Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Graziai ir nuosirdziai bendraujam, rodomes, diskutuojam, patarinejam toliau. mirksiukas.gif
Ankstesne temute
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 02 sausio 2010 - 22:25
Minerva, prašau plačiau apie gagatą 4u.gif Kaip tik neseniai buvau Vasiljevo kolekcijos parodoje, tai atmintin įstrigo juodojo gintaro sagės, kurios buvo priderintos ne tik prie gedulo, bet ir kasdienių ar puošnių rūbų. Beje, netgi iš labai arti, mano neįgudusiai akiai ši medžiaga (ar akmuo? bet gintaras visgi nėra akmuo g.gif ) pasirodė kaip elementari plastmasė blush2.gif

Beje, visas su praėjusiom šventėm, su gimtadieniais ir su Naujaisiais! 000059.gif Visomis šiomis progomis linkiu vertingų, mielų ir įdomių trofėjų biggrin.gif
Atsakyti
Oi koks geras palinkejimas smile.gif

Tai ash nauja tema pradedu su savo dovanom smile.gif

Tataigi dvi vintage sages [rodytos temoje jau anksciau, bet kadangi gavau jas pries Kaledas tai ir rodau su Kaledu dovanom] beigi pakabutis, kuris mane pasieke labai netiketai smile.gif

user posted image

O cia vintage inspired dovanos smile.gif

Lauktuves ish italijos - gabykla [labai patiko paveiksliukas smile.gif]

user posted image

Siuvimo reikmenu dezute

user posted image

Brolienes daryta dekupazuota dezute karoliukams [nors zadu joje papuosalus laikyti]

user posted image

user posted image

O cia mano manijai metalinem dezutem patenkinti ir Nostalgie parodyti, nes kai buvau pas ja uzsukus, tai jos rodytos puikiausios metalines sausainiu dezutes irgi buvo tos pacios firmos, tik isleistos ne shiais metais smile.gif

user posted image

user posted image

Buvo dar su Kalediniu miesteliu, bet emiau labiau neutralia smile.gif Gal ir dar ta kita spesiu isigyt blush-anim-cl.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 02 sausio 2010 - 22:39
QUOTE(GinCherry @ 2010 01 02, 23:36)
Tai ash nauja tema pradedu su savo dovanom smile.gif


WAU!...... bigsmile.gif lobiu kokiu pridejai thumbup.gif , o labiausiai, tai mane pakabutis uzbure wub.gif
Atsakyti
Minerva, kažkada minėjot, kad reikia buteliukų nuo kvepalų mėginukų, kažkada rašiau, kad paieškosiu ir šiandien radau, jei tik ten tokie mirksiukas.gif parašykit į AŽ jei reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makarončikė: 02 sausio 2010 - 22:47
Sveikos.

Geru metu, geru pirkiniu!!

Na jau kabykla kokia gera wub.gif Kaip ir visa kita wub.gif

Paskaiciau apie mourning . Nors as visai netikiu jokias neigiamumais daiktuose. Galbut, nenoreciau pati nesiot su israizytais vardais, jei tai man nieko nesako. Bet tas kudlas ramiai iskratyciau, vandenuku ar degtinele praplauciau, ir nesukciau sau galvos. O gal ten koks isimylejes ar isimylejusi patyliukais nugnybo ta kuoksta ir isidejo? Kalbu apie tuos daiktus, kur nera jokio uzraso apie mirti ar atminima.

Va , lapnoju torto likucius is atikvarinio bliudelio ir nespringstu ax.gif

blush2.gif blush2.gif man. Niekaip neisiunciu laisko su tais meginukais. Taip gerai namie, kad tingiu net pagalvot apie ejima
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 02 sausio 2010 - 22:57
http://artofmourning...sm.html#animals

Cia kazkur raso, kad gintaras simbolizuoja panieka g.gif
Peleda-isminti, suprantama.Bet zuvis =tikejimas?
Atsakyti



Gin, pakabukas koks grazus wub.gif Ta vidurine detale, kur gelytes, kokios medziagos? g.gif Prisimenu labai grozejaus rankdarbiu temoje auskariukais su gelytem, kur irgi ant tokio balto fono buvo padaryti, kaip porcelianas atrode wub.gif
Kitos gerybes ir puikios, ypac dekupazo dezute wub.gif

Atsakyti
Zazuna, danske 4u.gif

Gazelle, cia irgi kazkas panasaus i porceliana, bet nesu tikra g.gif Jis toks nemazas, man kazkodel kaip snaige atrodo smile.gif Reiktu dovanojusio zmogaus paklausineti apie istorija pakabuko, nes kiek zinau tai jis nera pirktas ax.gif biggrin.gif


Ash apie tas mourning sages net nebuvau girdejus blush-anim-cl.gif Dabar paziurejau tai patiko vaizdas, reiks paskaitinet smile.gif Danske, kad jei istrauktum plaukus tai kazin ar atgal sudetum biggrin.gif Kol ash supratau, kad tie pynimai tai plaukai doh.gif biggrin.gif

Beje, buvau ir ash Vasiljevo parodoje tai labai patiko, tik man prie kai kuriu eksponatu truko numeriuku, nes kai kur ish pavadinimo nelabai supratau blush-anim-cl.gif Na ir shiaip i sunumeruotus lengviau ziuret ax.gif smile.gif Mane labiausiai suzavejo siuvinejimai, neriniai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 01 03, 00:13)
Bet zuvis =tikejimas?

Zuvis tikrai simbolizuoja tikejima, nezinau kodel tokia simbolika, bet pamenu, kad teisybe smile.gif

QUOTE(GinCherry @ 2010 01 03, 00:27)
Gazelle, cia irgi kazkas panasaus i porceliana, bet nesu tikra  g.gif Jis toks nemazas, man kazkodel kaip snaige atrodo smile.gif Reiktu dovanojusio zmogaus paklausineti apie istorija pakabuko, nes kiek zinau tai jis nera pirktas  ax.gif  biggrin.gif

O anie auskariukai kur darei is kokios medziagos buvo? Man kaip grazu tokio tipo papuosalai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 01 02, 23:13)
Bet zuvis =tikejimas?


Krikščionių simbolis - žuvis.
Atsakyti
Kazka dar norejau rashyti ir pamirsau biggrin.gif Taigi apie zuvi, ash irgi girdejus buvau, kad tikejimo simbolis ir ziuriu simboliu zodyne nemazai paaiskinimu kodel taip yra, bet tingiu rashyt blush-anim-cl.gif

Gazelle, nelabai supratau apie kokius cia kalbi g.gif biggrin.gif Ai, apie lekstutes? biggrin.gif Tai nedariau ash ju, visa serviziuka pirkau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 02 sausio 2010 - 23:39