Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(mylittleprincess @ 2010 01 14, 11:46)
na,imetu savo vakaryksti grobi is ebay


abu dalykeliai nuostabus! bateliai kokie mieli.
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 01 14, 12:44)
arba mano dydzio nebuna-na,mano rankos smulkios ir pirstai trumpi,tad gana sunku rast tinkamas.


kas as pastebejau kaip tik visi pardavejai akcentuoja, kad pirstines labai siauros ir mazos - neatitinka musu dydziu. as kadangi isvis nelabai pirstiniu dydziuose gaudausi, tai vis atidedu pirkima... o kad isbrangsta tai tikrai.

Del pirstiniu laikymo, tai esu uztikus ebay tokius tobulus rankinukus - delninukes, skirtus butent pirstinem laikyti - su skyreliai biggrin.gif Patys kaip daiktai labai grazus...
Atsakyti
pirstines ir bateliai dekoja 4u.gif
del dydziu-na,jos gal buna gana siauros-kiek matavausi antique turgelyje,bet pirstai patys labai ilgi buna,o siauros dar patmpa ir del laikymo-jos tokios lyg isdziovintos,sulipe buna ir kadangi nat oda,tai ji paskui prasitempia,bet zinoma,reikia matuotis arba bent jau pardavejo pasiklaust del dydzio.
laikymui-jo,maciau ir tasyciu,ir siaip dezuciu,bet jei jau su tokiais aksesuarais,tai kaina kartais iki nenusakomos pakyla,kartais pagalvojus,geriau keleta dabartiniu isigyt,nei tas vienas,nes neaisku,ar teks jas muvet biggrin.gif
Atsakyti
na va dar idedu spinta. ji jau senokai atvestais kaimo ir restoruota. idomi tuo, kad nera visikai viniu, susideda kaip lego.
http://kiskespasaulis.blogspot.com/
Atsakyti
QUOTE(filmukas @ 2010 01 14, 13:09)
idomi tuo, kad nera visikai viniu, susideda kaip lego.

Mano senelis, stalius, tokias meistraudavo. Ir pas senelius tokia dvidurė su dviem stalčiais apačioje buvo - senelio sumeistruota. Tik ji nelakuota, kiek pamenu, o padengta kažkokiu tamsiai rudu beicu...
Dabar jau nėra jos... Draugė išsivežė į kaimą, o prieš porą metų sudegė spinta su visu namu...
Atsakyti
o matai kaip... gaila namo ir spintos... g.gif
na sita tai nusveista buvo ir nulakuota, kad ilgiau laikytusi. bet tas senas kvapas dar yra..smile.gif
Atsakyti
Ooooo kokia spinta!! O kiek mazdaug kainuoja restauruoti? mes ieskom ieskom spintos, bet kur nieko daryt nereikia - kainuoja, o kur mazai kainuoja - reikia restauruot...
Atsakyti
nznau kiek kainuoja, senai restoruota, plius ten vos ne barteriniai mainai buvo:)
Atsakyti
Meskiuku myletojoms - ziurekit, kokius gerius radau:

user posted image

P.S. Cia zvirblis, jei ka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 01 15, 09:51)
P.S. Cia zvirblis, jei ka  biggrin.gif

thumbup.gif
Atsakyti
grazus geriai thumbup.gif
o kodel naujai prisiregistrinai-pamirsai savo duomenis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylittleprincess: 15 sausio 2010 - 11:43


MLP< labai grazios pirshtinaites good.gif Dar spinta patiko, o va meskinai tai, manau, ne vintage smile.gif Nes dabar labai labai graziu pridaro, kurie atrodo kaip vintage [man atrodo, net pliusas specialus tam reikalui yra ale sendintas] smile.gif
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 01 15, 09:51)
Meskiuku myletojoms - ziurekit, kokius gerius radau:

user posted image

P.S. Cia zvirblis, jei ka  biggrin.gif

suknytė meškės wub.gif
Atsakyti