraipo "grozi". ax.gif
Va, uztikau gera puslapiuka, uzsukite ir jus akytes pagainiot. mirksiukas.gif
VINTAGEPASTELLE
Atsakyti
nu ir kam reikejo sita nuoroda kelt-dabar akyse stovi visos rozytes wub.gif 4u.gif

as prisisiunciau filmu senu rusisku,vakare turesiu ka veikt biggrin.gif
Atsakyti
idedu dar kelis sumazintus daiktus:)
http://kiskespasaulis.blogspot.com/
Atsakyti
QUOTE(zazuna @ 2010 01 19, 22:05)
Sveikos merginos 4u.gif
Prisipazinsiu, kad patgeti tingiu ir savo pirkinius sufotkinsiu ir imesiu rytoj, o ir taip, kai kambarinis apsvietimas, tai labai iskraipo "grozi". ax.gif
Va, uztikau gera puslapiuka, uzsukite ir jus akytes pagainiot. mirksiukas.gif
VINTAGEPASTELLE

oj kaip čia viskas mano skonio wub.gif blush2.gif
Atsakyti
labai faina nuorodele:)
Atsakyti
Mirattes portfelis
Atsakyti
QUOTE(Makarončikė @ 2010 01 20, 16:17)


jau rasiau jam, labai dideliu pinigu nori. Na man dabar dideliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2010 01 20, 16:38)
jau rasiau jam, labai dideliu pinigu nori. Na man dabar dideliu smile.gif

sakykite, kiek nori uz ta portfeli? g.gif g.gif g.gif Baisiai jau jis man rupi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 01 20, 12:35)
as prisisiunciau filmu senu rusisku,vakare turesiu ka veikt biggrin.gif


kokiu?
QUOTE(filmukas @ 2010 01 20, 13:05)
idedu dar kelis sumazintus daiktus:)
http://kiskespasaulis.blogspot.com/

fainas dviratis thumbup.gif

QUOTE(mirattes @ 2010 01 20, 15:38)
jau rasiau jam, labai dideliu pinigu nori. Na man dabar dideliu smile.gif

Mirattes, tiesa maciau panasu daikciuka zymiojoj Traku H. Naturalios odytes, forma tokia pati, tik kas man keista - dydis mazesnis uz A4... Toks kazkoks nei sioks nei toks... Jei tas ne problema, tai gal ji sdar ten kabo... Tik ir padroztas buvo.... O kiek uz sita nori? Neblogutis toks biggrin.gif
Atsakyti
dviratukas kaip per delna dydzio:)
Atsakyti
Siandien vienam kuistuke maciau senu ploksteliu. Jos sudetos i albumus , bet ploksteles nevisos kai kur like tik virseliai ir jos nera tos didzioios, o mazesnes . Ant vieno su tusinuku buvo prasyta 1971, tai ju tikrai vintage. Tu albumiuku kainos po 15 lt , bet siom dienom dar vyksta 50 procentu nuolaidos . Tai po 7 lt .
Parasiau cia nes man atrodo ligtai kakas ieskojo senu ploksteliu g.gif , jai kam reikia galiu nupirkti . Siai veiksmas vyksta Jonavoje smile.gif
Atsakyti