Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XX tema

QUOTE(Mortele @ 2010 01 04, 22:23)
pasiulys sojos misini duot  doh.gif  g.gif kaip mums... ji net sake, kad niekas iki metuku neigalumo neduoda-tai neverta ir kreiptis, nepaklausem-ir dave net 2 metams  cool.gif vat tau ir profai  doh.gif

Taip taip , mum irgi nebuvo apie tai uzsiminus, ligoninei mum gyd patare susitvarkyt dokumentus. O del sojos mum niekad nesake, nes sojai mes turim 2 klase, tai neverta net bandyt schmoll.gif

Bet kaip tie salciai veikia oda, net mano ranku sausa pasidare, nors lauke mes nebunam pastaruoju laiku, ir siaip nera ypac jautri ta oda. Tai isivaizduoju kaip mazei g.gif
Atsakyti
mamytes, o paprastu vazelinu patepti alergizuota veiduka galima? ar jis nedrekina? Kokia Jusu nuomone?
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinuv @ 2010 01 04, 23:43)
mamytes, o paprastu vazelinu patepti alergizuota veiduka galima? ar jis nedrekina? Kokia Jusu nuomone?
aciu 4u.gif


Aš tepiau paprastu vazelinu vienu metu. Mums tiko. Bet kiekvienam vaikui skirtingai. O kuo jūs dabar tepate?
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2010 01 05, 00:52)
Aš tepiau paprastu vazelinu vienu metu. Mums tiko. Bet kiekvienam vaikui skirtingai. O kuo jūs dabar tepate?

Del to vazelino, na man tai lupom geriau nebuna kai skilineja, ir juo patepus viskas greit sugyja g.gif Maziukei net nezinau ar tiktu, tada jau geriau imt gryna, nes daznai ten dar prikisa visokiu gerybiu papildomai.
Atsakyti
Kycia, tai ta jusu dieta nei kiek nepagelbejo? g.gif Nes man atrodo savaime atsisakanat prieskoniu, E ir viso kito, bei kazkokiu stipriu alergenu bendra bukle turetu geret g.gif Ar pajutot koki skirtuma ar nelabai?
Atsakyti
laba visoms 4u.gif kol visus puslapius perskaičiau ir prisivijau doh.gif

mum su tuo jautrumu šalčiui (ar alergija, kai neptvirtinta, tai net nežinau dar kaip vadint), tai labai keisti dalykai. vakar labai jau šalta buvo, o mažoji taip fantastiškai miega lauke, tai sugalvojau prie atviro lango ją pamigdyt, toliau pastatytą, su lopšiu uždaru, kambarys tikrai neatvėso labai, gal kokie 7-10 laipsnių minimum buvo, po valandos jau langą iki mikroventiliacijos uždariau... ir žandai siaubingi doh.gif doh.gif doh.gif matyt vis tiek pagauna to šalto oro gūsių, taip suprast... tai jau šiandien teks tiesiog geriau išvėdinti kambarį ir tiek.

Su TS buvom jau gerokai apsitvarkę ir visiškai užsigydę nušalusius žandukus, tikrai žymiai geresnis poveikis nei gyd išrašyto excepial ir vaikiškų tepalų. tai iki kelių laipsnių minuso eit į lauką faktiškai galim be jokių problemų ir grįžta tik paradusiais žandais, be bėrimų ir šiurkštumų thumbup.gif

QUOTE(LiloSun @ 2010 01 04, 18:03)
O del guminuku shokoladu, tai as irgi neduodu ir neduociau. na bet mano drauges visso istysai maitina chipsais ir saldainiais. Nu ir ka tu jom padarysi.. nieko.  schmoll.gif


taip atrodo, kad neduočiau wink.gif
o iš tikro, pvz mano vyresniajam kai gali juos vartot, tai namie jų negauna, išskyrus naujuosius metus (nes pridovanoja doh.gif ), bet vis tiek būna situacijų, kai siūlo vaikui kokių riestainių, bandelių, tai niekur nesidėsi, negali jų valgyt, griežtai ir atsisakai. bet tuomet jau kiša saldaisnius ir leidi, nugi vaikas išsižiojęs jau stovi suerzintas viso to siūlymo. ir jei kiti prie stalo valgo saldianius, tai jau tenka duoti ir vaikui. o ir kai plaukus kerpu pvz., nėra geresnio dalyko kaip pokiukas guminukų - tuomet suskaupęs juos doroja, o aš greit darbuojuos žirklėmis ax.gif
nors kadangi nesam alergiški, tai vaikui iš tiesų mieliau duodu šokolado, nei dažytų nesamonių.

