Įkraunama...
Įkraunama...

Trumpi megztukai, bolero

QUOTE(Prakseda @ 2006 07 20, 23:14)
o as visiskai rusu nesuprantu, tai nekas gaunasi g.gif  Isverte mama, bet kadangi ji nieko nesupranta apie nerima, tai blogai isverte terminua pvz : stulpelis su uzmetimu-zemas stulpelis ir t.t...viska lb sumaise biggrin.gif



As eisiu pas mama, kad jinai man parodytu kaip reiikia nerti ax.gif
Nes pagal schemas as nelabai suprantu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Prakseda @ 2006 07 20, 22:14)
o as visiskai rusu nesuprantu, tai nekas gaunasi g.gif  Isverte mama, bet kadangi ji nieko nesupranta apie nerima, tai blogai isverte terminua pvz : stulpelis su uzmetimu-zemas stulpelis ir t.t...viska lb sumaise biggrin.gif

Betgi yra nėrime tokie terminai, tad viskas turi gautis, tik kantrybės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2005 12 28, 19:35)

Labai noreciau to raudono aprasyma ir schema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jolanta* @ 2006 03 13, 15:17)
Sveikutes auksarankes  mirksiukas.gif

My WebpageMegztukas
user posted image
Kas ?  g.gif  Kas ?  turite ir  man neduodate  schmoll.gif  umn.gif:  ...  tongue.gif  shio  grazuolio chemute...  ax.gif

Prashyyyyciau ...i az arba E-maila  kornete77@yahoo.com



gal butu galima gaut sio grazumelio schema noriu toki nusimegzt
Atsakyti
QUOTE(allegro @ 2006 07 22, 12:59)
Betgi yra nėrime tokie terminai, tad viskas turi gautis, tik kantrybės mirksiukas.gif


tai ji tuos terminus sumaise vietomis, ar kazka panasaus padare, nes chema ir aprasymas neatitinka smile.gif bet niekis jau radau kita megztuka, tai db ji nersiu smile.gif
Atsakyti
Aš norėčiau pasidalinti savo patirtim kaip mezgiau trumpus megztukus (du numezgiau sau ir dukrytei), gal kam nors pravers ax.gif
Nusimezgu ilga sali, kad plotis butu kiek platesnis nei salikas, bet siauresnis nei platus salis, ir kad sulenkus per pus ilystų ranka. Tada susiuvu nuo galu tiek kiek rankos ilgis ir likuse vidury didele skyle apmezgu. Dukrytei taip nuo pat pradžiš mezgiau, o sau tai tikra savo juodą mocherinį šalį susiuvau ir apnėriau, rankovės tiesa gavosi ilgesnės, nei reikėtu, bet kai suraukiau galus tai gavosi pūsti rankovių galai, kaip muskietininkų marškinių. Na va viskas labai lengva, ir gal kam pravers 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Niu laaaaaaaaaaabai faina bolero thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif o jau modeliukas flirt.gif
Atsakyti
Ačiū Ačiū biggrin.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Jagu @ 2006 08 10, 10:18)
Aš norėčiau pasidalinti savo patirtim kaip mezgiau trumpus megztukus (du numezgiau sau ir dukrytei), gal kam nors pravers ax.gif
Nusimezgu ilga sali, kad plotis butu kiek platesnis nei salikas, bet siauresnis nei platus salis, ir kad sulenkus per pus ilystų ranka. Tada susiuvu nuo galu tiek kiek rankos ilgis ir likuse vidury didele skyle apmezgu. Dukrytei taip nuo pat pradžiš mezgiau, o sau tai tikra savo juodą mocherinį šalį susiuvau ir apnėriau, rankovės tiesa gavosi ilgesnės, nei reikėtu, bet kai suraukiau galus tai gavosi pūsti rankovių galai, kaip muskietininkų marškinių. Na va viskas labai lengva, ir gal kam pravers 4u.gif

user posted image


O tai keik tiksliai reiktų dėti akių jei suaugusiam megzti tą šalį ir kokio numerio virbalais mezgi?
Atsakyti
QUOTE(vitcka @ 2006 08 10, 13:57)
O tai keik tiksliai reiktų dėti akių jei suaugusiam megzti tą šalį ir kokio numerio virbalais mezgi?


O kiek tiksliai aš dabar nepasakysiu unsure.gif
Sau mezgiau prieš preitus naujus metus, bandysiu atrasti tuos virbaliukus g.gif (mes liepą į kitą butą persikraustėm, tai dar ne visi daiktai rado savo vietą blush2.gif) Kiek pamenu lyg 4 ar 5 buvo ant virbalo užrašyta g.gif
O akių skaičių aš namie paskaičiuosiu (dabar darbe viską čia rašinėju blush2.gif )
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
Schemų nėra. schmoll.gif
Atsakyti