Įkraunama...
Įkraunama...

Trumpi megztukai, bolero

bet labai sunku atmatuot nugara unsure.gif ir prieki unsure.gif
Atsakyti
Turiu vieno trumpo megztuko pavyzdeli. Ir mezgasi labai idomiai. Deja, schemutes neturiu.
Pirma, reikia numegzt rankoves, vienos rankoves pradzia yra kitos pabaiga.
Antra, reikia susiut rankoves iki pazastu.
Trecia, o aplink likusia viduriniaja dali reikia ir aplink pazastis reikia iskabint akis ir megzt, po to reikia graziai paplatint.
Manau tikrai nieko sudetingo, galima ir savo fantazija pasitelkt.

http://s226.photobuc...nt=LastScan.jpg

Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NKriste @ 2007 10 11, 14:06)
Norėčiau ir aš pasirodyti su savo, gal ir nelabai vykusiu darbeliu  blush2.gif  blush2.gif



Sakyciau net labaimvykes thumbup.gif
Atsakyti
merginos, gal kas shemutę turit
tokio kaip čia megztuko, arba bent aprašymą kokio panašaus, kaip tuos kraštus apvalius megzti.
Atsakyti
QUOTE(LĖTA @ 2008 01 03, 21:41)
merginos, gal kas shemutę turit
tokio kaip čia megztuko, arba bent aprašymą kokio panašaus, kaip tuos kraštus apvalius megzti.

Šakės bigsmile.gif Koks gražus megztukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LĖTA @ 2008 01 03, 21:41)
merginos, gal kas shemutę turit
tokio kaip čia megztuko, arba bent aprašymą kokio panašaus, kaip tuos kraštus apvalius megzti.

kiek suprantu čia atskirai dalys numegztos (rankovės, nugara ir du priekiai) po to susiūta, surinktos akys ir apmegzta unsure.gif bent jau aš, nepatyrusi mezgėja, taip manau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(puupsikas @ 2008 01 04, 23:08)
kiek suprantu čia atskirai dalys numegztos (rankovės, nugara ir du priekiai) po to susiūta, surinktos akys ir apmegzta  unsure.gif  bent jau aš, nepatyrusi mezgėja, taip manau  rolleyes.gif

Nu tiek ir aš suprantu, bet kaip užapvalintai padaryti ir kalnierių, tai nesuprantu... doh.gif doh.gif doh.gif
Čia mačiau Silkine nusimezgusi buvo, parašiau į až, gal schemutę turi, tai jokio atsakymo negavau. Arba neturi schemutės, arba dalintis nenori...user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LĖTA: 07 sausio 2008 - 11:51
QUOTE(LĖTA @ 2008 01 07, 12:49)
Nu tiek ir aš suprantu, bet kaip užapvalintai padaryti ir kalnierių, tai nesuprantu... doh.gif  doh.gif  doh.gif
Čia mačiau Silkine nusimezgusi buvo, parašiau į až, gal schemutę turi, tai jokio atsakymo negavau. Arba neturi schemutės, arba dalintis nenori...user posted image

nu tai gal megzti surinkus akis ir viskas unsure.gif gal bus geras ir savaine užsiries unsure.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad mezgant ten kažkaip šonų kraštuose, kur tos kvarbatkos akis reikia mažinti, o apykaklė ko gero V formos, paskui prisiūta apykaklė. Ale kaip padaryti, kad prie kaklo plačiau, o kitur po vienodai? g.gif

Mezgejėlės, gal kuri patars. Nu nenorėkit tik jūs, patyrusios mezgėjos, gražios vaikščioti, suteikite ir mums, žalioms, galimybę... help.gif
Atsakyti
Seniai aš juo žavėjausi
user posted image

Ir galų gale....... mano variantas, mezgiau dukrytei
user posted image
Atsakyti
QUOTE(knopkė @ 2008 01 08, 19:23)
Seniai aš juo žavėjausi
user posted image

Ir galų gale....... mano variantas, mezgiau dukrytei
user posted image

labai gražu bigsmile.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif
O ten ties liemeniu sujungta ,ar baigiasi rozine spalva blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janike1: 08 sausio 2008 - 23:22