Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(GinCherry @ 2010 01 16, 20:52)
Zazuna, va tas blogas http://brabournefarm.blogspot.com smile.gif kazkas cia buvo idejes, bet nepamenu kas blush-anim-cl.gif

sitam man grazios geles... bet interjerai man tokie labai tvarkingi... man maniskiam bloge labiau patinka 'bardakas' biggrin.gif
Atsakyti
Vintage suknyte
Atsakyti
I meskinu tema - parsiveziau savo meski (jam siek tiek maziau nei 20, tai dar ne vintage...). Tik galvoju - kaip man ji isplauti???

user posted image

Atsakyti
Oj koks numyletas ir mielas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 01 17, 15:01)
I meskinu tema - parsiveziau savo meski (jam siek tiek maziau nei 20, tai dar ne vintage...).

Jetus, koks numylėtas wub.gif
Atsakyti
Numyletas, tai cia - nutampytas, ania? lotuliukas.gif Aha, siek tiek patampytas ir siek tiek kreivokai pasiutas... pirmas ir vienintelis blynas pagal iskarpa is Burdos...
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 01 17, 16:51)
pirmas ir vienintelis blynas pagal iskarpa is Burdos...

Hand made, skant thumbup.gif
Atsakyti
sveikutės
esu taip pat, šiokia tokia vintage gerbėja 4u.gif
man daugiau prie dušios tokia grubesnė,mažiau puošni jos estetika ax.gif

šiandien žvalgiausi interneto platybėse-tai keleta nuorodų

viena
antra
trečia
ketvirta
penkta

gal ir ne viskas čia įdomu,o gal ir kas kartojasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 01 11, 15:48)
nu jau leliukas kokis grazus-nors imk nesk krikstui thumbup.gif  wub.gif




QUOTE(Faustule @ 2010 01 11, 15:50)
kaledines dovanos

oho,  gėrio, kaip iš gausybės rago    O tokią juodą dežėlytę irgi turiu  ax.gif
Papildyta:

Vaida2D, labai gražios sagės su raudonais akmenėliais ir karoliai..mmm..



QUOTE(Gazelle @ 2010 01 11, 20:27)
Reevos meskiuku skarutes grazuoles  Ir ta Ted Lapidus irgi  wub.gif Ir dar man kaip tik tie su auksiuku auskarai patiko  Ir Minervos meskiu skarute  wub.gif Ir Vaidos2D papuosalu kolekcija  wub.gif Ir leliaus dabuzeliai  wub.gif O kodel mergaite butinai reikia su sijonu kriskstyti? Va kaspinukas plaukuose ir aisku, kad ne berniukas  biggrin.gif
Na kokie idomus smile.gif Indisko stiliaus tokie smile.gif



QUOTE(danske @ 2010 01 11, 22:34)
Visi lobiai liuks, idomus. Graziausia, savaime aisku, leliukas wub.gif


kad ir paveluotai, bet leliukas ir visi lobiai labai dekavoja smile.gif

QUOTE(mylittleprincess @ 2010 01 14, 13:58)
pirstines ir bateliai dekoja 4u.gif
del dydziu-na,jos gal buna gana siauros-kiek matavausi antique turgelyje,bet pirstai patys labai ilgi buna,o siauros dar patmpa ir del laikymo-jos tokios lyg isdziovintos,sulipe buna ir kadangi nat oda,tai ji paskui prasitempia,bet zinoma,reikia matuotis arba bent jau pardavejo pasiklaust del dydzio.
laikymui-jo,maciau ir tasyciu,ir siaip dezuciu,bet jei jau su tokiais aksesuarais,tai kaina kartais iki nenusakomos pakyla,kartais pagalvojus,geriau keleta dabartiniu isigyt,nei tas vienas,nes neaisku,ar teks jas muvet biggrin.gif


apie pirstines - berods praeitam "nuo iki " zurnale buvo straipsnis apie pirstiniu istorija, tai rase, jog pirstines istikruju buvo sunkiai uzmaunamos, todel buvo kazkokie specialus irankiai, kuriu pagalba jas uzsimaudavo.
Atsakyti
Dar galiu ir stiklo baro sluostes pareklamuoti, ka jau daryti, kad jos man LABAI patinka, nes super padeda tvarkant namus thumbup.gif
o siaip jau dar noreciau paklausti gal kas zinote kur galima butu isigyti 1920-1940m. mados zurnalu. Ir jie man labai patinka... daug aprangos ideju galima dabar pritaikyti naujai mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas vakarėlis smile.gif

Man rūmų reikia skubiai... Arba milijono litų. Senelių sodyboje esantys prieškariniai lobiai reikalauja dėmesio ir namo renovacijos sad.gif

(Ir kodėl negali manęs žavėti pvz. modernusis menas ir vartotojiškoji kultūra "jeigu daiktui daugiau nei 1,5 metų - jį reikia išmesti laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Minerva: 17 sausio 2010 - 22:06
Sveikutės 4u.gif
Kadangi ši tema mano favorituose ir, nors nerašau, bet viską apžiūrinėju, tai ir pati pasirodysiu kokią lėlę parsigabenau (močiutės palikimas). Jai kažkur 30 m, keista, kad kai nuvažiuodavau, neduodavo su ja žaisti (sesei irgi neleisdavo) g.gif Tik gaila, kad neišlikę originalūs rūbeliai, bet šie man irgi mieli, nes megzti močiutės wub.gif
user posted image
Atsakyti