Įkraunama...
Įkraunama...

Trumpi megztukai, bolero

QUOTE(inginė @ 2009 12 12, 23:57)
Tuoj sutvarkysim  wub.gif

user posted image

ačiū 4u.gif ilga naktis laukia biggrin.gif
kiek suprantu,tai pirma rasto eile ir kiekviena kas antra bus blogom akim? ta V raide gera akis? apvaliai-uzmetimas,o tas likes-sumegzti 3 akis?
man kazkaip mezgant tai i viena sona pasidaugina rasto akiu,paskui kai pasikeicia rastas po 6 eiliu,jau i kita pavaziuoja.kazkaip plaukioja jis man.o kaip tau gaunasi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 13 gruodžio 2009 - 01:04
QUOTE(Olaiva @ 2009 12 13, 01:26)
ačiū 4u.gif ilga naktis laukia  biggrin.gif
kiek suprantu,tai pirma rasto eile ir kiekviena kas antra bus blogom akim? ta V raide gera akis? apvaliai-uzmetimas,o tas likes-sumegzti 3 akis?
man kazkaip mezgant tai i viena sona pasidaugina rasto akiu,paskui kai pasikeicia rastas po 6 eiliu,jau i kita pavaziuoja.kazkaip plaukioja jis man.o kaip tau gaunasi?

tas raštas važinėjasi todėl nes viena karta vienam šone prisideda akių o kitam susitraukia kad taip nebūtų reikia pradėti kitaip (ta kas duota raporte naudoti tik vidurinėje dalyje) o pradėti reiktų gera akis užmetimas tada vėl geros akys ir eilės gale vėl užbaigti užmetimu. kaip jau pasikeičia tada krašte sumegzti dvi o ne tris akis užbaigti irgi dviem sumegztom akim
pabandysiu dar tiksliau aprašyti tas eiles 2:(ant shemos parašyta 2eilė tai ja ir komentuosiu)dvi sumegztos akys vvvovovvv.... (raporta kartojam tiek kiek reikia ir norim)...tada užbaigiam trys sumegztos vvvovovvv dvi sumegztos
dabar 8eilė:ovvv trys sumegztos vvv ov (raporta kartojam pagal poreikį) ovovvv trys sumegztos vvvo
gal suprasit ka norėjau pasakyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2009 12 13, 00:26)
ačiū 4u.gif ilga naktis laukia  biggrin.gif
kiek suprantu,tai pirma rasto eile ir kiekviena kas antra bus blogom akim? ta V raide gera akis? apvaliai-uzmetimas,o tas likes-sumegzti 3 akis?
man kazkaip mezgant tai i viena sona pasidaugina rasto akiu,paskui kai pasikeicia rastas po 6 eiliu,jau i kita pavaziuoja.kazkaip plaukioja jis man.o kaip tau gaunasi?

Ženkliukus teisingai supratai smile.gif
Kad gautųsi vienodai abiejuose kraštuose, užsidėjau 43 akis, o toliau mezgiau sekančiai: 1 kraštinė, *1 gera, užmetimas, 3 geros, 3 sumegztos į vieną, 3 geros, užmetimas*, ir gale 1 gera, 1 kraštinė. Nuo 7 eilės: 1 kraštinė, 2 sumegztos, *3 geros, užmetimas, 1 gera, užmetimas, 3 geros, 3 sumegztos į vieną*, 3 geros, užmetimas, 1 gera, užmetimas, 3 geros, 2 sumegztos, 1 kraštinė. Lyginės eilės blogosiom visos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inginė: 13 gruodžio 2009 - 13:27
QUOTE(savitre @ 2009 12 13, 11:31)
tas raštas važinėjasi  todėl nes viena karta vienam šone prisideda akių o kitam susitraukia kad taip nebūtų reikia pradėti kitaip (ta kas duota raporte naudoti tik vidurinėje dalyje) o pradėti reiktų gera akis užmetimas tada vėl geros akys ir eilės gale vėl užbaigti užmetimu. kaip jau pasikeičia tada krašte sumegzti dvi o ne tris akis užbaigti irgi dviem sumegztom akim
pabandysiu dar tiksliau aprašyti tas eiles 2:(ant shemos parašyta 2eilė tai ja ir komentuosiu)dvi sumegztos akys vvvovovvv.... (raporta kartojam tiek kiek reikia ir norim)...tada užbaigiam trys sumegztos vvvovovvv dvi sumegztos
dabar 8eilė:ovvv trys sumegztos vvv ov (raporta kartojam pagal poreikį) ovovvv trys sumegztos vvvo 
gal suprasit ka norėjau pasakyti 4u.gif



QUOTE(inginė @ 2009 12 13, 13:18)
Ženkliukus teisingai supratai  smile.gif 
Kad gautųsi vienodai abiejuose kraštuose, užsidėjau 43 akis, o toliau mezgiau sekančiai: 1 kraštinė, *1 gera, užmetimas, 3 geros, 3 sumegztos į vieną, 3 geros, užmetimas*, ir gale 1 gera, 1 kraštinė. Nuo 7 eilės: 1 kraštinė, 2 sumegztos, *3 geros, užmetimas, 1 gera, užmetimas, 3 geros, 3 sumegztos į vieną*, 3 geros, užmetimas, 1 gera, užmetimas, 3 geros, 2 sumegztos, 1 kraštinė. Lyginės eilės blogosiom visos.


aciu labai abiems.jau gaunasi bigsmile.gif
Atsakyti
Pataisykit mane, jei as klystu, nes mezgeja is manes ne kokia doh.gif
Ar cia megzta lygiu rastu kaip salikas ir tik rankoves susiutos?
4u.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimoza:): 17 gruodžio 2009 - 19:31
QUOTE(mimoza:) @ 2009 12 17, 20:31)
Pataisykit mane, jei as klystu, nes mezgeja is manes ne kokia  doh.gif
Ar cia megzta lygiu rastu kaip salikas ir tik rankoves susiutos?
4u.gif



Mane šitas klausimas irgi domina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2009 12 17, 21:31)
Pataisykit mane, jei as klystu, nes mezgeja is manes ne kokia  doh.gif
Ar cia megzta lygiu rastu kaip salikas ir tik rankoves susiutos?
4u.gif


Taip čia mezgta kaip šalikas. Labai graži bolero idėja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(beata07 @ 2009 11 18, 09:41)
Sveikutės, merginos, labai skubiai ieškau štai tokio megztuko schemos, jei kas nors turit labai prašau,  pedėkit  4u.gif
user posted image

ir mane labai domina sitas megztukas. jei kas turit scemute, pasidalinkit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagyyra @ 2010 01 03, 17:51)
Taip čia mezgta kaip šalikas. Labai graži bolero idėja  thumbup.gif


Gera ideja, o atrodo tai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2009 12 17, 20:31)
Pataisykit mane, jei as klystu, nes mezgeja is manes ne kokia  doh.gif
Ar cia megzta lygiu rastu kaip salikas ir tik rankoves susiutos?
4u.gif

user posted image
user posted image


As kaip tik pradejau toki geri megsti, bet nesuprantu ar cia ties nugara dadeta akiu ar ne? Super atsrodo thumbup.gif
Atsakyti
Sviezios nuotraukos poros boleruku ,as platinau rankoves o nu pazastu jau nebe smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
sagdo labai gražūs thumbup.gif , įdomus modelis
Atsakyti