Įkraunama...
Įkraunama...

Trumpi megztukai, bolero

Taip dabar matau ,kad megstas ,nors jau taip raštas nešė į nerimą blush2.gif
Atsakyti
Apkarpiau nuotraukyte - tai dabar pasakykit man tos, kurios manot, kad tai nerta - kai neriamas vidurys? http://public.fotki....mezgimo-rastai/

As tai matau virbalais megztas 5 geras akytes... blink.gif O jus?

Atsakyti
Megsta čia, ir nelabai plonais virbalais drinks_cheers.gif
Atsakyti
Atsiprašau,bet iš toliau atrodo kad nertas ir tik apykaklė apmegzta.
Atsakyti
Na va, visos mato, kad megzta virbalais, bet kas nors ar turit idėjų kaip megzta? ax.gif Bent kažką panašaus blush2.gif
Atsakyti
Aš tai siūlyčiau pabandyti suimprovizuoti ir viską nunerti vąšeliu, o kraštus prisiūti megztus. Kas pasakė, kad taip bus negražu? Žinoma, gal nertas bus kietesnis, ne toks elastingas.. g.gif
Pastebėjau, kad dauguma nori tikslumo: kaip nunerti būtent tokią suknelę ir pan. Bet, manau, kartais reikėtų ne laužyt galvą, kaip padaryti lygiai tokį patį daiktą, o įjungti šiek tiek fantazijos ir bandyti sukurti kažką panašaus, bet kiek kitaip. Tada būsime tikros, kad niekas neturės tokio pačio daikto mirksiukas.gif
Sėkmės visoms kūryboje ir darbuose! mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image


O cia ne tas pats rastelis, kaip ant to trumpo megztuko? Gal kiek pakeistas....nerejos turetumet kazkur rast schemute.
Atsakyti
QUOTE(bite maja @ 2005 12 28, 18:29)
na, cia ne visai tai, ko tu ieskai, bet man jis labai patinka  ax.gif
user posted image


xi xi xi lotuliukas.gif Kaip tik varčiau šios dienos žurnalą "žmonės" ir pamačiau kad šokių studijos savininkė Kristina Sliesoraitienė šiuo megztinuku pasipuošusi (42 psl.) lotuliukas.gif
Papildyta:
thumbup.gif thumbup.gif atrodo thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gal turit schema ir tt sito???? ax.gif Pamaciau ir isimylrjau ji. wub.gif

user posted image

na jis is cia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bugytė @ 2007 02 01, 16:58)
xi xi xi  lotuliukas.gif  Kaip tik varčiau šios dienos žurnalą "žmonės" ir pamačiau kad šokių studijos savininkė Kristina Sliesoraitienė šiuo megztinuku pasipuošusi (42 psl.)  lotuliukas.gif
Papildyta:
thumbup.gif  thumbup.gif  atrodo  thumbup.gif  thumbup.gif



Vat vat, aš jau svajojau, kaip reikės nusimegsti ir jau bebuvau einanti pirkti siūlų, bet kai pamačiau tai susilaikiau, kaži ar megsiu g.gif
Atsakyti
sitas superinis, bet jauciu, kad ziauriai daug siuliu reikia tokiems bumbulams
user posted image
Atsakyti
QUOTE(VaNilline @ 2007 02 01, 19:01)
sitas superinis, bet jauciu, kad ziauriai daug siuliu reikia tokiems bumbulams
user posted image


Man sitas irgi thumbup.gif . ir manau ji visai lengva nusimegst.
Atsakyti