Įkraunama...
Įkraunama...

Trumpi megztukai, bolero

QUOTE(Jollyk @ 2011 02 26, 17:38)
[color=darkred][i]bolero svarkeliai is kolekcijos*balta-juoda*... ax.gif
seniai pradeti ir neseniai uzbaigti...

grazuciai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Romap patiko:4u:
Atsakyti
Merginos, ieškau vieno bolero... Man regis iš Vogue Knitting žurnalo jis. Mezgasi nugara apvaliai, tarsi "gėlytė", o paskui mezgama plati juosta ir prisiuvama prie tos apvalios nugaros detalės, išeina dideli atvartai... Jei kam nors pažįstamas aprašymas ir turit nuorodą, išmeskit prašau... Buvau tikra kad išsisaugojau, niekur nerandu. Naršau Osinkoj, bet ten tiek visko, kad rasti beveik beviltiška....
Atsakyti
carnitaster-blackdreamer-aciu 4u.gif

Mitutok-as turiu toki is voque,bet daugiau rastu neturiu,tik ta viena,
paieskok osinkoje yra tema... smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Va šito ir ieškojau, ačiū! Bent pavadinimą dabar žinau, bus lengviau surast.
Atsakyti
O aš i tokį daiktelį neatsižiūrau smile.gif , tik be schemos tai tikrai niekas nesigaus verysad.gif ...gal kur užmatėte kas nors kad ir ką panašaus?
user posted image
Atsakyti
va man ir patiko, vaikui nunėrus suknytę esu, labai tiktų ananasinio rašto megztukas trumpas, tai dabar jau įsaizduoju kaip turi tai atrodyt smile.gif tai vakare sėsiu nusibraižysiu ir bus puiku smile.gif tikiuosi išeis, ananasinis raštas gi nesunkus ir iš nuotruakos maždaug galima atsigamint
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
pati tais kodais nesuprantu bet gal kam pravers 4u.gif
Atsakyti
Juorita ir X-iuke gražių įdėjot mirksiukas.gif
Atsakyti
kokiomis puikiomis idėjomis tema pagyvėjo
Atsakyti
mano naujas ''ananasinis'' bolero... 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mitutok @ 2011 03 01, 14:50)
Merginos, ieškau vieno bolero... Man regis iš Vogue Knitting žurnalo jis. Mezgasi nugara apvaliai, tarsi "gėlytė", o paskui mezgama plati juosta ir prisiuvama prie tos apvalios nugaros detalės, išeina dideli atvartai... Jei kam nors pažįstamas aprašymas ir turit nuorodą, išmeskit prašau... Buvau tikra kad išsisaugojau, niekur nerandu. Naršau Osinkoj, bet ten tiek visko, kad rasti beveik beviltiška....

Cia kazka panasaus radau kitoje temoje g.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti