Įkraunama...
Įkraunama...

Trumpi megztukai, bolero

QUOTE(Gaukselis @ 2011 08 04, 15:55)
Laba ar jau bandete megzti toki rankoviu bolero? nes as noriu numegzti 3 metuku mergaitei? ir taip pat galvoju bandyti kaip jus aprasete.



Laba, as savo dukrai toki jau trecia mezgu biggrin.gif , nes labiau ka sudetingesnio nelabai sugebu. Tik as numezgus ir susiuvus rankoves, surenku akis ir mezgu stulpeliu, o pries baigiant padvigubinu akiu, jis gaunasi toks banguotas. Labai patogus rubas, ypac vasara, ir pagyru pakankamai sulaukiam, o numegzti tikrai labai labai paprasta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(šilkinė @ 2011 08 20, 18:47)
Laba, as savo dukrai toki jau trecia mezgu biggrin.gif , nes labiau ka sudetingesnio nelabai sugebu. Tik as numezgus ir susiuvus rankoves, surenku akis ir mezgu stulpeliu, o pries baigiant padvigubinu akiu, jis gaunasi toks banguotas. Labai patogus rubas, ypac vasara, ir pagyru pakankamai sulaukiam, o numegzti tikrai labai labai paprasta smile.gif


Aš irgi kaip planavau, taip ir mezgiau, bet neapmezginėjau vidinės dalies. Gal jei apmegzčiau, ne taip riestųsi už pažastų nugaroje mezginys, nes kai nesu rankų pakėlusi į priekį, susiraito kažkiek, ir atrodo kaip sparniukai ar panašiai. Kiek vėliau galėsiu įdėt, kaip atrodo tos rankovės. Na, labai minimalistiškai. smile.gif Šiaip esu labai patenkinta mezginio lengvumu ir nauda (ypač kai toks neaiškus oras, lyg šalta, bet lyg ir ne, prie jūros išbandžiau biggrin.gif).
Atsakyti
QUOTE(Mitutok @ 2011 03 01, 15:50)
Merginos, ieškau vieno bolero... Man regis iš Vogue Knitting žurnalo jis. Mezgasi nugara apvaliai, tarsi "gėlytė", o paskui mezgama plati juosta ir prisiuvama prie tos apvalios nugaros detalės, išeina dideli atvartai... Jei kam nors pažįstamas aprašymas ir turit nuorodą, išmeskit prašau... Buvau tikra kad išsisaugojau, niekur nerandu. Naršau Osinkoj, bet ten tiek visko, kad rasti beveik beviltiška....


http://club.osinka.ru/topic-61037
Papildyta:
QUOTE(Jollyk @ 2011 03 01, 16:27)
carnitaster-blackdreamer-aciu 4u.gif

Mitutok-as turiu toki is voque,bet daugiau rastu neturiu,tik ta viena,
paieskok osinkoje yra tema... smile.gif
user posted image
user posted image


4u.gif viduriuko schema

http://radikal.ru/F/...16a5c2.jpg.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liolke: 24 rugpjūčio 2011 - 08:57
Man šis bolero išėjo taip:

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Mitutok, sauniai padirbejai thumbup.gif
Atsakyti
Mitutok, šaunus bolero - tikras meno kūrinys thumbup.gif

o mano trumputis juodas bolero:

user posted image
Atsakyti
Atnesu bolero savo mergiotei:
user posted image
user posted image
Atsakyti
Irgi kažkaip įdomiai numegztas. Niekaip nesuprantu kaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mitutok @ 2011 09 23, 15:56)
Man šis bolero išėjo taip:


tobulas bolero wub.gif
kelinto nr.virbalais jy mezgete ir is kokiu siulu jei dar pamenate aisku?
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2011 09 30, 07:59)
Irgi kažkaip įdomiai numegztas. Niekaip nesuprantu kaip  g.gif


lotuliukas.gif

Pradeta megzti nuo peties priekio iki pazasties. Toj vietoj praplatinama, kad gautusi iki kaklo(mezgiau be siuliu, t.y. megzdama nugara damezginejau prieki ties peciu linija). Mezgama per visa nugara ir kita peciu linija, vel iki pazasties. Tada vel sumazinamas akiu skaicius ir numezgama kita priekio dalis. Akis uzbaigiau ties peciu linija. O paskui apmezgiau rankoves ir priekio "skyle".
Nezinau ar aiskai parasiau doh.gif
Atsakyti
Va jetau, kaip nieko nesupratau blush2.gif
Bet nieko tokio tongue.gif
Atsakyti
Mitutok, labai gražus bigsmile.gif didis.gif
Atsakyti