Įkraunama...
Įkraunama...

Trumpi megztukai, bolero

QUOTE(ElenaR @ 2010 09 28, 16:08)
čia irgi galima naudoti kaip bolero mirksiukas.gif  ant striukes - kaip šaliką, o patalpoj - bolero
user posted image


aš sužavėta, tiesiog fantastiška idėja, o atlikimas tai superinis 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
judesiu nevaržo visiškai, nes turi savybę tampytis (savo pirmas rankoves turejau net nuardyti ir trumpinti, nes nuo nešiojimo isitempė ir nugaroje atsirado "maišų po pažąstimis". Aišku, jei sugalvosi su rankovėm kokius stiklainius nusikelt nuo spintos, tai vis pasitaisyt reikėtų, bet... man jos patinka ir labai su jom šilta rolleyes.gif

mamy 24 ax.gif ačiū labai, pirmas blynas būna prisvilęs, o paskui vis tobulyn... smile.gif
Atsakyti
gal zinot schemute?

http://www.part.lt/p...dadbf5effe7.jpg
wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ElenaR @ 2010 09 28, 17:08)
čia irgi galima naudoti kaip bolero mirksiukas.gif  ant striukes - kaip šaliką, o patalpoj - bolero
user posted image

O kokio mazdaug ilgio tas salikas?
Atsakyti
QUOTE(ElenaR @ 2010 09 28, 18:08)
čia irgi galima naudoti kaip bolero mirksiukas.gif  ant striukes - kaip šaliką, o patalpoj - bolero
user posted image

o cia pirma reikia rankoves megzti, o paskui salikui akis pririnkti ar mezgama, kaip istysas salikas ir rakoves susiuvamos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo algioshka: 02 spalio 2010 - 17:06
QUOTE(Alacka33 @ 2010 03 09, 21:15)
Na va kokį boleruką susimeistravavau sau prie suknutės,dar siūliukų tokių turiu,tai galvoju kokį diržą ir mažą rankinuką gal į komplektuką nusinarpliot ax.gif

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Labai gražus bolero, tik aš būčiau dariusi jį ilgesnį, nes dabar man kaip išaugtinis atrodo ax.gif blush2.gif
Atsakyti
mano naujas juodas boleriukas... ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jollyk @ 2010 09 29, 11:51)
Elena-idomi ideja...tik ar nesijauti 'biski kaip surista"?... g.gif  biggrin.gif

mano boleriukas...tik nera saules,tai neryski foto... blush2.gif  ax.gif
user posted image


Labai siltai ir mielai atrodo smile.gif
Atsakyti
Selga- 4u.gif tikrai siltas ir mielas gavosi... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jollyk @ 2010 10 05, 14:45)
mano naujas juodas boleriukas... ax.gif

user posted image


labai gražus tas nėriniuotas kraštelis. Kaip čia nerta?
Atsakyti
aiwita- smile.gif cia su sakute,o po to apnerta.

cia dar vienas toks platus is angoros siulu,minkstas nertas bolero,dydis L/XL tai atrodo toks labai laisvas...

user posted image
Atsakyti
Štai toks bolerukas prie suknutės
user posted image
Atsakyti