Įkraunama...
Įkraunama...

Trumpi megztukai, bolero

Aciu visiems uz grazius atsilepimus, labai malonu mirksiukas.gif
Atsakyti
tu esi verta visu siu atsiliepimu 4u.gif 4u.gif 4u.gif superiniai darbeliai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
SUPER darbeliai!!!
Atsakyti
Norėčiau ir aš pasirodyti su savo, gal ir nelabai vykusiu darbeliu blush2.gif blush2.gif
1
2
Atsakyti
QUOTE(NKriste @ 2007 10 11, 13:06)
Norėčiau ir aš pasirodyti su savo, gal ir nelabai vykusiu darbeliu  blush2.gif  blush2.gif

Kaip tai 'nelabai vyskusiu'? g.gif
Nematau nieko dėl ko galima būtų dėti minusą lotuliukas.gif labai gražus megztukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(NKriste @ 2007 10 11, 13:06)
Norėčiau ir aš pasirodyti su savo, gal ir nelabai vykusiu darbeliu  blush2.gif  blush2.gif
1
2

ir ne tik megztukas, visi darbeliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(NKriste @ 2007 10 11, 13:06)
Norėčiau ir aš pasirodyti su savo, gal ir nelabai vykusiu darbeliu  blush2.gif  blush2.gif
1
2


Nesikuklink, labai grazus darbeliai mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif Labai labai ačiū 4u.gif nesitikėjau,kad taip gerai įvertinsit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NKriste @ 2007 10 12, 20:17)
4u.gif  4u.gif Labai labai ačiū 4u.gif nesitikėjau,kad taip gerai įvertinsit smile.gif


darbelis grazus, ivertinimai nuorsidus, matom kad pasistengei mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano naujas darbas ax.gif
user posted image
Atsakyti
o kaip geriau bolero megzsti? iš dalių atskirai ar numegsti viena ilga dali ir po to susiūti? blush2.gif
Atsakyti
Geriau megsti is atskiru daliu,o veliau susiūti.Bolero tai labai trumpas megstinukas rolleyes.gif ,bent as taip manau.galima nerti vaseliu,kas siuo metu ypac madinga Linkiu sėkmės 4u.gif
Atsakyti