Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

sveikutes.na,savaitgali nebuvau visai uzsukus,tai va,kiek priraset 4u.gif
grazus meskis,o jau rusu psl-sukneles vien tik kokios-nors viena turet visai noreciau ir mazei ,kaip tose nuotraukose su vaikais-ir pasidaryt tokia foto-svajone mano wub.gif
na,atejo pirstinaites-idealiai tinka,o minkstumas odeles wub.gif tik biski purvinos,nezinau,kaip jas dabar isvalyt.ir batelius gavau savo 60tuju stiliaus-irgi tinka ir dydis,ir rasiu prie ko derint smile.gif
user posted image
Atsakyti
MLP, labai grazu. Papavydesiu ir eisiu ieskot i ebay.

Baltos odos valymui ir Salamander pirkau toki skysti. Su vatos tamponiuku patrini ir nusivalo. Tik nezinau ar visokie nesvarumai .

O lelyte grazuolyte wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jolo @ 2010 01 18, 07:09)
SJai kažkur 30 m, keista, kad kai nuvažiuodavau,  neduodavo su ja žaisti (sesei irgi neleisdavo) 


itariu visuose namuose (ypac mociuciu) budavo leliu, su kuriom zaisti negalima smile.gif Nors labiausiai norisi. Mes turejom kazkur cia uzmatyta tarybine Raudonkepuraite. Tai sedejo sedejo lentynoj kaip palergonija, o paskui kai jau tapo galima su ja zaisti, niekas nebenorejo. rubeliai nubluko... zodziu, vargsiuke - leliu gi gyvenimas tam, kad su jomis zaistu biggrin.gif
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 01 18, 13:30)

na,atejo pirstinaites-idealiai tinka,o minkstumas odeles


Grazuoles grazuoles!!!

O as sulaukiau savo uzstrigusiu pakeliui sagiu - vakare pasirodysiu. Visai neatitinka isivaidzuotu dydziu, bet viena tai jau dabar myliu...

Dar - ir i tema ir ne - kas rusiskai supranta- paziurekit filma Mano vienintelis svelnus zveris (or something)- i tema - senoji Rusija, ne i tema - ziauriai ziauriai stiprus... Oooooooo.
Atsakyti
MLP, valyk su tuo valikliu kur masinom odom valyti - tik NE batų jokiai s būdaias.
bent LT yra super odos atnaujintojas valiklis mašinų salonam odiniam- labai gerai pirštinėj odinėm mirksiukas.gif (paltams ir pan.)
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 01 18, 15:34)
Dar - ir i tema ir ne - kas rusiskai supranta- paziurekit filma Mano vienintelis svelnus zveris (or something)- i tema - senoji Rusija, ne i tema - ziauriai ziauriai stiprus... Oooooooo.

Man jis labai wub.gif Ir muzika labai wub.gif
Atsakyti
Radau spintoje rolleyes.gif
Penkiolikos metų senumo liemenė (nešiojama abiem pusėm), siūta iš tokio pat amžiaus didelės vilnonės skaros. Dabar, aišku, labiau skaros reikėtų, bet praeity šita liemenė buvo derinama su garstyčių - samanų spalvos drabužiais. gal jau būtų vintage g.gif
Liemenė jau senokai nebeišeina į trasą...

user posted image
Atsakyti
Laisve, kokia liemenė bigsmile.gif Aš ją su juodais rūbais derinamą įsivaizduočiau g.gif

J'Aime, laukiu segių nuotraukų 4u.gif (Dar nepasveikau hihihi.gif)

Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2010 01 18, 18:00)
Laisve, kokia liemenė  bigsmile.gif  Aš ją su juodais rūbais derinamą įsivaizduočiau g.gif

Buvo vienu metu derinys ir prie juodų mirksiukas.gif Įtariu, teks traukti liemenę į dienos šviesą bigsmile.gif
Atsakyti
pirstines dekoja-manau,akd surasiu,kaip jas isvalyt 4u.gif
pirstinem dar sumasciau sagutes persiut-ieskosiu perliuku imitacijos saguciu,nes dabar uzsiutos trys vienodos,o viena-visai ne tokia,kaip kitos trejos doh.gif

liemene grazi,nors as nemegstu ju,bet sitokia irgi rasciau kur uzsidet 4u.gif

del leliu-as pati turiu leliu,paliktos pas mama,visos su savo originaliais drabuzeliais,seniausiai jau 22metai bigsmile.gif jos visos su minkstuciais plastmasiniais veidukais,paciu kunelis kietesnes plastmases,dar buvo ideti tokie apvalus,kur paverti ir lele verkia-visos tu laiku deficitines,vokiskos,jei dabar gerai atsimenu,gal 10vnt palikus esu,kai gryztam su mazaja pas mano mama-tai jai buna dziaugsmo jas nurenginet lotuliukas.gif


laukiam sagiu ax.gif



va,radau pirstinems pratempt-virsutinis daiktas,paskui kazkas panasaus i pinceta ir kabliukas susisegt sagutems ant pirkstiniu ar kur nors kitur bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylittleprincess: 18 sausio 2010 - 18:49
Gal as cia ne visai i tema, bet uzejau i sia temuke ir iskart atsiminiau siuos zaidimukus:
user posted image

Visai tokio veikiancio noreciau (butent su vilku ir kiausiniais). Labai jau jis man nostalgiskas ax.gif

Jei kam nebereikalingas, lauksiu AZ blush2.gif
Atsakyti
Tigis, "Skelbimų lenta" pirkimams - pardavimams - paieškoms yra 4u.gif
Atsakyti
va jos, maniskes (foto is etsy dar kol kas):
sita - man labai, realiai yra labai nedidele, subtili tokia ir su tikru perliuku

user posted image

o sita nors rase porcelianas, manau yra moline ir didene nei tikejausi... piesinelis grazus, bet itariu nelabai prisitaikysiu


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo j'aime: 18 sausio 2010 - 21:25