QUOTE(Amica @ 2010 01 04, 18:13)
Na va, mano mama ką tik susikambino su vaistine dėl to fuxino galiojimo. Tai aš apšąlus  blink.gif . Nuo naudojimo pradžios nespiritinis galioja TIK 10d, o spiritinis - 1 mėn. Sakė nenaudoti vaistui išėjus iš galios 

Bet dabar galvoju - tai kodėl tokios info nėra ant buteliukų? Kodėl vaistininkės neperspėja? Mano mama pirko ir mėlį, ir fuxiną. Ir nei karto apie tą galiojimą vaistininkė nieko nesakė. Kažin kiek čia tame tiesos dėl to galiojimo  g.gif . Ar čia tik kad bizniuką pasidaryti, kad mamos kuo dažniau pirktų . Ot nervina tokie dalykai...


mes VIlniuj kiek pirkę vartoję gaminamų vaistų, tai būna galiojimas parašytas blink.gif ir tikrai trumpas.

QUOTE(pirmokelis @ 2010 01 04, 18:29)
Gricevičiaus "Rūta" gamina tokius želinukus iš natūralių sulčiu su želatinu, paprastu cukrum, ganėtinai tokie nesintetiniai ir labai skanūs. aš savo džigitui tokių kartais duodu be galesčio, tik kad jų būna tik Rūtos firminiuose skyriuose... o šiaip tai labai nesudėtinga pačioms pasigamint gietų karamelinių saldainukų vaikams pačiulpt iš grietinėlės, cukraus ir sviesto, jei tik pienui nealergiški. galėčiau net receptaą atkast, kažkur turėjau tikslias propoircijas, bo pati tai iš akies verdu


yra dar Oliverio receptuose iš džiovintų vaisių kaip pasigamint saldainių, vis neprisiruošiu, bet labai jau patraukliai atrodo, pati valgyčiau thumbup.gif

QUOTE(ausru @ 2010 01 04, 18:32)
Mamos, o neprisimenat, kad turejom diskusija ir info apie tai, kad kaitinant alieju gaminasi kenksmingos medziagos? Siaip kokius riebalus gal ir reikia kaitinti bet del aliejaus kazkaip nesu tikra  . Taip iseitu neuzkaitinus nepasisavina, o uzkaitinus jau kenksmingos medziagos, tai turbut geriausia isvis nedeti  - bent jau Astrauskaite tai sake "O kam jus ta alieju i kose pilat? Nepilkit". Ir nepilu nuo to karto.


perkaitinant ant keptuvės,o puode tiek neįkaista.
įdomu dėl to aliejaus virimo, pati pasidomėsiu, o tai jau kaip tik mažiukei reik pradėt duot.
aliejus dedamas dėl naudingųjų medžiagų, tai jei tai nesukelia alergijos, tai nesuprantu, kodėl gyd taip atmestinai žiūri? juk jūsų tokia nedidelė maisto įvairovė, o aliejuose yra svarbių amino rūgščių ir t.t., kurios tikrai reikalingos organizmui. aišku, jei duotumėt rafinuotą saulėgražų aliejų iš maximos, tai tikiu, ten mažai kas iš jo belikę...

neužfiksavau, kuri buvot toj aliejų parduotuvėj prie Halės ir parašėt, kad smirda? o tai kas ten per smarvė? gal čia tiesiog dėl to, kad nerafinuoti aliejai parduodami, jie gi turi specifinį ne visad malonų kvapą, o kai dar daug rūšių susimaišę tai tikiu, kad gali gerokai smirdėt, ar kažką kitą turėjot omenyje? norėčiau ir aš nerafinuotų aliejų pabandyt nusipirkt ir sau ir mažiukei, ar verta ten važiuot?.... g.gif

