Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(GinCherry @ 2010 01 15, 10:11)
MLP< labai grazios pirshtinaites good.gif Dar spinta patiko, o va meskinai tai, manau, ne vintage smile.gif Nes dabar labai labai graziu pridaro, kurie atrodo kaip vintage [man atrodo, net pliusas specialus tam reikalui yra ale sendintas] smile.gif

pirstinaites dekoja 4u.gif

jau kaip laukiu 24d-varysiu i turgu,negaliu nustygt vietoje blush2.gif
Atsakyti
Oj kokie grazus jusu lobiai 4u.gif spinta, pirstines ir meskiai (ir nesvarbu ar jie vintage). Viska giriu giriu
Atsakyti
visus namu rakandus isfotkinau:))))
dabar Jusu demesiui Tarybiniai groziai:)) Pakolkas rusyje nugrusti i kampa, bet manau ateis laikas, kai jie vel graziai sedes sekcijoje uz isblizginto stiklo:)
http://kiskespasaulis.blogspot.com/
Atsakyti
samovaras vertas grieko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 01 15, 12:11)
meskinai tai, manau, ne vintage smile.gif

as ir manau, kad ne vintage, bet ta mergaite meskute man labai patiko smile.gif

QUOTE(filmukas @ 2010 01 15, 13:01)
visus namu rakandus isfotkinau:))))
dabar Jusu demesiui Tarybiniai groziai:)) Pakolkas rusyje nugrusti i kampa, bet manau ateis laikas, kai jie vel graziai sedes sekcijoje uz isblizginto stiklo:)
http://kiskespasaulis.blogspot.com/

Man labai reikia lenteles su uzrasu virsininkas - prikaltumem prie musu caraites duru lotuliukas.gif

O siaip tai labai svajoju apie Paryziau gatves lentele. Net etsy ieskojau, bet neradau... Gal kas kur matet? Ech nuvogtu man kas ir atsiustu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo j'aime: 15 sausio 2010 - 13:43
Siemet vaziuosiu i paryziu, gal kokia lentele nusukciau lotuliukas.gif
Atsakyti
na ta lentele virsininkas irgi kazkada radau priklijuota virs mano kambario duru:))
Atsakyti
Is vakaro du kaimynai grama dare. Ryte butu gerai kartu alaus nueit. Bet vienam grese nemalonumai, tai is lauko puses pakabino uzrasa- atsargiai,pikta zmona smile.gif

Taip susalau siandien, kad kazin kaip man su turgeliu bus. O noriu, noriu, noriu...Gal koki meski dar rasciau ax.gif

Giriu visus pirkinius ir radinius. MLP, pirstinaites grazuoles. Gal ir as rasiu iki pavasario. Nes visur 5-6 dydis. O mano dar pirstai ilgi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 15 sausio 2010 - 20:36
QUOTE(danske @ 2010 01 15, 18:35)
Is vakaro du kaimynai grama dare. Ryte butu gerai kartu alaus nueit. Bet vienam grese nemalonumai, tai is lauko puses pakabino uzrasa- atsargiai,pikta zmona smile.gif

Taip susalau siandien, kad kazin kaip man su turgeliu bus. O noriu, noriu, noriu...Gal koki meski dar rasciau ax.gif

Giriu visus pirkinius ir radinius. MLP, pirstinaites grazuoles. Gal ir as rasiu iki pavasario. Nes visur 5-6 dydis. O mano dar pirstai ilgi.

lotuliukas.gif thumbup.gif nuotaika pasitaise,paskaicius pirma zinutes dali thumbup.gif


del pirstinaiciu-siulyciau ebay tada ziuret,nes visur dydziai 7 arba dar didesni ir labai jau ilgi pirstai,o tokiu graziu buna doh.gif verysad.gif tik man visos dideles,nes mano atvirksciai,pirstai trumpuciai ir rankos mazos blush2.gif arba,kad ir tam turgely,i kuri as eidavau,ten irgi-kiek matavausi-visu pirstai ilgi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylittleprincess: 15 sausio 2010 - 20:48
QUOTE(mirattes @ 2010 01 15, 13:46)
Siemet vaziuosiu i paryziu, gal kokia lentele nusukciau  lotuliukas.gif

Negildyk man sirdies! Pavydziu visiems, kas ten vaziuoja... Pirma karta vaziuosi? Kuriam laikui. Uzisakau Champs Elysee lentele lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
o aš jaučiu liksiu nesuprasta,bet man Paryžius nepatiko
turbūt reikia dar kartą nukeliauti,gal pakeisiu nuomonę smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reeva: 16 sausio 2010 - 17:32
QUOTE(reeva @ 2010 01 16, 17:32)
o aš jaučiu liksiu nesuprasta,bet man Paryžius nepatiko
turbūt reikia dar kartą nukeliauti,gal pakeisiu nuomonę smile.gif

kodel reikia? cia kaip kam... reikia rasti savo miesta... mano vyriskiui pvz ten yra kancia - nesaugu, daug 'babaju', maistas ne toks skanus kaip Ispanijoj, brangu, prancuzai pasikele... ir t.t., ir t.t. Su viskuo sutinku, bet man ten gerai... nesu ten sava... gal jei buciau, nebutu gerai biggrin.gif

nurkypom nuo temos - tik neduokit man uzsivesti lotuliukas.gif

siek tiek i abi temas - grazioji prancuzu moteris

user posted image

user posted image

Atsakyti