Įkraunama...
Įkraunama...

Trumpi megztukai, bolero

Gelyter,
Vakar buvau uzbegusi paziureti jojo, galvojau, jei bus mazas, tai pasimsiu. Ale kadangi tik L dydzio buvo, tai net i kaina nepaziurejau, tik apciupinejau is visu pusiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chuliganka: 16 sausio 2007 - 12:36
QUOTE(gelyter @ 2007 01 15, 22:18)
Cia biski of topic  ax.gif ,  bet gal zinot kiek sitas megztukas kainuoja Aprangoj?


119 Lt, regis.
Atsakyti
o kiek daug graziu megztuku, man mama buvo toki trumpa nunarpliojusi, pamate drauge issikaulyjo kad paskolinciau gimtadieniui, tai sugebejo net pamesti doh.gif taip ir likau pati nei karto neuzsidejus, reikia dabar naujo ieskotis
Atsakyti
Mielos mezgėjos, patarkite kas nors dėl šitų megztukų raštų gossip.gif
pirmas
antras
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2007 01 20, 23:46)
Mielos mezgėjos, patarkite kas nors dėl šitų megztukų raštų  gossip.gif
pirmas
antras

Kiek matau pirmas yra nertas koriukais tradiciniu lietuvių raštu ax.gif ,o antras atrdo paprastos pynės ,o tarp jų užmetimai , kuriuos neišmezgame ax.gif
Atsakyti
Širdele mano, dėl pirmojo tu neteisi - jis megztas virbalais. Šiaip jau neaiškios nuotraukos...
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2007 01 21, 11:25)
Širdele mano, dėl pirmojo tu neteisi - jis megztas virbalais. Šiaip jau neaiškios nuotraukos...

Virbalai, ar tikrai pirmas megztas virbalais? blink.gif Kažkaip niekad dar nemačiau tokių retų raštų g.gif Ar ten labai storais virbalais megzta ar kaip? Niekaip nesuprantu principo schmoll.gif
Atsakyti
Na, galvos nukirst neduosiu hihihi.gif , bet kiek įžiūriu, tai megzta virbalais. Panašu, kad arba dvigubi užmetimai, arba labai stori virbalai, arba ir tas, ir tas g.gif

Kas mato geriau? O gal gali, dontstop, parsiųsti didesnį vaizdzialį? lens.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Virbalai: 21 sausio 2007 - 17:10
Va aiškesnė nuotrauka My Webpage
Atsakyti
QUOTE(bite maja @ 2005 12 28, 19:29)
na, cia ne visai tai, ko tu ieskai, bet man jis labai patinka  ax.gif
user posted image

Superiškas. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2007 01 21, 18:47)
Va aiškesnė nuotrauka My Webpage

O man atrodo kad jis nertas vašeliu.
Atsakyti
Atrodo vaseliu, tik krastelis - virbalais...nors ir nezinau.... g.gif

user posted image
Atsakyti