Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(Minerva @ 2010 01 11, 07:50)
Hilou smile.gif

Užmačiau skareles su meškučiais ir savąjį šalikėlį irgi su meškučiais prisiminiau - reikės jį "išvesti pasivaikščioti" smile.gif

Kaip iš galvos išmesti poreikį skaroms, šalikams, šalikėliams, etc.? doh.gif Jau turiu "medžioklinę" skarą su antimis... doh.gif laugh.gif

sveikos!
na,is musu kiemo ziema po truputi traukiasi,itariu,kad uzgavenes bus be sniego jau bigsmile.gif
del skaru-joa,nesijausk vienisa sitoj ligoj-man vis irgi norisi dar ir dar-na,pacios jau zinot blush2.gif doh.gif
ai,pamirsau-drabuzeliai super-net apsiasarojau suknutes vaikiskas pamasius biggrin.gif
nesciosios suknele pamenu savo mamos-labai panasus audinys,tik,kadangi mamai daugiau ilgu rankoviu reikejo,tai ji buvo su ilgomis rankovemis(cia,kai su broliu vaisciojo,manes kai laukesi-neliko is to laiko nieko),bet irgi ismesta....

skarutes irgi labai,labai... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 01 10, 18:44)
user posted image

vuo,kadangi niekas manęs nesuprato secondhandų   temoj tai dedu čionai.Ta brūkšniukais tai tikrai sena,o raudona (ne oranžinė! biggrin.gif ) nežinau,nes nėr jokių ženklų,apart etiketės su su sudėtim(užkrito normalus žodis biggrin.gif )

mečkiukai wub.gif
Atsakyti
Mano aksesuarams jau pavasario poreikis:

Turiu protfeliuką pavasariui, kai romantikos prireiks

user posted image

Manieji meškiai ant šalikėlio

user posted image

Rankinukai, kurie irgi pavasario laukia...

user posted image

...o iki pavasario dar tiek daug unsure.gif
Atsakyti
Pagaliau rodau ROZINE SVAJONE:)
mano minetieji bateliai:)
http://kiskespasaulis.blogspot.com/
Atsakyti
[quote=Minerva,2010 01 11, 12:31]
Mano aksesuarams jau pavasario poreikis:

Turiu protfeliuką pavasariui, kai romantikos prireiks

Portfelis tai super thumbup.gif


Papildyta:
ai,pamirsau-drabuzeliai super-net apsiasarojau suknutes vaikiskas pamasius biggrin.gif
nesciosios suknele pamenu savo mamos-labai panasus audinys,tik,kadangi mamai daugiau ilgu rankoviu reikejo,tai ji buvo su ilgomis rankovemis(cia,kai su broliu vaisciojo,manes kai laukesi-neliko is to laiko nieko),bet irgi ismesta....

Pirmą kartą, kai radau tas savo suknytes, tai buvo labai miela ir keista ax.gif
O šį nėščiosios sarafaną mama irgi dėvėjo, laukdamasi brolio. Aš paauglė, mamai 35 m., kažkiek net gėdinausi, ji tokia jau "pagyvenus" man atrodė rolleyes.gif
Atsakyti


Portfelis tai tikrai superinis, beveik nokautas biggrin.gif Gaila, kad ilga rankena pasimetus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 01 11, 13:28)
Portfelis tai tikrai superinis, beveik nokautas biggrin.gif Gaila, kad ilga rankena pasimetus smile.gif


Nepasimetusi - viduje suvyniota cool.gif
Atsakyti
Minerva, meskiukai be konkurencijos.Ir portfeliukas geras.
O pavasaris... Pirmadienis-penktadienis, pirmadienis-penktadienis ... ir pavasaris ax.gif
Atsakyti
o as sventes prisiminus (niekaip egles nesugebu nupuosti - kaip mazas vaikas...)
rodausi savo dovanas apie kurias pasakojau

kaledines dovanos
karoliai
situos neseniai pirkau turgaus lobiuose - tas juodas su edleveisu.
o geltonoji pirkta uz 1lt, bet man toks itarimas, kad pauksuota, nes yra kazkokia praba ir perliukai man panasus i tikrus. dr kas idomu - galima nesioti kaip sage arba kaip pakabuka - yra atlenkiama asele
sages
o cia pasipuosus dar vasarine dovana smile.gif - mama devetuose rado kriksto rubelius ir nesusiturejo smile.gif. Kadangi berniukiski, tai reiks galvoti, - ar broliui saugoti ar sijona prisiuti smile.gif. Dar yra kepure, bet nedejau, nes labai jau kaip bernas butu atrodzius.
(del to prasom labai atreipti demesi i kasa smile.gif)
vintage leliukas smile.gif

na va prisigyriau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaida2D: 11 sausio 2010 - 14:38
eeeee,nuotrauku nerodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 01 11, 15:37)
eeeee,nuotrauku nerodo g.gif

jau sutvarkiau - turbut formatas perdidelis buvo
Atsakyti
QUOTE(Vaida2D @ 2010 01 11, 14:39)
jau sutvarkiau - turbut formatas perdidelis buvo


Juodoji su edelveisu... Raudonoji (didesnioji)... Negalima manęs taip traumuoti iš pačio pirmadienio... doh.gif biggrin.gif
Atsakyti