Įkraunama...
Įkraunama...

Trumpi megztukai, bolero

QUOTE(*coliukeee* @ 2008 01 29, 11:13)
trumpas megztukas dukriukui  wub.gif
user posted image

Tikrai laaabai gražu, o gal sijonuko schemute ar aprašymą galėtum įmesti į asta.poskiene@yahoo.com, arba į čia. Bandyčiau savo mažąjai numegzti. Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LĖTA: 30 sausio 2008 - 13:54
kad as is "galvos" mezgiau. tarp pyniu tiesiog pridedi is abieju pusiu po aki ir taip platinasi savaime. o kad gautusi graziau tai tas praplatejimas turetu but blogom akim. gal suprantamai cia parasiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 01 30, 15:23)
kad as is "galvos" mezgiau. tarp pyniu tiesiog pridedi is abieju pusiu po aki ir taip platinasi savaime. o kad gautusi graziau tai tas praplatejimas turetu but blogom akim. gal suprantamai cia parasiau  ax.gif


Nu reiks ir man bandyti kažką.... g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Nu aš nebūčiau aš suradau trūkstamą dalį aprašymo su pagrindine schema.. bigsmile.gif ..Įdedu, gal dar kam prireiks.. blush2.gif

Nelabai aiškiai matosi..Bet buvau įdėjusi ir aiškesnį aprašymą, bet tada labai didelė foto gaunasi..ir netelpa į ekraną ir reikia stumdyti, kad pažiūrėti..Tikiuosi, ką nors įžiūrėsit..O jei kam netyčia prireks geresnės kokybės aprašyo kreipkitės atsiųsiu meilu.. smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Salne: 05 vasario 2008 - 22:49
kokia tema gera. 4u.gif tik apmirus. As kaip tik dukrai ruosiuosi kazka daryti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Salne @ 2008 02 05, 23:48)
Nu aš nebūčiau aš suradau trūkstamą dalį aprašymo su pagrindine schema.. bigsmile.gif ..Įdedu, gal dar kam prireiks.. blush2.gif

Nelabai aiškiai matosi..Bet buvau įdėjusi ir aiškesnį aprašymą, bet tada labai didelė foto gaunasi..ir netelpa į ekraną ir reikia stumdyti, kad pažiūrėti..Tikiuosi, ką nors įžiūrėsit..O jei kam netyčia prireks geresnės kokybės aprašyo kreipkitės atsiųsiu meilu.. smile.gif

user posted image


Gal gali atsiųsti aiškesnę schemą, nes nelabai matosi ax.gif 4u.gif. juratelai@yahoo.co.uk Ačiū biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 05 kovo 2008 - 23:01
Man labai patiko tas baltas nertas megztinukas. Gal galetum atsiusti ir man detalesne schema i emaila? daivakamarausk@yahoo.com. is anksto labai aciu
Atsakyti
Nagi mielosios pasidalinkite savo patirtimi neriant bolero megztukus blush2.gif
as planuoju nertis paprasta trumpa megztuka vestuviu puotai, bet pasiskaiciau cia kas kaip dare tai nelabai supratau
nusinerti platu a lia sali ir susiuti ji paliekant vieta rankovems ir vieta kaklui....o kaip tuomet nugara atrodo? g.gif
na kazkaip pagalvojau kad noriu kazko graziau isbaigtai pasidaryti bet kad nelabai zinau kaip, gal patarsit kaip pacia ta schema pasidaryti
Atsakyti
As nusimezgusi esu toki trumputuka (siulu mazai turejau) ir kad nors siek tiek pailginti visur tokios pat spalvytes siuliuka suvarsciau ir dar rozyte isejo priekyje ties sagyte padaryti. Na kai kas nufotkins butinai nuotraukyte ikelsiu.
Atsakyti
[quote=Salne,2008 02 06, 00:48]
Nu aš nebūčiau aš suradau trūkstamą dalį aprašymo su pagrindine schema.. bigsmile.gif ..Įdedu, gal dar kam prireiks.. blush2.gif

Nelabai aiškiai matosi..Bet buvau įdėjusi ir aiškesnį aprašymą, bet tada labai didelė foto gaunasi..ir netelpa į ekraną ir reikia stumdyti, kad pažiūrėti..Tikiuosi, ką nors įžiūrėsit..O jei kam netyčia prireks geresnės kokybės aprašyo kreipkitės atsiųsiu meilu.. smile.gif

fainutis visai toks gal ir noreciau as jo toks balttis, legvutis ir tikrai vasariskas ir darbo nedaug jauciu kad noriu
Atsakyti
QUOTE(`delfine` @ 2008 05 21, 22:28)
na kazkaip pagalvojau kad noriu kazko graziau isbaigtai pasidaryti bet kad nelabai zinau kaip, gal patarsit kaip pacia ta schema pasidaryti

as esu mezgusi 3 bolero, tai mezgiau kaip megztuką tik trumpesnį, tai ir dailiai atrodo ir gražiai priglunda.
vienas iš megztukų yra čia:
gal patiks kažkiek ax.gif
http://public.fotki....ai/img0088.html
Atsakyti
QUOTE(Marti @ 2008 05 27, 08:05)
as esu mezgusi 3 bolero, tai mezgiau kaip megztuką tik trumpesnį, tai ir dailiai atrodo ir gražiai priglunda.
vienas iš megztukų yra čia:
gal patiks kažkiek ax.gif
http://public.fotki....ai/img0088.html


aciu, tikrai dailiai atrodo ir priglunda 4u.gif
ko gero ir man reikes nerti kaip paprasto megztuko schema ax.gif
Atsakyti