Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

aš irgi labai ilgai nedrįsau nešioti mamos sijonų (jie,kaip žinia paaukštintu liemeniu,gi ne lyyygis hihihi.gif ) o dabar jie patys mylimiausi.kažkaip ėmiau ir persilaužiau,net nebegražu žemu liemeniu sijonai
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 01 10, 16:50)
aš irgi labai ilgai nedrįsau nešioti mamos sijonų (jie,kaip žinia paaukštintu liemeniu,gi ne lyyygis hihihi.gif ) o dabar jie patys mylimiausi.kažkaip ėmiau ir persilaužiau,net nebegražu žemu liemeniu sijonai


Parsivežiau vieną gražią tamsiai rudą mamos suknelę. Ji buvo dar gražesnė, kol mama jos neapkarpė (taip ir nebaigė jos perdaryti). Tad ją tikrai persisiųsiu.
Atsakyti
QUOTE(Faustule @ 2010 01 10, 17:33)
Pagaliau prisiruošiau nufotografuoti mamos palėpėje surastą asmeninį vintažą (mano vaikystės ir mamos jaunystės).
Kadangi niekaip neišmokstu įkelti čia, tad nuoroda:

http://public.fotki....ustule/vintaas/

ax.gif

Vaikiskos suknutes kokios wub.gif O kas tas oranzinis rubas? Apatinukas, naktiniai? g.gif Patiko man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gazelle @ 2010 01 10, 17:59)
Vaikiskos suknutes kokios  wub.gif O kas tas oranzinis rubas? Apatinukas, naktiniai?  g.gif Patiko man smile.gif


Tai sovietinis "kombinukas" lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Faustule @ 2010 01 10, 18:03)
Tai sovietinis "kombinukas"  lotuliukas.gif


Beje, turiu nufotkinus tų laikų ir liemenėlę su korsetu, tik neįdėjau.
Atsakyti
nu velnias ir vel neleidzia man atidaryti vedu ir su ž ir su z ir niekaip sad.gif
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2010 01 10, 18:06)
nu velnias ir vel neleidzia man atidaryti vedu ir su ž ir su z ir niekaip sad.gif

nuimčiau slaptažodį, bet nežinau kaip blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Faustule @ 2010 01 10, 18:12)
nuimčiau slaptažodį, bet nežinau kaip  blush2.gif


ragis, vistik nuėmiau
Atsakyti
Desimt kartu perkroviau ir pagaliau atidare. Tikrai fainus rubeliai smile.gif
Atsakyti
user posted image
Pamenu nėštukes su tokiomis sukniomis: medžiagos skirdavosi, o modelis beveik visų panašus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustule @ 2010 01 10, 16:33)
Pagaliau prisiruošiau nufotografuoti mamos palėpėje surastą asmeninį vintažą (mano vaikystės ir mamos jaunystės).
Kadangi niekaip neišmokstu įkelti čia, tad nuoroda:

http://public.fotki....ustule/vintaas/

ax.gif

kokie nuostabus vaikiski rubeliai!!! tik laikyti, saugoti ir dziaugtis!

QUOTE(Laisvė @ 2010 01 10, 18:24)
Pamenu nėštukes su tokiomis sukniomis: medžiagos skirdavosi, o modelis beveik visų panašus  mirksiukas.gif

aha, atrodydavo labai storos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zvirblis: 10 sausio 2010 - 18:36
user posted image

vuo,kadangi niekas manęs nesuprato secondhandų temoj tai dedu čionai.Ta brūkšniukais tai tikrai sena,o raudona (ne oranžinė! biggrin.gif ) nežinau,nes nėr jokių ženklų,apart etiketės su su sudėtim(užkrito normalus žodis biggrin.gif )
Atsakyti
[quote=Zvirblis,2010 01 10, 18:34]
kokie nuostabus vaikiski rubeliai!!! tik laikyti, saugoti ir dziaugtis!

Ačiū. Gal ir reiktų saugoti, tačiau taip nesinori apsikrauti daiktais.. O gal saugojimas nuotraukose irgi įsiskaito? mirksiukas.gif
Atsakyti
as nufotkinau nuostabius batukus vintage. bet nemoku as cia foto ikelt. o taip noreciau juos parodyt jusu teismui. beje jie man mazi:(
Atsakyti