Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

tas lapelis tai labai ohmy.gif
o toji mėlyna žavinga,bet ir mąstau,kad nelabai prisitaikyčiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 01 18, 16:10)
Man jis labai  wub.gif  Ir muzika labai  wub.gif

va nuo muzikos ir prasidejo. bet ir vaidyba: stambus planai... vakar puse nakties neuzmigau... pati nezinau del ko biggrin.gif
Atsakyti
Ta su perlu labai tinkama thumbup.gif
Dėl filmo - jaunystėje svaigau juo ir nuo jo mirksiukas.gif Buvau jau apie tai pamiršusi. Net plokštelę iš "Krugozoro" su šita Dogos muzika turėjau ir kasdien po n kartų sukdavau ant patefono "Junost"... Ech...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laisvė: 18 sausio 2010 - 21:39
nebbuvau kelias dienas pas jus, bet matau tokiuuu geriu pridejot:)
leles, fainuoles, as ir turiu keleta:)
meskis toks mylimas atrodo.
sages superines, oij kokios grazios:)
lemene - gerule:)
zodziu o tas zaidimas su vilku ir kiausiniai, nerealus buvo:) turejau as toki su masinytem, o kaiminka su kaiusiniais:))
idesiu ir as veliau i bloga kokiu geriu:)
ai beje, lemene tikru prie mano samovaro:)geles..
Atsakyti
Moterys merginos, jei yra besibazuojancio Londone siulau apsilankyti vintage fair hammersmith hall http://www.pa-antiqu...ashionfair.html.

Kita muge vyks vasario 21. Visko daug ir viskas grazzuuuuu smile.gif
plius, gauni nemokama bilietuka kitam renginiui. Kainos visokios, kaip ir daigtai- nuo aikciojima sukelianciu iki bobutes spintoje pamirstu sukandijusiu skuduru. buvau issiruosusi fotografuoti, bet zinokit, negalejau. Turejau viska pati isziurineti, isciupineti.
Taigis, jei ir nesiruosiat pirkti, verta apsilankyti del atmosferos. aciu uz demesi 4u.gif
Atsakyti
buvau,kaip jau rasiau,Londone vienoj vintage parduotuvelej.labai jau geriu buvo,bet kainos-kaip ir priklauso,sostinei,nepigios.o si sekmadieni vaziuosiu i Glasgow vyksianti antiques fair-tikuosi,akd nebus uzlenktos kainos ir ka nors isigysiu smile.gif
gavau svarkeli,veliurini,juoda-idealiai tinka,belieka isvedint thumbup.gif
Atsakyti
o cia tai rinkinys bigsmile.gif gal pasidalinam? lotuliukas.gif
bizuterijos rinkinys
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 01 19, 16:29)
o cia tai rinkinys bigsmile.gif gal pasidalinam? lotuliukas.gif
bizuterijos rinkinys


OMG jau cia visam gyvenimui uztektu smile.gif tik galejo daugiau nuotrauku padaryti - visai neintriguojanciai atrodo.
As pries kaledas maciau rinkiny, va ten tai lobis buvo, isejo gal uz 200gbp, bet tikrai vertas buvo... sakiau vyrui, jei man toki nupirktu, tai visa gyvenima gera buciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaida2D @ 2010 01 19, 15:24)
OMG jau cia visam gyvenimui uztektu smile.gif tik galejo daugiau nuotrauku padaryti - visai neintriguojanciai atrodo.
As pries kaledas maciau rinkiny, va ten tai lobis buvo, isejo gal uz 200gbp, bet tikrai vertas buvo... sakiau vyrui, jei man toki nupirktu, tai visa gyvenima gera buciau smile.gif

na,cia 18kg-tai sunku labai jau detaliai isfotkint,o be to,galima ir paprasyt,kad detaliau pafotkintu ir i emeila imestu-as daznai taip darau,jei man norisi is arciau arba detaliau daiktus matyt.radau keleta irgi neblogu rinkinuku-ziuresiu,kaip kaina,zinoma,vaziuot gi ruosiuos i ta didiji turgu,bet bet kuriuo atveju,pvz 10vnt neblogu sagiu ir pan dalykeliu abejoju ar uz kokiu 20£ pasisektu isigyt.reiks mb kaulint grazios,dideles juvelyriniams geriams dezutes,radau irgi neblogu-zuresiu,jei neuzkils kainos,gal viena imsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
man prašau tas dvi dėžes nuo viršaus laugh.gif
Atsakyti
Ir man kokį kilogramą mirksiukas.gif
Atsakyti
na,kas toliau? cia zinokit,su visom dezutem-viskas,ka matot,su visom dezelem atiduoda,va,jei dar ir butu tikrai vertu daiktu-tai butu idealus dalykas,nors puse jei butu tikrai turintys kazkokia verte ax.gif
Atsakyti