Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Aciu ir visom po baliona 4u.gif apykakle apvali labiau ir man patiktu, bet gal ir sita galima pataisyti kaip nors? smile.gif
Atsakyti
danske, ar buna pas jus turguje torsu?
Atsakyti
Mirattes, geri pirkiniai. Ir marskinukai geri, ypac jei ne sintetiniai .
Paciu torsu nesu macius. Mano seimyna pirko kota nuo lempos, labai panasu i Zazunos kabyklos apacia. Nuo seno torsero. O pati torsa is senos siuvejos. Dabar noreciau ryt nulekti paziureti kokio audinio , bet nepavyks.Nebent pakeliui kokiam Radviliskyje ar Seduvoj pamatyciau prekeiviu turgeli.
Atsakyti
Šios dienos pirkinys už 2 pinigus. Nežinau, ar vintage, bet medžiaga priminė seną babytės puspaltuką. Jau labai seną, prisimenamą iš vaikystės.
Galvojau, kad bus didokas, nes niekada tokio parašyto dydžio rūbų nesu pirkusi. Ale tinkamas dėvėti be jokių pataisymų, tik prašosi išskalbiamas, nes lupatyne labai nepadoriai buvo krūvoj visų mėtomas ir veliamas...
Va tokis jis
user posted image

Firma man negirdėta, bet tai nesvarbu irnesakyk.gif

user posted image

Patarkit, koks drapanas tiktų viršutinėje dalyje, jei kokį kartą sumanyčiau su šituo sijonu išbėgti į trasą g.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 01 08, 21:48)
Mirattes, geri pirkiniai. Ir marskinukai geri, ypac jei ne sintetiniai .



Marškinukų etikėtėje vos vos įžiūrimas įrašas 100 medvilnė. Kaip aš norėčiau rasti torsą, bet nepažįstu senų siuvėjų smile.gif
Atsakyti


Laisve, pas mane nemazai vintage rubeliu su tokio etiketem, nes dydzio sistema kitokia buvo smile.gif Ash tai derinciau prie juodo apgludusio virsaus bodziuko, cia pats paprasciausias variantas smile.gif Shiaip patiko tavo pliusinis sijonas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 01 09, 12:59)
Laisve, pas mane nemazai vintage rubeliu su tokio etiketem, nes dydzio sistema kitokia buvo smile.gif Ash tai derinciau prie juodo apgludusio virsaus bodziuko, cia pats paprasciausias variantas smile.gif Shiaip patiko tavo pliusinis sijonas  biggrin.gif

Ačiū, Gin 4u.gif Aš jį irgi vadinu pliušiniu. Man jis keistas, bet mielas. Bandysiu kažiap derinti ir nešioti.
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2010 01 09, 13:35)
Marškinukų etikėtėje vos vos įžiūrimas įrašas 100 medvilnė. Kaip aš norėčiau rasti torsą, bet nepažįstu senų siuvėjų smile.gif

O kokioj siuvykloj jei paklausus? Ar kad ir buvusiuose modeliu namuose, kas ten dar galejo buti. Lelija Vilniuj ar Kaune? Gal jie keicia i modernius, gal kur sandely metosi.
Kad ir paskambinus i Apranga ar pan. Ir paklausti kur deda senus ar aplauzytus manekenus.Juk ji apsiusi vistiek. Galima ir paremontuoti

Pliusinis sijonas geras, turiu pati juoda. Nesiojau su paprastais marskineliais ir odiniu svarkeliu rudeni.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 09 sausio 2010 - 15:05
QUOTE(Laisvė @ 2010 01 09, 13:11)
Va tokis jis
user posted image

Grazus smile.gif O is kokios jis medziagos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gazelle @ 2010 01 09, 15:08)
Grazus smile.gif O is kokios jis medziagos?  g.gif

Cituoju etiketę: 72% COTTON 28% VISCOSE 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laisvė: 09 sausio 2010 - 16:28
danske, nebloga ideja 4u.gif aciu
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 01 09, 17:13)
Cituoju etiketę: 72% COTTON 28% VISCOSE  4u.gif

Na bet kaip idomiai g.gif Ziuriu ziuriu as i nuotrauka, bet medziaga tai tokia blizgi atrodo ir lyg pasisausus vietomis smile.gif Na neeksperte as medziagose irnesakyk.gif
Atsakyti