Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

reeva, puiku, as jau ten papavydejau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 01 10, 18:44)
vuo,kadangi niekas manęs nesuprato secondhandų   temoj tai dedu čionai.Ta brūkšniukais tai tikrai sena,o raudona (ne oranžinė! biggrin.gif ) nežinau,nes nėr jokių ženklų,apart etiketės su su sudėtim(užkrito normalus žodis biggrin.gif )

Čia Tave supras friends.gif Ypač viena tokia padorių metų sulaukusi motera, turinti ne vieną šalikėlį su meškeliais. Ne tik turinti, bet retsykiais ir į dienos šviesą išvedanti ax.gif
Man gražu rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Faustule @ 2010 01 10, 18:44)
Ačiū. Gal ir reiktų saugoti, tačiau taip nesinori apsikrauti daiktais.. O gal saugojimas nuotraukose irgi įsiskaito? mirksiukas.gif

Įsiskaito mirksiukas.gif
Nors, kai dabar pagalvoju, ką kažkada išmėčiau, išnešiau į konteinerį blush2.gif ech... mielai atgal sugrąžinčiau... Tik bandau pateisinti save sakydama, jog visko dviejų kambarių bute nesukaišiosiu... Dabar gražiai supakavusi pas anytą palėpėj pasidedu... Arba bent nuotraukose mirksiukas.gif
Atsakyti
oj kaip gera supratimo sulaukus clap_1.gif
Papildyta:
oooo Nostalgie matau kabo
kažkada jau anksčiau klausiau,bet matyt nepamatėt
Gal kartais prisimenat to auksinio lapelio su perliuku,kur aš pirkau (biggrin.gif) istoriją?Nes padovanojau,labai patiko,ir kažkaip norisi papasakot daugiau negu ji sena blush2.gif
Atsakyti

Reeva, tikrai pamenu, kad Nostalgie rashe istorija tiksliau tai, kad nelabai yra kokia istorija biggrin.gif


Faustule, jau vaikisku rubeliu grozis blink.gif Ypac tas sarafanas rozem siuvinetas wub.gif wub.gif wub.gif

Reeva, skareles smagios labai smile.gif
Atsakyti
nu tai einu iš naujo skaitinėt, nes tadu tikrai pražioplinau.
Papildyta:
QUOTE(Nostalgie @ 2009 12 27, 21:11)


dabar as galeciau atsisest ir suskelt kokia grazia pasaka..... bet tiesa sakant ta istorija , kuria as zinau yra labai trumpa..... ta sage atkeliavus is UK, kazkuri laika pas mane pagyveno...kaip as sakau visas blogis, jei toks ir buvo, tai liko mano spintoje  smile.gif o paskui...ji atvaziavo i blusturgi ir..... smile.gif  o siaip labai dziugu, kad patiko...vadinas kaip tik dabar ir bus kuriama svarbiausiai daikto istorijos dalis  4u.gif


radau biggrin.gif žioplė vien žodžiu.
gerai,pasakysiu kad sena ir iš UK biggrin.gif vis daugiau nei nieko
Atsakyti
kaip supratau, nelabai padesit ir paaiskinsit kaip ideti foto. na ka padarysi...
Atsakyti
taigi keliais postas aukščiau aš bandžiau paaiškinti Faustulei
visų pirmiausia reikia susikurti internetinį albumą
Atsakyti
Faustule labai viskas patiko. thumbup.gif thumbup.gif
reevos skareles grazios wub.gif
Atsakyti
Ačiū, Gin. Tačiau ten ne siuvinėjimas, o aplikacija. 4u.gif
Ačiū Adžani 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 01 10, 19:24)

Pamenu nėštukes su tokiomis sukniomis: medžiagos skirdavosi, o modelis beveik visų panašus  mirksiukas.gif


dar budavo "papildymas" - balta apykakle - nerta arba siuvineta ir susegta sage smile.gif
moteru konsultacijoj geras vaizdas turejo buti smile.gif

QUOTE(reeva @ 2010 01 10, 19:44)

vuo,kadangi niekas manęs nesuprato secondhandų   temoj tai dedu čionai.Ta brūkšniukais tai tikrai sena,o raudona (ne oranžinė! biggrin.gif ) nežinau,nes nėr jokių ženklų,apart etiketės su su sudėtim(užkrito normalus žodis biggrin.gif )


gal jom reikia nueiti parasyti, kad nieko jos neupranta? nerealus grozis! - apsikabinciau tokias ir nesciau namo iskarto
Atsakyti
Hilou smile.gif

Užmačiau skareles su meškučiais ir savąjį šalikėlį irgi su meškučiais prisiminiau - reikės jį "išvesti pasivaikščioti" smile.gif

Kaip iš galvos išmesti poreikį skaroms, šalikams, šalikėliams, etc.? doh.gif Jau turiu "medžioklinę" skarą su antimis... doh.gif laugh.gif
Atsakyti
Mane irgi traukia šalikėliai, nors retokai pasirišu. Beje, iš mamos dar parsivežiau ir tokią keistą skarą su žirnių ankštimis ir dar kažkuo, reiks nufotkinti, pamiršusi jau buvau.
Atsakyti