Įkraunama...
Įkraunama...

Trumpi megztukai, bolero

Šį burbuliuotą gražuolį tikrai lengva nusimegzt, bet norint išgauti tikrąjį efektą, reikia sumegzti labai nemažai skirtingų faktūrų siūlų - kad gautųsi gražus melanžas. Ir jų reikia tikrai daug...
Mačiau gyvai tokį - draugė mezgė, tai laaaaabai brangus gavosi blink.gif
Atsakyti
Aš tokį mezgiau,tikrai daug siūlų suėjo,panelė,kuriai mezgiau turėjo jų pirkt papildomai,ir kaip tyčia jų nebebuvo doh.gif bandėm derint su kita spalva....Tie bumbulai "suvalgo" daugiau nei pats megztukas doh.gif
P.S.prieš megzdama,labai atydžiai išstudijavau nuotrauką žurnale,joje buvo aiškiai matyti,kad siūlas- melanžas,pakankamai storas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 01 vasario 2007 - 21:22
man tas su bumbulais tai nea....
O tas kur Bitė maja įdėjo, tai vaje koks gražus. O dar rankovės skirtingos, kaip įdomiai, gal kas scemutę turit?
Atsakyti
Sakykit, cia kazin vaseliu megsta? g.gif jei taip, tai man be sansu ji nusimgsti, nu nemoku as su tuo vaseliu. verysad.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2007 02 01, 21:19)
Aš tokį mezgiau,tikrai daug siūlų suėjo,panelė,kuriai mezgiau turėjo jų pirkt papildomai,ir kaip tyčia jų nebebuvo  doh.gif  bandėm derint su kita spalva....Tie bumbulai "suvalgo" daugiau nei pats megztukas  doh.gif
P.S.prieš megzdama,labai atydžiai išstudijavau nuotrauką žurnale,joje buvo aiškiai matyti,kad siūlas- melanžas,pakankamai storas  ax.gif


gal galetum schema to kamoliuoto? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(VaNilline @ 2007 02 01, 20:01)
sitas superinis, bet jauciu, kad ziauriai daug siuliu reikia tokiems bumbulams
user posted image

Vajei kaip užsimaniau bigsmile.gif bigsmile.gif
Bet sakot brangiai gaunasi verysad.gif
Gal kokius senus megztukus išardyt reikėtų... ax.gif
Papildyta:
Aha ir aš schemutės norėčiau blush2.gif
o ką reiškia tas "melanžas"? Ar tai kad megzta kartu su keletu siūlų? Ar kaip čia suprast reiktų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(betite @ 2007 02 02, 11:50)
Sakykit, cia kazin vaseliu megsta?  g.gif  jei taip, tai man be sansu ji nusimgsti, nu nemoku as su tuo vaseliu.  verysad.gif

user posted image



Taip,vašeliu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(betite @ 2007 02 02, 11:50)
Sakykit, cia kazin vaseliu megsta?  g.gif  jei taip, tai man be sansu ji nusimgsti, nu nemoku as su tuo vaseliu.  verysad.gif

Man atrodo, kad cia ne vaseliu nerta, o virbalais megzta! 4u.gif

Noreciau is jusu pagalbos, gal kas zinos, atskiros mezgimo temos nelabai radau, tai rasau cia; jei numegztas daigtas per ankstai, stori siulai ir ploni virbalai, ir mezginys kietas, gal imanoma ji kazkokiu budu paminkstint neardant ir nepermezgant??? biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(betite @ 2007 02 02, 10:50)
Sakykit, cia kazin vaseliu megsta?  g.gif  jei taip, tai man be sansu ji nusimgsti, nu nemoku as su tuo vaseliu.  verysad.gif


Sakyčiau visų pamėgtu šalių raštu-užmetimas,dvi sumegzt gerąja akim g.gif

QUOTE(betite @ 2007 02 02, 11:36)
gal galetum schema to kamoliuoto?  blush2.gif


Kaip daryt bumbulus kėliau berodz į "Klausimų "temą,ten paieškok

QUOTE(bugytė @ 2007 02 02, 11:41)
Vajei kaip užsimaniau bigsmile.gif  bigsmile.gif 
Bet sakot brangiai gaunasi  verysad.gif
Gal kokius senus megztukus išardyt reikėtų...  ax.gif
Papildyta:
Aha ir aš schemutės norėčiau  blush2.gif
o ką reiškia tas "melanžas"? Ar tai kad megzta kartu su keletu siūlų? Ar kaip čia suprast reiktų? g.gif