QUOTE(Mortele @ 2010 01 04, 21:08)

cia dar i ligu tema, pazystama mamyte sake, kad kai jos vaikai karsciavo, tai greitojoj pasakė kad jei kyla temperatūra - geras imunitetas  bigsmile.gif


temperatūra yra imuniteto ginklas prieš infekcijas, taikaip ir logiška, kad jei sergi nekylant ar kylant neaukštai tempai, tai reiškia imuniteto reakcija nusilpusi. bet vat mano sūnus šiais metais gan ilgai kosuliais- slogom sirgo ir visą laiką be temperatūros, net antibiotikus teko sugert, bet bendrai jis tikrai žymiai stipresnis ir sveikesnis šiais metais, palygint su praėjusiais, kai karščiavo N+K kartų. tai net nežinau, kaip čia su tuo imunitetu....
Atsakyti
Fedes, nezinau mum nesiulo nieks saldainiu, ir tikrai uzpykciau jei duotu nieko nepasakius ar jau primygtinai siulytu. Visada naujai atejus kur gali pradet nesamoniu kist smile.gif galima is anksto ispet kad mano vaikas sito nevalgo ir vsikas 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas merginos!!!Gryzome is daktare seimos, tai prirase nuo AD tepti su kremu "Xerodiane", sake kad hormonus galima maisyti per puse su kremu"Lacobax" arba "Cutibara"-atrodo taip parasyta g.gif . Merginos gal kas bande tos kremukus ax.gif

ir dar norejau paklausti: eidama pas alergologa paciai reike prasyti kad padarytum palete ant dulkes, gyvunu plauku,citrusu...Mums tik padare ant 5 pagr.produktus. ax.gif

vakar skambinau alergologe tai man pasake kad tokiam amzuje (1m 3men)ant gyvunu ne gali buti alergijos doh.gif , kaz kaip man keista.Namuosia turime dekor.triusiuka tai gal alergija maziuku.
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2010 01 05, 09:06)
Fedes, nezinau mum nesiulo nieks saldainiu, ir tikrai uzpykciau jei duotu nieko nepasakius ar jau primygtinai siulytu. Visada naujai atejus kur gali pradet nesamoniu kist smile.gif galima is anksto ispet kad mano vaikas sito nevalgo ir vsikas  4u.gif

oi su tais saldainiais ir mes susidurem. atrodo - namie viskas aisku, seneliai, artimiausi draugai irgi viskas aisku, visi zino, ramu. nu bet iseini i kokia svente vaikams mieste. varo mano Vejas su dviratuku pirmyn, o ten eina sventes pora veikeju su zvereliu kostiumais ir i kaire, i desine ciulpinukus dalina. nu as, aisku, paknopstom prie jo ir t.t. bet tokiu netiketu situaciju vis daugiau ir daugiau. kuo didesnis vaikas, tuo sunkiau nusaugot. o jo valia pasakyti "NE" irgi ribine gi smile.gif

siandien eisim pas Vaiciulioniene. is tiesu, klaikus paumejimas jau du menesiai, po to herpio nelemto isimetimo i koja. nelabai sukontroliuojam AD, nebelabai pamiegam, todel nusikapustine visi trys namie.
is paskutiniu Jusu parasymu nebelabai ko tikiuosi is Vaiciulionienes, tik galvoju gal jai kils minciu dar kokiu nors tyrimu padaryti, kurie ka nors mums pagaliau parodys.
beje pasiryzau isbandyti kinotakara. tik po Nauju metu neprisikasu iki ww.kinotakara.lt pateiktu kontaktu. gal dar atostogauja...
Noriu pasiklausti tu, kurios isbandet Kinotakara... ant kurios paduku vietos klijuodavot? pagal paveikliukus pedos su zonomis, atsakingomis uz atitinkamas kuno sritis, kur ir internete yra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kietute: 05 sausio 2010 - 10:49
QUOTE(LiloSun @ 2010 01 04, 22:45)
Jurate, smagu kad nepablogino jum alergologinis jusu bukles  4u.gif
a jau daugiau zinosit ka valgyt, kam leliukas alergiskas. Tai pati dar maitinsi ar jau Neocate tik gersit? Mes tai prie jo per pora dienu pripratom, be jokiu problemu smile.gif
O del AS, tai bakteriofaga geret tai tik zarnyne jis buvo? Ar nuo odos tik antibiotikais naikinot? Nes ir gerem ir aptrinimus dare, siaip kol gerem labai oda pagrazejo, dabar biski blogiau, na bet cia suniui alergija mum.

