Įkraunama...
Įkraunama...

Trumpi megztukai, bolero

Zaliasis bolero 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Tai čia jau tas plačiai aptarinėtas bolero iš trikampių?
Labai gražu thumbup.gif Spalva ne mano, bet vistiek laaabai gražu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2011 11 02, 19:06)
Tai čia jau tas plačiai aptarinėtas bolero iš trikampių?
Labai gražu  thumbup.gif Spalva ne mano, bet vistiek laaabai gražu  blush2.gif



Dekui smile.gif cia skaitosi is penkiakampiu tas bolero, bet jo cia tas kuris paskutiniu metu placiai aptarinetas. O kas del spalvu, tai pas mane visi namai ryskiomis spalvomis nuspalvinti. Labai myliu raudona, zalia, melyna, geltona spalvas..tai ir megztukas gavosi toks samanu spalvos smile.gif
Atsakyti
Labai gražu thumbup.gif gal galit pasakyti, kur yas bolero aptartas-norėčiau pasiskaityti. Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2011 11 02, 20:20)
Labai gražu thumbup.gif gal galit pasakyti, kur yas bolero aptartas-norėčiau pasiskaityti. Ačiū  smile.gif



Aciu smile.gif ten temoje 'mezgimas pradedancioms' as kazkiek klausinejausi kas ir kaip. Aisku jei bandysit megzt (schema toje temoje yra) tai galite manes klausti - atsakysiu kas ir kaip.
Atsakyti
QUOTE(Carollina @ 2011 11 02, 18:41)
Zaliasis bolero  4u.gif


Koks gražus, labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ElenaR @ 2010 09 29, 10:27)
Atsiprašau, bet didesnio neturiu verysad.gif
esmė yra tokia:
štai schema [url=http://radikal.ru/F/s006.radikal.ru/i215/1009/29/2e2538763695u ir aš.jpg.html]user posted image[/url]
o čia piešinukas, kaip apsisukt
user posted image


Sveikos,
Ar jau kuri bandėte šį grožį megzti? Labai norėčiau ir aš blush2.gif Tik nežinau nuo ko pradėti, kokie siūlai tinkamiausi, kokių išmatavimų reiktų?
Atsakyti
QUOTE(*Pavasarė* @ 2011 11 05, 21:38)
Sveikos,
Ar jau kuri bandėte šį grožį megzti? Labai norėčiau ir aš  blush2.gif Tik nežinau nuo ko pradėti, kokie siūlai tinkamiausi, kokių išmatavimų reiktų?


Vis planuoju, bet ką nors pradedu prieš tai daryti tongue.gif
Bet mano planuose yra irgi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Pavasarė* @ 2011 11 05, 20:38)
Sveikos,
Ar jau kuri bandėte šį grožį megzti? Labai norėčiau ir aš  blush2.gif Tik nežinau nuo ko pradėti, kokie siūlai tinkamiausi, kokių išmatavimų reiktų?

As dabar mezgu 4u.gif Ismatavimai tai is akies..maciau rusaites nusimezge toki sali ir siaura, bet man negrazu...kazkoks siauras sasyskinas gaunasi. As mezgu is tokio kaip ir mochero, nebeturiu popieriuko jau as nuo tu siulu, tai negaliu paziuret sudeties. Rasta mezgu tokiais kaip lapais, labai graziai gaunasi.
Atsakyti
Zaliojo bolero mazesnysis broliukas - violetinis bolero, megztas is vernito pusvilnes, 2.5 nr virbalais. Gavosi S dydis 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Carollina @ 2011 11 17, 12:46)
Zaliojo bolero mazesnysis broliukas - violetinis bolero, megztas is vernito pusvilnes, 2.5 nr virbalais. Gavosi S dydis  4u.gif
user posted image

'

kas belieka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vasareja123 @ 2011 11 17, 12:56)
'

kas belieka  wub.gif


sveiki, gal galite pasidalinti mezgimo schema? 4u.gif
Atsakyti