Melanžas,tai spalvotas siūlas.Jį galima daryt pačiai-derint kelių spalvų plonus siūlus,arba pirkti,jų būna visur,kur tik prekiauja mezgimo reikmenimis,jie iš savęs margi,kelių spalvų siūlaisusikti į vieną giją mirksiukas.gif

QUOTE(Ligrafi @ 2007 02 02, 11:49)
jei numegztas daigtas per ankstai, stori siulai ir ploni virbalai, ir mezginys kietas, gal imanoma ji kazkokiu budu paminkstint neardant ir nepermezgant??? biggrin.gif  ax.gif


Kogero vienintelė išeitis išardyti ir permegzti doh.gif neaišku koks tas kietumas,gali bandyt perskalaut"Lenore"jis minkština ,bet kažin ar efektas bus g.gif
Atsakyti
Jeigu vistik virbalais, tai gal galetumet rasteli pametet. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(@asta @ 2007 02 02, 12:03)

Kaip daryt bumbulus kėliau berodz į "Klausimų "temą,ten paieškok


kaip bumbulus daryt zinau, ax.gif bet pacio megstinio schemos noreciau
Papildyta:
QUOTE(@asta @ 2007 02 02, 12:03)
Sakyčiau visų pamėgtu šalių raštu-užmetimas,dvi sumegzt gerąja akim  g.gif


Nu tundra esu doh.gif , bet gal galima aiskiau. blush2.gif
Atsakyti
Virbalais megzta, aišku. @asta juk parašė - visų pamėgtu rašteliu - dvi sumegztos gerąją, užmetimas ir t.t. Išvirkščioje pusėje - viskas išvirkščiosiomis. Megzta neplonais virbalais, bent aš taip manau rolleyes.gif
Ligrafi, teks ardyt ir permezginėt....manau, kad Lenor nelabai pagelbės...

@asta, gal atidarom bendrą temą? Patarėjų lotuliukas.gif Juk mūsų su tavim patarimai dažniausiai sutampa, man jau pradeda atrodyt, kad mes pažįstamos friends.gif
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2007 02 02, 12:35)
Virbalais megzta, aišku. @asta juk parašė - visų pamėgtu rašteliu - dvi sumegztos gerąją, užmetimas ir t.t. Išvirkščioje pusėje - viskas išvirkščiosiomis. Megzta neplonais virbalais, bent aš taip manau  rolleyes.gif
Ligrafi, teks ardyt ir permezginėt....manau, kad Lenor nelabai pagelbės...

@asta, gal atidarom bendrą temą? Patarėjų  lotuliukas.gif Juk mūsų su tavim patarimai dažniausiai sutampa, man jau pradeda atrodyt, kad mes pažįstamos  friends.gif


lotuliukas.gif tai gal verta susipažint kąąąą,po to jau užvesim temą"Klauskit,Virbalai ir Asta atsakys" biggrin.gif šiaip tai gaila,kad tu vilnietė,būtų faina susitikt,paplepint prie kavos ar arbatos puodelio mirksiukas.gif gal dažnai Kaune būni ? g.gif


Žinok,kai mezgiau šalį tavo nupasakotu būdu (dvi sumegztos gerąją, užmetimas ir t.t. Išvirkščioje pusėje - viskas išvirkščiosiomis.)labai skersavo doh.gif,reikia išmegzt dar vieną gerąja papildomai, o kai mezgi abejose pusėse vienodai-užmetimas,dvi sumezgam,užmetimas tuomet viskas ėjo kaip iš pypkės,ne vieną šalį taip numezgiau


Betite,klausei schemos kaip kamuolius daryt,o dabar sakai jau moki bumbulus.... g.gif Megztinio schemos neturiu,juk mezgiau iš žurnalo nuotraukos,po nosim turėdama žmogaus išmatavimus.Mezgiau gerom akim,tik ant rankovių dariau pynę,po to trijų dydžių bumbulus ir žaidžiau,dėliojau kur tinka kur netinka rolleyes.gif
Atsakyti