Va tikrai reiks Vaiciulioniene paklaust del Neocate, idomu ka atsakys smile.gif  g.gif

Uzjauciu del oziuku  drinks_cheers.gif  pas mus tai ilciukai tai baisiai zirzia  doh.gif  vargsai vaiaki kiek jiem iskentet reik smile.gif

Labuks, Niu, zinok, nors ir zinok daugiau alergizujanciu produktu, bet vistiek kazkas dar yra. Jo net kraujas rodo maza aergija, bet..... O matint, tai maitinu pati, tik, jam parode, kad per mazai baltymo, ar ko ten kraujyje, todel skyre Neocate, bet kazkaip sunkiai mes prie jo priprantam blush2.gif AS pas mus visur buvo ir ten ir ten is pradziu. Niu kai pasakojau cia buvo vasaros pradzioj, dabar alergologiniam tik ant odos rado. Ir antibais oda tepem, bet daugiau meginio ir nepaeme. Mums ir rado suniui alergija, nu , bet jis to sunio nemato. kaimynai musu laiko suni, bet juk perejus per laiptine, gal jau nepriimpa tiek plauku.
Nebezinau ka ir daryt. Lilosun, o pagal SQORAD, jus kiek turit? Nors mes kai ligoniej gulej musu nugara visa labai pablogejo. verysad.gif verysad.gif
Del Vaiciulionienes ji man jau jokio pasitikejimo nesukelia. Rase sitipriausius hormonus. Ko ji anksciau negalejo atsiust musu i ligonine. Ir jokiu misiniu nesiule. O del Neocate, tai tikrai, nemeluoju, motina gavo savo vaikui. Ten zinau, reikia spec siuntimo i ligone su irasu, neocate gauti. ir tada kazkoks konsiliumas nusprendzia skirt, ar ne. Ji gavo. Nors mano akim, jau nelabai jos berniukas ir isbertas buvo. Reiks man paklaust, kiek pas ja pagal ta skale.




QUOTE(Mortele @ 2010 01 04, 23:23)
pasiulys sojos misini duot  doh.gif  g.gif kaip mums... ji net sake, kad niekas iki metuku neigalumo neduoda-tai neverta ir kreiptis, nepaklausem-ir dave net 2 metams  cool.gif vat tau ir profai  doh.gif

O tai kaip suprantu iki metu niekas invalidumu neduoda, ar kaip??? Siandien reiks man pasiklaust Astrauskaites.
Atsakyti

MILENA drasiai triusiukas gali alergizuot, pasidarykit odos durio meginuka mirksiukas.gif

Mortele, LiloSun, Olgina del neigalumo reikia pas savo pediatra kreiptis ar kazkur kitur, jau susipainiojau, vieni sako kad gyd.siuncia dokumentus, kiti, kad paciam komisija kokia tai reik eit unsure.gif Turiu Cerniausko isvada su SCORAD balu ir kaip man cia bandyt uzvest ta reikala, skaiciau nete bet nedasilo blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2010 01 05, 08:56)

neužfiksavau, kuri buvot toj aliejų parduotuvėj prie Halės ir parašėt, kad smirda? o tai kas ten per smarvė? gal čia tiesiog dėl to, kad nerafinuoti aliejai parduodami, jie gi turi specifinį ne visad malonų kvapą, o kai dar daug rūšių susimaišę tai tikiu, kad gali gerokai smirdėt, ar kažką kitą turėjot omenyje? norėčiau ir aš nerafinuotų aliejų pabandyt nusipirkt ir sau ir mažiukei, ar verta ten važiuot?....  g.gif
temperatūra yra imuniteto ginklas prieš infekcijas, taikaip ir logiška, kad jei sergi nekylant ar kylant neaukštai tempai, tai reiškia imuniteto reakcija nusilpusi. bet vat mano sūnus šiais metais gan ilgai kosuliais- slogom sirgo ir visą laiką be temperatūros, net antibiotikus teko sugert, bet bendrai jis tikrai žymiai stipresnis ir sveikesnis šiais metais, palygint su praėjusiais, kai karščiavo N+K kartų. tai net nežinau, kaip čia su tuo imunitetu....


as buvau. ten purvini stiklainiai-talpos, kur supilti tie aliejai. ir kvapas - kazkoks gendancio aliejaus. Zodziu, blogas. o nerafinuoti aliejai man turi malonu kvapa, kiekvienas skirtinga. Naudoju ju ivairiu - moliugu, kanapiu, saulegrazu, semenu ir t.t. - visi tik nerafinuoti. Tai ju kvapus puikiai zinau. Iki siol pirkau eko parduotuvese, daugiausia "sveiki produktai", Sohlingen firmos - man skaniausi. Aisku, kaina didele, bet manau, kad verta moket. Vis tiek pigiau nei mesos gabalas smile.gif O sveikiau tai N kartu!
Atsakyti