Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(danske @ 2010 01 08, 21:48)
Mirattes, geri pirkiniai. Ir marskinukai geri, ypac jei ne sintetiniai .
Paciu torsu nesu macius. Mano seimyna pirko kota nuo lempos, labai panasu i Zazunos kabyklos apacia. Nuo seno torsero. O pati torsa is senos siuvejos.  Dabar noreciau ryt nulekti paziureti kokio audinio , bet nepavyks.Nebent pakeliui kokiam Radviliskyje ar Seduvoj pamatyciau prekeiviu turgeli.

Siluvoj buna,tik rubai kiek as maciau,bet ir tai negalejom sustot. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 01 09, 12:11)
Šios dienos pirkinys už 2 pinigus.

Oj koks fainas pliusas!!! As su juo daryciau viena is dvieju stiliuku - arba toki visai grunge, kad kiti rubai kontrastuotu su prabangiu (vis tiek i toki pretenduoja) audiniu, arba priesingai - prabangi klasika - balti marskiniai, aptemptas svarkelis... aj, gal ir nusisnekejau g.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 01 09, 13:04)
O kokioj siuvykloj jei paklausus? Ar kad ir buvusiuose modeliu namuose, kas ten dar galejo buti. Lelija Vilniuj ar Kaune? Gal jie keicia i modernius, gal kur sandely metosi.
Kad ir paskambinus i Apranga ar pan. Ir paklausti kur deda senus ar aplauzytus  manekenus.Juk ji apsiusi vistiek. Galima ir paremontuoti

Pliusinis sijonas geras, turiu pati juoda. Nesiojau su paprastais marskineliais ir odiniu svarkeliu rudeni.

priminei-kai dirbau pati Aprangoj,kad ir apluzusius,vistiek naudojom doh.gif ax.gif o visai sulauzytu-neteko susidurt,kad jau taip naglai rengti tektu manekenus,kad jie luztu,nors,gal kitom ir iseina lotuliukas.gif gal dabar situacija kitokia,nes jau,beveik 7metai nebekalbejus su savo kolegem,jei ju aplamai dar like ten smile.gif
o sijonukas-idomus smile.gif
Atsakyti
Sijonukas dėkoja už dėmesį 4u.gif
Išskalbtas ir išlygintas patapo patrauklesnis. Šiaip labai kokybiškas ir tvarkingas. Radau neblogą derinį su plona palaidinuke ir aptemptu vienos sagos švarkeliu (jei jo prireiktų). Kiti deriniai - ateities planuose mirksiukas.gif

Geros dienos visoms 4u.gif Bėgam su slidėmis ir rogutėmis nuo piliakalnio paišdykauti... Ai, nors upė pro namus teka ir visai neblogai nuo šlaito nusileisti, bet toliau nuo namų aukštesni kalneliai... Kviečiam paiškylauti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laisvė: 10 sausio 2010 - 10:11
Laisve - skamba super! as gal labiau toki uzsiemima pasirinskiu biggrin.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
Jau pargrįžau clap.gif Smagumėlis clap.gif thumbup.gif clap.gif
Zvirbli, dabar renkuosi siūlomą užsiėmimą mirksiukas.gif
Atsakyti
o sakykit kaune gal yra kokia vintage parduotuve?
Atsakyti
Pagaliau prisiruošiau nufotografuoti mamos palėpėje surastą asmeninį vintažą (mano vaikystės ir mamos jaunystės).
Kadangi niekaip neišmokstu įkelti čia, tad nuoroda:

http://public.fotki....ustule/vintaas/

ax.gif
Atsakyti
slaptažodžio reikalaujau blush2.gif
o įkelti labai lengva (pati neseniai išmokau):spauskit ant nuotraukos dešiniu klavišu,ir tuomet raskite eilutę copy image address.tuomet nukopijuoti nuorodą į IMB kuris buna virš žinutės lango (na,ten dar būna HTML ir dar kažkas)
nu gaal supratot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 01 10, 16:38)
slaptažodžio reikalaujau blush2.gif
o įkelti labai lengva (pati neseniai išmokau):spauskit ant nuotraukos dešiniu klavišu,ir tuomet raskite eilutę copy image address.tuomet nukopijuoti nuorodą į IMB kuris buna virš žinutės lango (na,ten dar būna HTML ir dar kažkas)
nu gaal supratot biggrin.gif


slaptažodis - vintažas
ačiū už patarimą, bandysiu išmokti:)
Atsakyti
laabaai patiko suknios,tas pilkas/žalsvas sijonas ir tos tunikos(?) medžiaga biggrin.gif
ech,aš jau baigiu visą močiutės spintą ištuštinti,ir neturiu jokių kitų kurios kurnors kaime palėpėj pasislėpusios turtus laiko hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reeva: 10 sausio 2010 - 16:45
QUOTE(reeva @ 2010 01 10, 16:45)
laabaai patiko suknios,tas pilkas/žalsvas sijonas ir to tunikos(?) medžiaga biggrin.gif
ech,aš jau baigiu visą močiutės spintą ištuštinti,ir neturiu jokių kitų kurios kurnors kaime palėpėj pasislėpusios turtus laiko hihihi.gif


Ta tunika- tai mamos nėščiosios suknelė lotuliukas.gif
Aš dar palėpės nebaigiau kraustyti, liko avalynė, visokie paltai, dar nžn kas. Bet kad nelabai turiu kur dėti visa tai. Man patika tokie daiktai (todėl šią temą nuolat seku), bet neišdrįstu to nešioti blush2.gif
Atsakyti