Įkraunama...
Įkraunama...

Trumpi megztukai, bolero

QUOTE(Killing_me_softly @ 2007 08 30, 13:15)
Jei neklystu, tai 20 numerio virbalus esu mačiusi "gerose akyse"  bigsmile.gif


blink.gif rimtai? turiu 7 Nr., tai jau ir tie vos ne piršto storumo g.gif, gal čia koks kitoks matavimo būdas tiesiog? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakondaaz @ 2007 08 30, 14:03)
blink.gif rimtai? turiu 7 Nr., tai jau ir tie vos ne piršto storumo g.gif, gal čia koks kitoks matavimo būdas tiesiog? g.gif

man irgi atrodo, kad kitoks matavimo būdas mirksiukas.gif aš turiu 9 numerio - tai storesnių net neįsivaizduoju kaip reikėtų laikyt rankoj ax.gif
Atsakyti
Labas Mamytes smile.gif gal kas zino kokia mamyte Klaipedoj laisvalaiki praliaizdama su virbalais (vasialiu)rankuose?labai reikia spali riekia eti i vestuves o suknele be rankoviu riekia megztuko. Labai prasau atsilepkite ax.gif lauksiu pasiulimu
Atsakyti
QUOTE(Anakondaaz @ 2007 08 30, 15:03)
blink.gif rimtai? turiu 7 Nr., tai jau ir tie vos ne piršto storumo g.gif, gal čia koks kitoks matavimo būdas tiesiog? g.gif

Toks pats matavimo budas biggrin.gif Jie ir atrodo kaip 2 cm pločio pagaliukai nusmailintais galais. Kaip su jais megzti - neįsivaizduoju. Nors iš pradžių ir su 8 Nr. man buvo sunkoka, bet pripratau. Turbūt galima ir su tokiais dideliai numeriais išmokti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Killing_me_softly: 30 rugpjūčio 2007 - 15:00
QUOTE(nuosirdi @ 2007 08 29, 20:12)
Muscata - labai grazus megztukas wub.gif  Cia is plonos moheros mezgei?

nea, čia pusvilnė cool.gif
Atsakyti
sveikos, mezgejeles 4u.gif
kaip uzsimaniau tokio megztuko bigsmile.gif tik nezinau kaip cia toki kakla nusimegst doh.gif ir is vis nuo ko pradet g.gif blush2.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alyvuoge: 31 rugpjūčio 2007 - 16:35
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Prisiziurejau tai jau dabar megsiu,dukra vien turi ,bet labai nori dar vieno dabar raudona narplioju.
Atsakyti
ax.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti