Įkraunama...
Įkraunama...

Trumpi megztukai, bolero

QUOTE(nerimta @ 2010 06 27, 10:37)
Čia tas žurnalas, bolero yra,tik nežiūrėjau ar ir schemutė yra ax.gif parsisiųskit  smile.gif


na čia net ne tas numeriukas, čia 2010 03 verysad.gif
gal dar kas galetų pagelbėt blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2010 06 26, 23:13)
gal kas turite sio bolero schemute, modeliukas lyg is "Rankdarbiu kraiteles" 2010 05?
user posted image



va cia jei tiks fotkintas variantas. jei nesimato kas parasyta sakyk, perrasysiu is zurnalo

user posted image

schemutes aiskiau

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jo-vita7 @ 2010 06 27, 17:42)
va cia jei tiks fotkintas variantas. jei nesimato kas parasyta sakyk, perrasysiu is zurnalo


oi, labai ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
viskas puikiai matosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo enigma3: 27 birželio 2010 - 21:59

naujas bolero prie pernai nertos sukneles ax.gif
user posted image

ish archiau:
user posted image

ax.gif
Atsakyti
X-iuke, labai dailus darbelis thumbup.gif 4u.gif is kokiu siuliuku nerei?
Atsakyti
Žavingas bolero !!! bigsmile.gif thumbup.gif bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2010 06 28, 12:58)
naujas bolero  prie pernai nertos sukneles ax.gif
user posted image

ish archiau:
user posted image

ax.gif



Fantastinis darbelis.
Super atrodo ir taip dailiai nunertas!!! thumbup.gif drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
achiu uzh pagyras blush2.gif
neriau ish Yarn Art Pearl mirksiukas.gif
Atsakyti
X-iuke, labai gražus tavo boleriukas ir labai tinka prie suknelės. Mano mergaitei toks labai tiktų krikštynų proga, bet iš nuotraukų nelabai moku nerti, gal kartais schemutę šio boleriuko turėtum? Būčiau labai labai laiminga smile.gif
Atsakyti
na schemutes neturiu, buvau kazhkurioj sm temoj radus panashaus bolero foto, tik ten buvo trumpom rankovem, tai pasiemiau jo ideja ir nusineriau pagal save wink.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 05 12, 12:37)
Trumpas švarkelis 3/4 rankovytėm..  ax.gif

user posted image

na beprotiskai grazu wub.gif ir spalva,ir modeliukas,ir rastelis,ir siuliukas bigsmile.gif
noreciau tokio,tik kokio zalio,samaninio,akiu spalvos g.gif bielra,gal tau reikia ko nors masina megzto?mainus darom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 06 30, 21:42)
na beprotiskai grazu wub.gif ir spalva,ir modeliukas,ir rastelis,ir siuliukas bigsmile.gif
noreciau tokio,tik kokio zalio,samaninio,akiu spalvos g.gif bielra,gal tau reikia ko nors masina megzto?mainus darom  biggrin.gif


Dėkui Olaiva.. 4u.gif
Privertei nusišypsot dėl barterinių mainų.., pati juk šitaip gražiai neri, mezgi.. thumbup.gif
Taip kaip chirurgai savų neoperuoja, taip man mokančiom nerti jaučiu nesinertų.. biggrin.gif Nors vieną kartą esu tą darius, bet jausmas keistas, kai žinai, kad kiekviena akis bus išnagrinėta per padidinamąjį stiklą... biggrin.gif

P.S O tavo mašina gal ripsu mezga? rolleyes.gif
Atsakyti