Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

aš gi ir nesakiau kad nepatinka biggrin.gif
tiesiog neprisiderinu,nes ne kasdienai jie
o su tuo pakabuku buvau prieš kelis metus,kai buvo 10 kl.egzaminai.Išlaikiau gerai biggrin.gif
Atsakyti
PORTFELIS bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif mirtinas smugis mano jautriai sirdziai
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2010 01 11, 21:11)
PORTFELIS bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  mirtinas smugis mano jautriai sirdziai


laugh.gif Net nenumaniau, jog už 7 Lt pirktas portfelis bus toks žudikas laugh.gif

Žvirbliui. Apie Bourjois Tarpukario Lietuvoje smile.gif
Atsakyti
Minerva, parduok man uz daug brangiau blush2.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2010 01 11, 21:27)
Minerva, parduok man uz daug brangiau  blush2.gif  ax.gif  4u.gif


Mirattes, nebegaliu - ir aš jį jau myliu, nors gerus porą mėnesių spoksojau į jį ir svarsčiau, ar tikrai man jo reikia (nepagalvojau svarstymo periodu pasiūlyti - būčiau be širdaskaudžio perleidusi...) smile.gif Jau net ir plonos vilnos klostuotą sijoną, dar Vakarų Vokietijoje siūtą, prie jo priderinau laugh.gif

Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2010 01 11, 22:30)
Mirattes, nebegaliu - ir aš jį jau myliu, nors gerus porą mėnesių spoksojau į jį ir svarsčiau, ar tikrai man jo reikia (nepagalvojau svarstymo periodu pasiūlyti - būčiau be širdaskaudžio perleidusi...) smile.gif Jau net ir plonos vilnos klostuotą sijoną, dar Vakarų Vokietijoje siūtą, prie jo priderinau laugh.gif


kad mano sloga tave persekiotu tongue.gif ok ok juokauju, nesiok i sveikata, labai grazus ir visas miestas pavydes. Jei pabos, nepamirsk pasiulyti mirksiukas.gif
Atsakyti

Zvirbli, tie melyni buteliukai - smugis i pasisrdzius doh.gif O Revlon pirma cia reikejo pasiulyt verysad.gif Ir situs jei nenoresi, zinok ir uzsirasyk , norinciu yra mirksiukas.gif

Visi lobiai liuks, idomus. Graziausia, savaime aisku, leliukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2010 01 11, 21:33)
Jei pabos, nepamirsk pasiulyti  mirksiukas.gif


Sutarta drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2010 01 11, 21:24)
laugh.gif Net nenumaniau, jog už 7 Lt pirktas portfelis bus toks žudikas laugh.gif

Čia ir yra visa žudymo galia...

Gal, sakau, darom pereinamąjį portfelį... ax.gif
Ale ir aš neblogą turiu, iš Zvirblio kažkada pirktą. Raudoną, raštuotą yahoo.gif
Atsakyti
o as vis mastau-kodel ebay tu burjois kainos taip pakyla doh.gif blink.gif lotuliukas.gif
o cia,pasirodo,vos ne chanel bigsmile.gif
saunu,kad tokiu daikciuku pasiseka gaut.sakiau,akd man dar irgi vis mazai kvepaliuku-reiks pradet medziot ir siuos.

del kvapu-jo,as irgi,kai pakvepinau gal 10 is karto-galvojau nukvaksiu nuo kvapu,bet pvz hermes,kai issikvepia,man labai mielas kvapelis lieka,puse drabuziu dabar jais iskvepinti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2010 01 11, 21:24)


oooooo! Kokie galingi projektai vyksta ant Marijos zemes. Aciu, buvo labai idomu. Man irgo maga tuos naujus isbandyti - reikes paieskoti...

QUOTE(danske @ 2010 01 11, 21:34)
Zvirbli, tie melyni buteliukai - smugis i pasisrdzius doh.gif  O Revlon pirma cia reikejo pasiulyt verysad.gif  Ir situs jei nenoresi, zinok ir uzsirasyk , norinciu yra mirksiukas.gif



ot tundra - nepagalvojau doh.gif . kazkaip kadangi man nepatiko, tai naturaliai niekam ir nesiuiau...

QUOTE(Laisvė @ 2010 01 11, 22:27)
Čia ir yra visa žudymo galia...

Ale ir aš neblogą turiu, iš Zvirblio kažkada pirktą. Raudoną, raštuotą  yahoo.gif

aha, pamenu as ji... nebutu buves raudonas biggrin.gif Bet smagu, kad jis sekmingai gyvena...

QUOTE(mylittleprincess @ 2010 01 11, 22:37)
o as vis mastau-kodel ebay tu burjois kainos taip pakyla doh.gif  blink.gif  lotuliukas.gif
o cia,pasirodo,vos ne chanel bigsmile.gif


va va, beveik chanelis biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
mano kompas mane paliko.....jezau, kaip liudna ziemoti be kompiuterio.... verysad.gif doh.gif giriu beveik viska ka maciau, detalizuoti nelabai gaunasi, nes speju tik perziuret viska, o atsakymams beveik laiko nelieka.....
beveik pavydeciau portfeliuko, taciau, kadangi turiu savo tase gobelenine-puikiaja, tai per daug ir nepavydesiu, tik pagirsiu biggrin.gif
Atsakyti